Wygląd zewnętrzny

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Olimp Bathory 03 sie 2007, 18:13
I jak zwykle nikt nie rozumie ~~
Anonim- jakbyś nie zauważył to ja już wiele rzeczy robiłem żeby się pozbyć wagi ! ale nie działało więc nie chrzań mi, że nic nie robię i wyszukuję argumenty. Sorry, ale jakbyś wiedział co nieco to bys tak nie mówił o mnie bo to bzdura ~~ i chciałbym być chudy! wiesz czemu? bo jestem gruby i mi z tym źle. Więc logicznym jest, że wolałbym być chudy! :roll: może jestem głupi i naiwny, ale wiem jak to jest być grubym...

Jovita - hmm... a nie mogłabyś mi doradzić czegoś co by się dało robić we włąsnym pokoju, bez zbytniego wychodzenia z domu i radyklanych zmian diety.. byleby się pozbyć brzuszka w 2 miesiące?
Obrazek

przez anonim 03 sie 2007, 18:21
Może robiłeś ale niezbyt wystarczająco, Co na przykład robiłes? Udałeś się może do dietetyka?Pytałeś może po forach kulturystycznych jak ćwiczyć? Byłeś może u lekarza sportowego? Ćwiczyłeś coś? Jak nie to sorry, ale prawie nic nie zrobiłeś... a ja jestem chudy i jest mi źle rozumiesz? Więc nie mów że chcesz być chudy jak nie masz pojęcia co to jest.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Olimp Bathory 03 sie 2007, 18:26
A Tobie źle z byciem chudym. Ale nie wiesz jak to jest być normalnym więc nie mów, że tego chcesz, ta sama zasada ;)
Byłem na dietach, robiłem sporo ćwiczeń, nawet przeklęta 6 weibera (jedne z najbardziej wyciięczających ćwiczeń), byłem u lekarza który powiedział, ze w moim wypadku mało co pomoże... łaziłem po www.dieta.pl, pytałem na kilku forach... nie mów, że nic nie robiłem :cry:
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonim 03 sie 2007, 23:43
le nie wiesz jak to jest być normalnym więc nie mów, że tego chcesz, ta sama zasada

A wiesz jak to jest być normalnym? Przecież normalny czyli ktoś z wagą w normie nie ma takiego problemu, nikt go nie wyśmiewa, że widać kości czy, że jest tłusty, więc chcę taki być i się nie poddam nie tym razem... Osiątnięcie normalnej wagi nie rozwiąże wszystkich problemów, ale na pewno poprawi moje samopoczucie.

Wcześniej też wielokrotnie starałem się robić masę i wszystko szło na marne. W końcu postanowiłem rozpocząć jakiś trening na siłowni i tobie też polecam popatrzeć na forach kulturystycznych. Na pewno ktoś pomoże Ci ułożyć trening tak samo jak mi pomogli. I nie wstydz się pójść na siłownię, tam chodzą różni ludzie, ale na pewno nikt nie będzie się z Ciebie śmiał...

wiczeń), byłem u lekarza który powiedział, ze w moim wypadku mało co pomoże... łaziłem po www.dieta.pl, pytałem na kilku forach... nie mów, że nic nie robiłem

rzeczywiście robiłeś, zwracam honor.
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez DarkAngel 04 sie 2007, 01:58
Moja rada jest taka...Bez samozaparcia, i konsekwentnego dążenia do celu do niczego sie nie dojdzie.... niestety tak skonstruowany jest ten świat, nie ma niczego za darmo. Chcąc wyglądać szczupło trzeba włożyć "trochę" wysiłku aby to osiągnąć... I nie mówię tu o krótkotrwałym 2 tygodniowym zamęczaniu swojego ciała (które po za zakwasami nic innego nie przyniesie), a o regularnym, sumiennym ćwiczeniu i diecie. Niestety siedzenie przy kompie nie należy ani do diety, ani do żadnego ze znanych mi ćwiczeń....
Obrazek
ExModerator

przez IceMan 04 sie 2007, 02:04
anonim napisał(a):Cytat:
a na rynku pełno jest swietnych suplementow na mase

Hmmm....może warto by było zainwestować w coś takiego, choć to trochę kosztowne :) a i nie znam się na tym za bardzo

