Nerwica a gry komputerowe

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez dj 23 gru 2006, 00:42
Witam
Mnie gry zawsze relaksowaly głównie na playstation( na PC nielubie grac niewiem czemu....) ale niestety konsola ma swoje lata i się wyjechała (8lat) mysle nad wymianą lasera do niej bo mam bardzo miłe wspomnienia związane z ps1 głównie gry wyscigowe i przygodowe... wiele osób uwaza mnie za durnia iz lubie "takie" gry (mowa o playstation1) ale ja ich olewam oni poprostu niewiedza co to klasyka i wolą np FIFA 2007 i co wtym ciekawego to samo co w FIFA99, 2000, 2001 itak dalej...
Co moge powiedzieć... chyba mi się udało....
dj

przez Black*Lace 23 gru 2006, 13:20
lol :lol: jak przeczytalam 1 post to myslalam ze padne. polecam wszystkim The Hous Of The Dead 8) btw kiedys duzo gralam, np w quake, tr, troche warcraft, i inne ciekawe gierki. chyba powoli z tego wyrastam bo mi sie juz zwyczajnie nie chce. w literaki na kurniku owszem, chociaz wole grac z kompem niz tam
Black*Lace

przez Dolores 24 gru 2006, 02:42
Ja uwielbiam od małego samochodówki... Ostatnio "Crashday", gdzie mogę rozbijać samochód, jak tylko chcę :lol:
Dzięki czemu mogę się wyżyć i odreagować. Po paru h. z grą czuję się lepiej, a nie gorzej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vault 16 sty 2007, 10:43
o maj gad :P
ja tak przez ta swoja nerwice to oprocz zjedfzenia wszystkich paznokci ( a mialem juz takie ladne ;/) to doszedlem do wniosku ze gry zajey mi zbyt duza czesc zycia (gram od 90 roku okolu zaczelo sie od ATARI i Amisi :P)
komputerow jakie mialem i gier ile przeszedlem to nawet niezlicze, na samej amidze bylo by cos okolo 200 tytulow :) pieca mam 2 x dluzej niz amige i wieksza dostepnosc gier ehh :P no wiec 16 lat w tym biznesie co wy na to ?
Tak wiec te 16 lat moglem poswiecic na szukanie pasji zycia, tego co chce robic w zyciu a gry trtaktowac jako nagorde za dobrze wykonana prace... ehh czlowiek wciaz sie uczy tyle czasu stracilem :(
A moje ulubione gry jesli to kogos interesuje :)
FPP/FPS - Half-Life,Quake, Seria Jedi Knight,Quake2,Unreal,FarCry, F.E.A.R, Chronicles of Riddick
FPP+RPG- System Shock, SS2 (Czekam na Bioshock), Deus Ex
Hack & Slash - Diablo, Diablo2,
RPG- Fallouty, Knights of The Old Republic, KOTOR2, TES : Morrowind (Oblivion jest nudny)
Taktyczne- Fallout Tactics, Ufo: Enemy Unkown
RTS- Starcraft, Homeworld, HW2
TPP - MDK,MDK2,Tomb Rider 2,Tomb Rider
Przygodowki : The Longest Journey 1,2, Seria Larry,
Sportowe : Carmageddon (przestalem w to grac bo mialem wizje ze kogos przejade :P)
Platformowki (prawie wszystkie z Amigi) z peceta Abe Oddysey, Abe Exodus, Jazz Jack rabbit
Wiecej grzechow nie pamietam :D
WKUR* SIĘ NA WŁASNĄ NERWICĘ A POTEM JĄ PRZEBIEGNIJ !!!

Re: Nerwica a gry komputerowe

przez LucidMan 26 sty 2009, 01:04
Zapomniany temat, ale co tam. Muszę gdzieś zamieścić swoje ulubione gry komp. :P
Jeśli chodzi o gry offline to oczywiście jest nią seria Prince of Persia:
    Prince of Persia: Sands of Time
    Prince of Persia: Warrior Within
    Prince of Persia: The Two Thrones
    Prince of Persia 4
oraz gra Majesty :D

A online to Lineage 2
Lucid life

przez anonimowa 26 sty 2009, 14:52
Ach... przypomniały mi się stare dobry czasy... Mario, Tank i inne gry z pegasusa... te żółte dyskietki... gdybym mogła się cofnąć w czasie, kiedy byłam małą, wesołą dziewczynką.

przez juliX 30 sty 2009, 21:15
no więc ja to lubię grać w NFS MW (kurde nie moge... dla mnie chyba najlepszy NFS ;o )
CZASAMI w fifę 08 też lubię, na kompie, na PSP (szkoda, że straciiłem, piękna nuta leciała :( ) i na NDSie (ale to czasami)
ewentualnie jak mi się KOMPLETNIE nudzi to fajne jest se pograć w kung fu pandę - film był świetny a też nie gorsza (chociaż wkurzające jest czasami jak trzeba szybko wciskać X, D, B, Z itd albo trójkąt, X, O, kwadrat)

przez laguna 20 lut 2009, 22:21
tibia , diablo, gta, oblivion, silent hill, tomb raider

Sortuj wg