Mój emblemacik (awatary)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez gusia 06 sie 2007, 21:04
Piotrek napisał(a):Proponuję żeby wszyscy kontynuowali temat z wypowiedziami kto dlaczego ma taki a nie inny emblemat - avatar.

Bo obecałam komuś że nie zmienię,taki ten ktoś wybrał ,szanuję tego kogoś i dotrzymuję obietnic ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

ku rozważaniom o emblemaciku!!!

przez przędka 06 sie 2007, 21:45
ładny ten kotek , to taki pecik!!!
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

przez Tygryska 06 sie 2007, 22:21
Ja mam jaki mam bo mi się podoba :mrgreen: i pokazuje że blade też może być piękne ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

wiesz TWILIGHT, jestem dzisiaj szczęśliwa!!!

przez przędka 07 sie 2007, 18:38
dostanę to na co czekałam, książkę, kt. może nauczy mnie jak cieszyć się z życia, zdobyłam ją podstępem;
trawa usycha więdnie kwiat, lecz słowo Boga naszego trwa na wieki

przez Tygryska 07 sie 2007, 19:04
Wiedziała że skądś kojarzę tego różowego! ;)

przez Jovita 07 sie 2007, 19:11
a to jest moje zdjecie i mój ładny paluszek :D wybralam takie bo to wspomnienia..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez korres1 08 sie 2007, 21:24
a moje gusty sa raczej niezmienne - avatar mowi sam za siebie
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez Tyraela 08 sie 2007, 21:55
Na moim avie widnieje kawałek okładki "Kushiel's Scion" autorstwa pani Jaqueline Carey... ;]
...O sancta simplicitias.

przez Amy Lee 09 sie 2007, 02:39
Goplaneczka napisał(a):Ja chyba nie chcę dorastać.

U mnie podobnie 8) Ofelia z "Labiryntu Fauna" pod kolor tych niebieskich emotikonek ;) Z moją obecną fryzurą to nawet się trochę upodobniłam :twisted:

Nawet trochę mi żal, że nie mogę jej używać na innych forach, ale taka była moja umowa (moja ze sobą) - tak samo nie daję tutaj moich zdjęć, linków, innych nicków i dzięki temu czuję się tu na prawdę bezpiecznie. Ale powiem, że polubiłam moją tutejszą "prezentację" i nie przeszkadza mo ona w byciu sobą :smile:
Amy Lee

przez efekt6 09 sie 2007, 09:22
Calvin, bohater komiksu "Calvin and Hobbes". Mała wkurzająca mądrala, pełna energii i niesamowitych pomysłów. Kiedyś tak miałem... :)

Jak ktoś chce gościa poznać bliżej to polecam:

http://www.angelfire.com/wa/zzaran/calvin.html

Snowman House of Horror :)

przez morpheus 30 sie 2007, 01:55
Dlaczego macie takie avatarki opiszcie to w kilku slowach lub jesli ktos ma ochote popisac, to w kilku zdaniach (tylko nie POTOP) :P

a oto moj avat w powiekszeniu

Obrazek

Jest to John Frusciante gitarzysta zespolu Red Hot Chili Peppers (Papryczki) on jest dla mnie jak Guru wiele sie od niego ucze jesli chodzi oczywiscie o gre na gitarze ;) nie jest to oczywiscie Kirk Hammett (Metallica) ale tez swietnie wychodzi mu "wioslowanie" ;)

Teraz pora na Was
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez Twilight 30 sie 2007, 04:08
Z moim avatarem wiąże się dłuuuuga historia ;) Ograniczę się więc do napisania, że jest to bardzo przerobiona przez kumpla grafika-amatora główna postać sagi Thief, (Garret) jednej z najlepszych i najbardziej trylogii ''giercowych'' wszechczasów, której linią fabularną można by obdarzyć wiele tomisk ksiąg ;) W każdym razie postac ma dużo ''do rzeczy'' z cieniami i skryciem :lol:

A napis "Estel"? Cóż, wyjaśniałem to już w temacie o pseudonimach - tak naprawdę mój nick to Estel właśnie, ale był zajęty - w takich sytuacjach, używam Twilight. (a w ''ostatecznej ostateczności", gdy i ten zajęty, bo się zdarza, Twilight3, a jak mam dosyć sprawdzania, bo i ten bywa ''w użyciu'', to ''estelestelestel'' w akcie desperacji ;) )

Podpis - a, to już całkiem inny temat. Grafika przestawia Tori Amos w jednym z moich najukochańszych zdjęć z fortepianem, a cytat to fragment utworu "Crucify"... Słowa nie opiszą, co znaczy dla mnie Tori i jej twórczość. Zaś napis "Crucify my soul" ma jeszcze inną historię - bardzo długo byłem przekonany, wbrew logice i językowi, że Crucify oznacza w tym utworze dosłownie ''naznaczyć krucyfiksem'', że się tak wyrażę. I równie długo byłem przekonany, że Tori śpiewa w nim ''Crucify my soul'', co rozumiałem jako "naznaczyć krucyfiksem duszę'', w sensie nadania jej znaku - co zresztą ma swój sens. Co ciekawe, sporo osób tak to słyszy. Już dość dawno dowiedziałem się, jak słowa idą naprawdę, ale ta pomyłka pozostała ''moja'' i ma dla mnie szczególne znaczenie, (od Tori zaczęło się wszystko... WSZYSTKO! :D ) znalazła więc i miejsce w podpisie.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez anonim 30 sie 2007, 04:30
mój awatar to symbol karate kyokushin, każdy ma to drzewko(potoczna nazwa :) ) na swoim kimonie. Kyokushinkai oznacza- stowarzyszenie poszukiwaczy najwyższej prawdy. Miało być krótko i jest :P
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez maiev 22 wrz 2007, 12:34
Mój obecny (koteczek z rybką) znalazłam gdzieś przypadkiem w necie i tak mnie urzekł że musiałam go mieć więc go "pożyczyłam" :mrgreen: Z poprzednim - też kocim - było to samo. Jak na nie (oba) patrzę to mi się gęba cieszy :mrgreen: , to co sobie będę żałować . :D
A tak ogólnie to uwielbiam wszelakie słoneczniki, dlatego przeważnie jakiegoś sobie ustawiam w avatarze. Ale na razie je zdradziłam. ;)
"I need a new version of me..."

Sortuj wg