Mój nowy image

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój nowy image

przez suavemente_besame 25 lip 2007, 11:38
hey...
zeby zajac sie czyms i niemyslec o problemach .. no a takze zeby podniesc swoja samoocene i poczuc sie silniejsza postanowilam zmienic fryzure...
mam juz pewien pomysl ale nie wiem czy bedzie mi pasowal...

co do ciecia to nie mam jeszcze pomyslu ale chce jakies ciekawe no i jednak zeby dlugosc mniej wiecej zostala.
chce zafarbowac sobie wlosy [zawsze farbowalam na rudy,ale jak sie zaczyna zmywac to wyglada tak nijako i szaro].
pomyslalam ze przefarbuje wlosy na ciemny braz i na to czerwone pasemka lub cos w tych odcieniach ...
chce wygladac odwazniej no i chce wygladac na starsza bo niby mam 18 lat ale nikt mi nie chce w to uwierzyc.

http://img529.imageshack.us/my.php?imag ... 767te5.jpg

to moja fotka... jak myslicie, bedzie mi pasowalo to co chce? czy moze macie pomysl na cos innego i ciekawszego?
suavemente_besame

przez Jovita 25 lip 2007, 20:37
masz ladna mloda buźke i mysle ze ciemny kolor doda ci zbednych lat i bedziesz wygladac zbyt ponuro.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:38 pm ]
ale w kazdym kolorze bedzie ci do twarzy. pozdrawiam.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:41 pm ]
a jak widzisz ja na zdjeciu tez mam czerwonawy kolor i masz racje szybko sie wymywa wiec obecnie mam ciemny braz i powiem ci ze troche mnie postarza, a we wrzesniu planuje zrobic czarne i warkoczyki na calej glowie do pasa :D
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez gusia 25 lip 2007, 21:35
suavemente_besame napisał(a):i chce wygladac na starsza bo niby mam 18 lat ale nikt mi nie chce w to uwierzyc.

Jeśli chcesz naprawdę aby kolor dodał Ci wieku ,nie widzę przeszkód,tyle tylko że te czerwone pasemka dodadzą takiej agresywności której ja w Tobie nie widzę ;)
Masz strasznie miłą buzię..
Nie wiem sama ale ja widzę Cię raczej w jaśniejszych kolorach.
Raz się żyje ,możesz spróbować ;)

Sama farbuję z jasnego blondu na.................. ;) granatową czerń.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jovita 25 lip 2007, 22:22
BLONDZIK jak najbardziej :D
ExModerator

przez suavemente_besame 25 lip 2007, 22:27
:lol: jest jeden problem co do tych blond... mam awersje do koloru blond.
poprostu obiecalam sobie ze nigdy nie bede blondynka.
czuje sie pewniejsza siebie w ciemnych kolorach (;
suavemente_besame

przez Jovita 25 lip 2007, 22:30
sa tez ladniutkie cieple brazy w takich tez by ci bylo do twarzy :D w sumie zeby miec blond musialabys troche wloski rozjasnic a to mogloby je niepotrzebnie zniszczyc, mysle ze cieply brazik i bedzie super 8)
ExModerator

przez nextfriday 25 lip 2007, 23:11
Moim zdaniem te czerwone pasemka to pomyłka dla ciebie.
Ladnie byś wyglądała w takim ciepłym jasnym odcieniu brązu---hmmm no nie wiem jak ten kolor określic "sarni" - może zaskoczysz o co mi chodzi.
ciemny brąz i czarny raczej odpada, masz za jasny kolor cery. Blond owszem, ale jak nie chcesz to rozumiem. A poza tym ładnie by Ci było w rudym, ale nie takim chamskim :)

przez Amy Lee 25 lip 2007, 23:21
suavemente_besame napisał(a):czuje sie pewniejsza siebie w ciemnych kolorach (;

Myślę, że o ton ciemniejsze niż masz wystarczą.
I na twoim miejscu pozbyłabym się grzywki, bo to jest element najbardziej kojarzący mi się z niepewną siebie dziewczynką :!:

Polina napisał(a):2 lata temu obchlastałam się na łyso (matka zemdlała na mój widok :lol: )

Też mam czasem ochotę :twisted:

Ostatnio skróciłam włosy i zrobiłam trwałą (jestem ciut podobniejsza do mojego avatarka ;) )
Amy Lee

przez IceMan 25 lip 2007, 23:34
suavemente_besame napisał(a):chce wygladac odwazniej no i chce wygladac na starsza bo niby mam 18 lat ale nikt mi nie chce w to uwierzyc

Widzę że same panie zaczęły się wypowiadać i doradzać co do kolorów i odcieni. A ja zajdę temat w inny sposób. Po co ci image. Po co inna twarz, inny wizerunek, MASKA? Nie o to chodzi. Czerwone pasemka nie dodadzą Ci pewności siebie. To tylko placebo i to takie mało wydajne. Przede wszystkim bądź sobą i taką będą Ciebie ludzie cenić, lubić, kochać. Uwierz mi że sam przekonałem się na własnej skórze, że zgrywanie się na kogoś kim się nie jest przynosi tylko same szkody. Sorry jeżeli odbierzesz że się czepiam - nie mam takiego zamiaru. Myślę że jeżeli już takie rzeczy jak czerwone pasemka, jakiś image są w stanie stworzyć iluzję osobowości, to nie powinno się ich do tego wykorzystywać - kobieta w takim przypadku powinna podkreślać cechy swojej osobowości - prawdziwe takie jakie ma, a nie wyimaginowane - takie jakie tylko chciałaby mieć. Jeżeli jesteś dajmy na przykład nieśmiałą, spokojną, delikatną dziewczyną i na taką wyglądasz to wszystko jest ok. Nie rób z siebie kogoś kim nie jesteś ;)

PS. poza tym bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu i w tej fryzurze - po co więc to zmieniać jeżeli można to tylko zepsuć ? (cały czas mi chodzi o te pasemka :lol: )
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 26 lip 2007, 00:51
Ja też bym chciał zmienić image ale heh nie mam go jak zmienić...
:)

przez IceMan 26 lip 2007, 00:59
Polina napisał(a):Tu nie chodzi o zmianę osobowości tylko poprawę humoru i samooceny

a chyba że tak ;)

ja się tym zasugerowałem
suavemente_besame napisał(a):chce wygladac odwazniej no i chce wygladac na starsza bo niby mam 18 lat ale nikt mi nie chce w to uwierzyc

i w moich oczach to wyszło na takie podejście: koleżanki są inne, mają inne towarzystwo, mają inne zajęcia itp itd. A inne znaczy lepsze i trzeba koniecznie być taką samą. Sorry jeżeli pochopnie to oceniłem, jednak jeżeli to mimo wszystko tak wygląda to poprzedni post jest nadal aktualny.
Przyjaciel forum

przez Twilight 26 lip 2007, 02:05
A czemu nie ciemny brąz i te czerwone pasemka, jeśli będziesz się w tym czuła fajnie? IMO człowiek przeważnie fajnie wygląda wtedy, gdy sie sam w czymś fajnie czuje :)

A nie myślałaś o płomiennie rudym-prawie czerwonym? :mrgreen: (Ale sie z nas styliści zrobili ;P )

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez anonim 26 lip 2007, 02:08
płomiennie rudym-prawie czerwonym?

Taaaa... a może dzika śliwka :mrgreen:
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez IceMan 26 lip 2007, 02:15
Twilight napisał(a):płomiennie rudym-prawie czerwonym?

Hmmm... ognisty kolor 8) i by pasował lepiej ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg