Mój emblemacik (awatary)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Amy Lee 29 kwi 2009, 22:00
Hmm... nie pamiętam, żebyśmy mieli taki temat. Jak ktoś ma ochotę opowiedzieć ze 2 słowa o swoim avku, to zapraszam.

Ja pierwszy raz od swojego przyjścia na forum (prawie dwa lata) zmieniłam avatar - na dziewczynkę z kwiatami wiśni. Ujął mnie ten obrazek, mimo że żadną wielką fanką mangi nie jestem.
Amy Lee

Re: Avatarki

przez scrat 29 kwi 2009, 22:20
Poprzedni miałaś fajny, aż zrobiliśmy z shadem śledztwo z czego to był screen i w efekcie ściągnąłem i obejrzałem Labirynt Fauna :P

Mój avek... Wiewiór otoczony przez drapieżniki. I tak robi swoje, trzyma swoją szyszkę nie zwracając uwagi na piranie które się na niego czają. To zresztą jeden z powodów dla których mam takiego nicka - scrat przez całą epokę lodowcową nie angażował się w żadne kłótnie ani pierdoły tylko robił swoje. Mi to w życiu raczej nie wychodzi ale chciałbym taki być - stąd scrat i avek.
Przyjaciel forum

Re: Avatarki

przez linka 29 kwi 2009, 22:27
Mój avatek to reklama perfum YSL - Opium. Poza tym, że strasznie lubie ten zapach, to poprostu fascynuje mnie samo to zdjęcie, modelka - Sophie Dahl, jedna z niewielu "puszystych" została doceniona między innymi dzięki temu plakatowi reklamowemu, podoba mi się światło, to w jaki sposób fotograf pokazał tam jej idealne ciało.....no poprostuu zmysłowe i erotyczne ale nie wulgarne :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Mój emblemacik (awatary)

przez Ridllic 30 kwi 2009, 03:11
Amy Lee, scrat, linka656, szukanie nie boli mam Was szanowna administracjo :!: nie zakładać tych samych tematów :mrgreen:

cookie monster jak bracia z wyglądu i zachowania :mrgreen:

Ridllic

przez Amy Lee 30 kwi 2009, 10:25
Ridllic napisał(a):Amy Lee, scrat, linka656, szukanie nie boli mam Was szanowna administracjo :!: nie zakładać tych samych tematów :mrgreen:

Kiedy nie mogłam znaleźć :oops: Chyba 6-8 stron przejrzałam :o
Amy Lee

przez linka 30 kwi 2009, 10:25
Rid......Pon Paź 29, 2007 (czyli data ostatniego postu z poprzedniego tematu) to ja jeszcze nie wiedziałam co to depresja i nerwica nie wspominając o forum :mrgreen:

Mam tylko nadzieję, że nie rzucasz się tak na jedzonko jak Cookie monster :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 30 kwi 2009, 17:13
Amy Lee, na 12 było :mrgreen:
Ridllic

przez isj 30 kwi 2009, 17:21
Rid, Twój avatar niszczy, haha! Ciasteczkowy był zawsze moim ulubionym bohaterem "Ulicy Sezamkowej", miał jasno postawione cele życiowe, charyzmę, zdecydowanie i głośność w działaniach. Wymiatał.

A taki Grover np., o mamo, jaka to łamaga była :roll:
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez scrat 30 kwi 2009, 20:26
I się wydało że my tylko piszemy na forum a nie je czytamy :D
Przyjaciel forum

przez Sean1 05 cze 2010, 20:48
Nie, bynajmniej nie chodzi o ten slawny ostatnio film. Mowa tu o malym obrazeczku pod nickiem, ktory wiekszosc z was posiada :P Piszcie co dla was znaczy avatar, co przedstawia, czy jakos wyrazacie sie przez niego. Zakladam ten luzny temat, bo jest on na wielu forach, a tu go nie widze. A wiec zazwyczaj ja ustawiam avatar, ktorym chce cos wyrazic, ale obecny nie ma nic z tym wspolnego. Widnieje po prostu na nim jedna z ladniejszych aktorek jakie znam i wzdycham jak patrze sobie na to zdjecie. Zadnej glebszej filozofii w tym nie ma :D A u was jak to jest?

Re: Avatar

przez Magdaa 05 cze 2010, 21:31
Ja wyrażam sobie poprzez moje avatary, ale przede wszystkim chcę, aby ten obrazek dobrze mi się kojarzył, uspokajał. Na pewno musi być ładny, bo jestem estetką. Czasem dodaję obrazek z czymś słodkim, czasem z jakimś zwierzakiem, a czasem z kobietą- lubię seksowne i piękne kobiety. Po prostu musi być ładny, musi mi się podobać. Zdarza mi się też pokazywać siebie w avatarze- po prostu lubię ładne zdjęcia, a kilka zdjęć mam ładnych i patrzenie na nie jest dla mnie przyjemne. A najlepiej jak na zdjęciu jestem ja i morze- ten widok mnie najbardziej uspokaja...
Magdaa

przez Alienated 05 cze 2010, 23:00
suicidesilence napisał(a):A wiec zazwyczaj ja ustawiam avatar, ktorym chce cos wyrazic, ale obecny nie ma nic z tym wspolnego. Widnieje po prostu na nim jedna z ladniejszych aktorek jakie znam i wzdycham jak patrze sobie na to zdjecie.

Jakoś nigdy nie potrafiłem zrozumieć dlaczego ludzie w swoich awatarach umieszczają podobizny innych, bardziej lub mniej znanych osób. W tym ostatnim przypadku prowadzić to może do licznych nieporozumień. Patrząc na zdjęcie widniejące w Twoim, byłem przekonany, że przedstawia ono podobiznę użytkownika a tu masz! ;) Swoją drogą, co to za aktorka bo jakoś nie bardzo potrafię skojarzyć???
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Goldielocks 05 cze 2010, 23:06
Z kolei u mnie nazwa użytkownika, awatar i podpis - stanowią jedna zwartą całość.

Mój nick - zaczerpnięty z interpretacji Bettellheima - bajki "O Złotowłosej i trzech misiach" - służy ukazaniu struktury mojej osobowości... To osoba, która mimo usilnych starań zespolenia się z grupą, na ogól bywa niezrozumiana, a gdy tak się dzieje - odchodzi, winą za to obarczając siebie...

Awatar - to taka drewniana wersja Goldielocks, taki mały separujący się ludzik, zakrywający swoje lęki pod maską sztucznego uśmiechu. Niby wesoły, ale zdrewniały od środka...
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez Sean1 06 cze 2010, 16:17
Jakoś nigdy nie potrafiłem zrozumieć dlaczego ludzie w swoich awatarach umieszczają podobizny innych, bardziej lub mniej znanych osób. W tym ostatnim przypadku prowadzić to może do licznych nieporozumień. Patrząc na zdjęcie widniejące w Twoim, byłem przekonany, że przedstawia ono podobiznę użytkownika a tu masz! ;) Swoją drogą, co to za aktorka bo jakoś nie bardzo potrafię skojarzyć???

Znanych osob czemu nie, mnostwo ludzi tak robi :D Aktorka sie zwie Shalom Harlow, raczej srednio znana. I tak zmienie tego avatara na innego, bo jak czytam swoje posty to jakby kobieta je pisala przez ten av :mrgreen:

Sortuj wg