Trzeba wiedzieć co brać żeby się w jakieś g.... nie wpakować... widzę że Jovita wie :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Jovita 04 sie 2007, 11:17
sie wie :D
Olimp Bathory oj ale ja bym ci z checia przygrzmociła :twisted:
otoz moj drogi czy posiadasz choć rower w swym cennym dobytku?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:25 am ]
powiem ci choc w skrocie co zmien na razie...
DUZO pij wody niegazowanej- to podstawa!!!
w CIAGU DNIA JEDZ NA RAZIE 4-5posiłkow dziennie podzielonych na małe ilości i zainwestuj w zielona herbate..
Jezeli masz kase kup jakis termogenik, jedz mniej wiecej tak zeby w posilkach bylo bialko-pozwala zredukowac tluszczyk , zamien zwykly olej do smazenia na oliwe-jesli mamuska sie zgodzi!!! zrezygnuj z pizzy, hamburgerow, frytek itd !!!
dostosuj sie na razie tylko do tego i pamietaj jedzenie co 2-3godz malych posiłkow a REGULARNIE POKRĘCA METABOLIZM!!!!!!!!!!!!!
tak przez internet ciezko mi ci poradzic bo przydalaby sie jednak silownia, to bym ci pokazala trening na redukcje tkanki tluszczowej a potem na zwiekszenie tkanki miesniowej!!! pamietaj ze im wiecej miesni i bialka oraz regularnych posilkow to podkrecasz metabolizm!!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:34 am ]
na brzuszek- a wiec jak wstajesz rano najlepiej jest robic brzuch gdyz na czczo spala sie tkanke tluszczowa a nie weglowodany!! a jesli cwiczy sie brzuch po posilku lub wieczorem to spala sie wtedy tylko weglowodany z pozywienia!! tak jak dla ciebie bedzie najlepiej robic to rano na czczo! na poczatku zrob kilka serii po kilkanascie powtorzen zebys na drugi dzien nie mial bolesci!
a wiec zrob spiecia brzucha 1 seria- od10do15powtorzen-przerwa do 30s
2 seria- to samo
3 seria- tez
i tyle wystarczy potem co jakis czas zwiekszaj liczbe powtorzen i liczbe serii o nie duzo.. i rob przerwy miedzy seriami trzydziesto sekundowe!
Niektorzy bezmyslnie robia za jednym razem 100 brzuszkow i mysla ze to wyczyn i jak oni sie nie narobili-to złe bardzo bardzo ZŁE!!!!
cwiczen na brzuch jest duzo ktore moesz robic w domu!!!!!! pamietaj na kazda partie czyli na skosy tez rob to unikniesz zbednych boczkow a i potem mozesz uzyc obciazenia w miare gdy dojdziesz do 5-7 serii!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Jovita 04 sie 2007, 11:44
dżejem napisał(a):Nie wiedziałam [siostra mi tłukła do głowy co innego]. Dzięki prof. Jovito!!! Piszę to zupełnie bez ironii, ale z podziwem dla Twej wiedzy.

Do usług :D
kocham to co robie-fitness i dietetyka zdrowy styl zycia..

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:45 am ]
owszem tez mozna robic brzuch o kazdej porze ale najlepiej sie spala na czczo!
ExModerator

przez IceMan 04 sie 2007, 12:49
Aerobiczna szóstka Weidera

To ćwiczenie na brzuch - mięśnie jak i również spalanie tkanki tłuszczowej - ponoć bardzo skuteczne (a na pewno po ćwiczeniu 'czuć' że skuteczne :mrgreen: )
Przyjaciel forum

przez anonim 04 sie 2007, 13:25
Zaj*biste rysunki :twisted: A Olimp już pisał, że ćwiczył Weidera. Sam też ćwiczyłem, ale zaprzestałem, bo mam za słaby brzuch i już 5 dnia nie wyrabiałem :oops: Ja bym na jego miejscu poszukał jakiegoś treningu na rzeźbę
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jovita 04 sie 2007, 13:29
totez niech cwiczy tak jak mu pisalam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:34 pm ]
Aerobiczna szostka weidera- to nie jest trening dla osob otylych!!! jest to trening na poprawienie jakosci mięśni brzucha i jego wytrzymałości dla osob ktore cwicza dlugo!!
ExModerator

przez IceMan 04 sie 2007, 13:35
Gość z tamtego forum napisał że miał po miesiącu sześciopak na brzuchu - po co miałby kłamać? Więc lepiej to ćwiczyć - a jeżeli się nie wyrabia 5 dnia to trzeba poprzestać na ilości serii z poprzednich dni aż się będzie w stanie więcej ćwiczyć.

Chociaż trening Jovity też bardzo sensownie wygląda więc ... kto ja woli ;) na moje oko oba są równie skuteczne.
Przyjaciel forum

przez Jovita 04 sie 2007, 13:37
jest skuteczny jest racja :D
ale olimpowi radze tamten
ExModerator

przez Tyraela 04 sie 2007, 16:53
O jezu, ten marudzi że za gruby, ten za chudy, ten za wysoki a ten za niski. A ten ma za długie nogi a tamten przypomina kalafiora. Co się z wami ludzie dzieje?
Kiedyś myślałam, że jestem gruba - oj użalałam się nad sobą, użalałam. Ale w końcu, po wielu głodówach (nie miałam efektu jojo o dziwo) doszłam do wniosku, że do jasnej cholery to jest mój brzuch, mój tyłek i moje łydki i moje nogi i wszystkim guzik do tego.
Jovita, masz rację jak jasna cholera, warto postawić na ćwiczenia. Szacunek za wiedzę i chęć pomocy ludziom, niewielu jest takich jak Ty.
Ja ćwiczę dla siebie, nie dla kogoś. Wg mojego chłopaka jestem wręcz za chuda ;p (55kg na 162cm). A chciałabym jeszcze trochę schudnąć, chociaż z brzuchem mogę zrobić właśnie tak (ślicznie widać fałdkę tłuszczu na brzuchu xD).

Odbiegając od figury - mój luby taki dumny idzie ze mną ulicą, bo ludzie się za mną oglądają. Prawda jest taka, że się oglądają za dziwolągiem - potrafię ubrać spódnicę do ziemi lub do kolan, glany, czarną bluzkę, często do tego idzie czarna kolia na szyję. I włosy do pasa. I jak tu się nie obejrzeć na taką czarną wdowę w środku lata :mrgreen: a mi to lata i dynda, bo ja sobą reprezentuję to, co mi się podoba.
...O sancta simplicitias.

Sortuj wg