Czy "brzydkie slowa" sa na prawde brzydkie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez korres1 17 sie 2007, 19:02
Ja jednak zostanę przy przekleństwach. Nie jestem zbyt wysportowana :mrgreen:
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez MaRiAnEk 17 sie 2007, 21:50
...
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, 22:07 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez vampirek82 17 sie 2007, 22:48
marianek dobre to :D
ja lubie sobie poprzeklinac, wyluzowuje wtedy troche, mam poza tym kolezanke taka, gdy jak rozmawiamy przez telefon albo wogole sie spotkamy to to przeklenstwa traktujemy jak przecinek :D ale to tylko z nia :D
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MaRiAnEk 17 sie 2007, 23:01
Ostatnio edytowano 29 wrz 2007, 22:11 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez Felicity 18 sie 2007, 21:49
Ja niestety od jakiegoś czasu klnę jak szewc.To pomaga mi się wyładować.
Szukam Nadziei.

przez IceMan 18 sie 2007, 21:51
W mojej pracy ciągle klną i mają ku temu powody... powoli się chcąc nie chcąc uczę (od nowa).
Przyjaciel forum

przez gusia 18 sie 2007, 22:24
Piotr zachowuj się :twisted:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez IceMan 18 sie 2007, 22:35
Toż grzeczny jestem... nie widać? :mrgreen:
Przyjaciel forum

Re: Czy "brzydkie slowa" sa na prawde brzydkie?

przez scrat 20 sie 2007, 09:53
cinnamon_inspiration napisał(a):Czy uzywanie brzydkich slow w celu rozladowania sie i w celu ukazania dobitnosci sytuacji jest zle?

Wiele rzeczy wypada, jeszcze więcej nie wypada - zależy po co piszesz tego bloga. Czy dla siebie, jako takie ujście emocji, pamiętnik dla bliskich, znajomych, czy może ogólnie, oficjalniej, dla ludzi... U mnie też była taka sytuacja - paru czytelników straciłem z powodu ostrego języka - no i trudno. Dla mnie blog jest moim wentylem bezpieczeństwa, ujściem, oczyszczeniem się, jak mam ochotę coś skląć to to robię i jak komuś to nie odpowiada... No to co zrobić, nikogo nie wyrzucam, ale też nie zmuszam :)

A ogólnie odnośnie wątku - to wiele osób przeklina i to nie jest dla mnie oznaka braku kultury. Są ludzie, przy których nie powiedziałbym nawet "dupa", to takie mniej zażyłe kontakty. Przy bliskich, czy wśród kumpli, nie trzeba się powstrzymywać przed byciem sobą, rzeczami, które nam pomagają.
Przyjaciel forum

kultura a kultura

przez margi 20 sie 2007, 15:27
ja uwazam,ze czasami warto zwracac uwage na to co sie mowi i do kogo sie to mowi.owszem przeklenstwa nie sa mile widziane przez spolecznosc a mimo tego ciagle ich uzywamy-dlaczego?napewno przeklinanie jest zarazliwe ja w swoim zyciu mam etapy raz ich uzywam a raz nie.jednego jestem pewna ,ze gdybym przebywala w otoczeniu osob ktore nie przeklinaja napewno bym tego nie robila. :oops: kobiecie po prostu nie wypada bardzo brzydko to wyglada jak pada "to"z ust kobiety i jak by na to nie patrzyc swiadczy takze nie najlepiej.

przez Jovita 21 sie 2007, 16:34
przeklenstw wiele ludzi uzywa jak nie radzi sobie z nerwami to wtedy reaguja wulgaryzmami!!!!!! to nie jest ladne zwlaszcza gdy kierujemy je do bliskiej osoby lub wogole do osoby, moim zdaniem takie slowa wogole nie powinny istniec , owszem sama od czasu gdy cierpie na nerwice i depresje zaczelam klnac ale w moich ustach brzmi to raczej smiesznie niz na powaznie!!!! zwlaszcza nie pasuja takie wulgaryzmy kobietom , ale mamy takie same prawa i mozemy czasem sobie poprzeklinac pocichutku :D
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Twilight 21 sie 2007, 20:26
Przekleństwa ubarwiają język,acz używane zbyt często, kompletnie tracą swoją ''moc''. Jak ktoś, jak Marianek nie używa nigdy, to Bóg zapłać, chociaż ja wiem, czy to prawda? Coś nie chce mi się wierzyć, że nie używa chociaż w duchu albo pod nosem :twisted:

Jedno jest pewne - zwyczaj ten zmieni się każdemu, kto 20 min popracuje naprawdę w jakiejś redakcji przed deadline'm ;) Fakt faktem, w pewnych stresowych sytuacjach strzelanie wiązankami gorszymi niż szewc po zabawie życia naprawdę pomaga, a kompletnie nikt nie zwraca wtedy uwagi ani nawet nie czuje się urażony.

Co zabawne, w zgranym zespole, wszelkie ''poważne'' pretensje wygłaszane są przeważnie wręcz arcy kulturalnie, z pełną wrażliwością, a z jobami lecą tylko ''rozładowywacze'' albo nic nie znaczące ochrzany. Widocznie taka natura ''stresowych'' zespołów ;)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez korres1 22 sie 2007, 21:36
Nooo, to samo chciałam powiedzieć.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

Sortuj wg