Mój emblemacik (awatary)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Avatar

przez Alienated 06 cze 2010, 21:02
suicidesilence napisał(a): I tak zmienie tego avatara na innego, bo jak czytam swoje posty to jakby kobieta je pisala przez ten av :mrgreen:

Dokładnie o to samo mi chodziło :smile: Treść posta w jakiś sposób utożsamiamy z umiejscowionym obok awatarem, co często bywa mylące. Niby jednym z bardziej sensownych rozwiązań byłoby zamieszczenie własnej podobizny, ale w ten sposób utracimy komfort poczucia anonimowości, która przynajmniej na tym forum jest sprawą dość istotną.
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Alienated 07 cze 2010, 00:21
Ta nasza dyskusja na temat awatarów skłoniła mnie do zaktualizowania własnego. Sądzę, że będzie odpowiednio komponował się z nickiem:) Przedstawia fragment zdjęcia zrobionego przeze mnie podczas jednej z wizyt w pewnym starym polskim mieście. Konkretnie na jednym z cmentarzy tegoż miasta...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez yans 07 cze 2010, 02:22
Mnie czasem myli, gdy ludzie zmieniają często avatary. Zwykle bowiem natychmiast rozpoznaję po awatarze czyja jest dana wypowiedź - jak ktoś nagle zmienia obrazek to myślę że to ktoś nowy. Po jakimś czasie się przyzwyczajam a tu znów zmiana :mrgreen:
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 07 cze 2010, 07:47
JA przez swój awatar zazwyczaj pokazuję co czuję, żeby to odkryć trzeba się głęboko zastanowić.
Wcześniej miałem Eminema, nie do końca dlatego, że jest moim idolem a dlatego, że złapał go lęk właśnie w momencie tego obrazka i nie zaczął śpiewać.
Ten Avatar, jest trochę łatwiejszy do odgadnięcia, lecz wątpię żeby ktoś całkowicie się domyślił co czuję, gdyż sam nie do końca wiem.
Można się sugerować podpisem, on dużo wyjaśnia ;)
VaS
VasqueS

przez Sean1 09 cze 2010, 19:21
Haha, ale mam avatar. To od jednego rockowego zespolu. Schizowy, ale zabawny. Co prawda kobita, ale moj profil nie kojarzy sie juz z baba tak jak przy tamtym. Juz go nie zmienie przez jakis czas :mrgreen:

Re: Mój emblemacik (awatary)

przez brokenwing 14 cze 2010, 00:55
Moje czarne ptaszydło ,wywodzi się z mitologii wielu starych kultur. W szczególności z mitów Indian .
Drugi powód ,czarny ptak na niebieskim tle,od setek lat towarzyszy mojej rodzinie .
brokenwing

Sortuj wg