Lubicie ludzi?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez czarna741 19 lip 2006, 14:29
speedcore terror napisał(a):yeah, moj ulubiony temat!! moge nan pisac i pisac...ludzie...ten marny puch, ktory sam w sobie jest tak obrzydliwy i ochydny, ze az braknie mi slow...moj stosunek do ludzi wyraza jedno zdanie "nie lubie ludzi...sa tacy...ludzcy...".

tzn że jestem ohydna :roll: :shock: :shock: :shock:
speedcore terror napisał(a):doswiadczylem wiele zlego od ludzi, stosowali wobec mnie rozne srodki przemocy i przymusu, to, co sie dzialo ze mna nadaje sie tylko na material na jakis film sensacyjny lub nawet horror. dlatego teraz zadam odwetu, krwi i placzu, odplacam sie ludziom tym samym, czym zawinili wobec mnie. gdybym postepowal inaczej, tzn gdybym lubil ludzi,

nie możesz wszystkich ludzi oceniac według jednej kategorii ;) ;)

speedcore terror napisał(a):gdy sterroryzuje kilka niewinnych duszyczek to moge isc spac w przeswiadczeniu, ze spelnilem sowja msje na dany dzien. amen,

jak terroryzujesz ludzi :shock: :roll:
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez czarna741 19 lip 2006, 14:53
speedcore terror napisał(a):robie to w internecie, bo w realu sie boje. taki juz jestem, ze nigdy nie atakuje, jesli wiem, ze mogly by wyjsc z tego jakies konsekwencje. nigdy tez nie atakuje silniejszych od siebie lub rownych sobie, zawsze moimi ofiarami sa ludzie slabsi. powiesz, ze jestem okrutny, ale ja powiem, ze to wlasnie ludzie slabi terroryzowali mnie kiedys, ludzie naprawde zajebisci nie musieli podnosic swojego ego gnebieniem mnie.

hmm słabszych??? tzn dzieci?????(mam nadzieję że nie)
dlaczego piszesz Waszego gatunku , przecież tez jesteś człowiekiem ...wiem że ludzie potrafią byc okrutni , chamscy ale ja takich ludzi unikam
Tobie życzę żebys spotkał wspaniałych ludzi, bo tacy istnieją tylko trzeba dobrze się rozglądac a nie tkwic w swojej złości i rozgoryczeniu że świat jest tylko zły i okrutny
tylko żeby spotkac takich ludzi trzeba czasami samemu dac coś z siebie....
nie wierzę w to że człowiek może byc aż tak okrutny jak to przedstawiasz
;) ;)

przez czarna741 19 lip 2006, 15:29
wiesz terror po cześci Cię rozumiem
też tak miałam w podstawówce, pomimo że byłam grzecznym , cichym dzieckiem , nie mogłam się tam odnależc , mam żal do tych dzieciaków do tej pory pomomo że minęło tyle lat(mam teraz 33 lata)
byłam córką alkoholika, tak mnie postrzegali
matka jednej dziewczynki potrafiła powiedziec że nie może się ze mną bawic bo mój tata pije, nie mogę tego wybaczyc do dzisiaj , śmiali się nawet z tego że mam obiady za darmo , nie mogłam ich jeśc czułam się taka upokorzona
w szkole średniej było już znacznie lepiej, inne środowisko
kiedyś po latach kiedy już byłam dorosła spotakała mnie koleżanka z podstawówki i spytała czy idę na spotkanie mojej klasy odpowiedziałąm NIE
do tej pory nie chce miec wspólnego nic z tymi ludzmi(chociaz jest kilka wyjątków)
nigdy jednak nie odpłacałam się ludziom tym samym , nie mściłam się , myślałam a gdyby mi tak ktoś zrobił? jak ja czułabym się?
teraz ma córkę i uczę ją że nie można byc okrutnym dla innych ludzi zawsze powtarzam a jak Ty czułabyś jak tak ktoś poistąbiłby wobec Ciebie? ma dopiero 6 lat ale dziecie w tym wieku potrafią byc okrutne, dlatego muszę jej dużo tłumaczyc
Nie potrafię CI napisac że trzeba wybaczyc , bo sama tego nie zrobiłam. Podobno wybaczenie przynosi ulgę, tak mówią he he.
Nie wkładaj jednak wszystkich ludzi do jednego wora, no czasami można skrzywdzic naprawdę wartościową osobę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anita27 19 lip 2006, 15:34
speedcore terror,jestem ogromnie ciekawa czy ty nie masz zadnych ludzikch potrzeb,nie lubisz dobrze zjesc,uprawiac seksu??to tylko marny przyklad z tego co robimy my ludzie.Kazdy ma swoje potrzeby i nie kierujemy sie instynktem ale rozumem.Mozna by powiedziec ze ludzie sa dla siebie okrutni ale tak jest nawet ze zwierzetami,tez potrafia byc bardzo agresywne w stosunku do siebie.Moze to nie jest problem tego ze nie lubisz ludzi ale i nie lubisz siebie....
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez didado1 19 lip 2006, 16:01
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 18:57 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez czarna741 19 lip 2006, 19:17
speedcore terror napisał(a):ulge przynosi zemsta, okrutna i sprawiedliwa. odwet, kocham to slowo.

na kim będziesz się mścił? na tych ludziach którzy CI zrobili krzywdę pisałes , że nie.
to na kim? na ludziach w internecie? czy po to jesteś na tym forum? proszę bardzo mścij się na mnie!!!! tylko nie wiem w jaki sposób to zrobisz :roll: :roll: nie potniesz mnie, nie zabijesz, nie skaleczysz....jak inaczej? wyzwiesz?...

speedcore terror napisał(a):,uprawiac seksu

nie zamierzam tego robic, moje poglady na ten temat sa tak radykalne, ze az wlos sie jerzy na glowie.

he he terror nie wiesz co tracisz :roll: :roll:

didado1 napisał(a):spróbowac choc przez chwilkę byc dobrym miłym i uprzejmym to z pewnością wróci, zwróc uwagę, gdy się do kogś miło uśmiechniesz, wyciągniesz na przywitanie rękę nie znam takiej osoby by nie odwzajemniła uśmiechu i serdeczności ze swojej strony

didado masz całkowitą rację, wystarczy czasami uśmiech...bezinteresowna pomoc..... ludzie czasami tego nie potrafią i to jest przykre :cry: :cry:

przez didado1 19 lip 2006, 19:36
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 18:58 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez anita27 19 lip 2006, 19:43
Lekko sie usmiechnelam ,speedcore terror.
Jednak mozna sie popatrzec na to z innej strony.
Uwazasz ,ze my ludzie kierujemy sie tylko popedem seksualnym,moze niektorzy w pewnym stopniu tak ale czemu odrazu wszyscy??
Nie zmartwiles mnie :D poniewaz ja mam swoj poglad na takie sprawy ty swoj.To wszystko.
Nie masz innego wyjscia tylko zyc pomiedzy nami nie wyrzytymi wiecznie seksualnie,wsrod ludzi ,ktorzy poniewieraja innymi ludzmi.Wsrod tych ,ktorzy odwiecznie krzywdza.
Masz swoj swiat i zal mi tego,bo jest okrutny a ty robisz wszystko zeby byl jeszcze bardziej.Upadasz zbyt nisko i nie chcesz sie podniesc.Obys sie kiedys tym nie zatrul.Pozdrawiam

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 6:48 pm ]
acha,jeszcze jedno.Moze kiedys nauczysz sie zyc inaczej.Popatrzysz na to pod innym kontem.Bardziej optymistycznym.Przeciez nie mozna sie tak zatruwac.kazdy z nas cierpi ja ty i kazdy z nas inaczej.Musisz sie nauczyc zyc wsrod nas
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez czarna741 19 lip 2006, 20:01
speedcore terror napisał(a):ludzie czasami tego nie potrafią i to jest przykre Crying or Very sad Crying or Very sad

acha, czyli dlatego przeszedlem ta ghenne, bo nie potrafilem sie usmiechnac? zaden to powod do gnebienia. a na pomoc ludzie nie zasluguja.

widzisz terror wyrwałeś zdanie wyrwane z kontekstu i wytłumaczyłeś to na swoj sposób
nie wiem czemu Cię gnębili , dzieci potrafią byc okrutne ale nie możesz tego ciągle rozpamiętywac i mścic się na ludziach :cry: :cry:
złe wspomnienia i rozpamiętywanie złych chwil do niczego nie prowadzi, wiem coś o tym , tez mam takie chwile że ludzi któurych nie cierpię , powieisłabym na sznurku ... ups. utopiła :roll: :roll: kiedyś opowiadałam koleżankom w pracy jak zemsiłabym się na naszej przełożonej :roll: :roll:
ta przełożona szłaby sobie po zamarziętym jeziorze i naglae ... trach .. wpada do jeziora... :roll: :roll: ja biegnę.... :roll: a koleżanki do mnie pomogłabys jej wyjśc ... ja na to ... pomogłabym jej pomogła utopic się.. ona do mnie rękę a ja jej z obcasa żeby nie wyszła :mrgreen:
jedna z koleżanek do mnie nie TY tylko tak mówisz nie zrobiłabyś tak....
ja CI terror odpowiem tak jak mi moja koleżanka .... nie zrobiłbys terror tego wszystkiego o czym piszesz ;)
to tylko Twoja złośc do ludzi.... wyładowujesz się tak na ludziach...

speedcore terror napisał(a):nie, na tym forum mam inne cele. od gnebienia innych mam inne fora.

jakie masz cele na tym forum jeżeli można zapytac :roll:
didado1 napisał(a):Moim zdaniem wytycz sobie jakiś cel nie to że komuś chcesz po tyłku dowalic nie nie taki , a taki który oprócz tego sprawi Ci dużo przyjemności, każdy ma jakieś ukryte talenty w sobie obudz to w sobie i zacznij marzyc i pomalutku spełniac swoje plany może to Ci pomoże Question
wierzę w Ciebie bo jesteś bardzo inteligentna osoba Very Happy

podpisuje się pod tym :mrgreen:

Sortuj wg