*** Klub Leniwców ;] ***

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez 331ania 23 maja 2007, 22:54
no dobra Piotrek poczekamy do jutra :P bo wiemy że to siła wyższa ;)
ExModerator

przez Róża 24 maja 2007, 11:33
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez IceMan 24 maja 2007, 12:06
Znajomi spostrzegają Cię jako kogoś kto "robi wrażenie". I chyba trochę tak jest. Wychodząc z domu dbasz o swój wygląd, lubisz dobrze się ubrać, zaprosić kogoś w jakieś atrakcyjne miejsce. Nie można się z Tobą nudzić, zwykle wiesz co zaproponować żeby rozruszać nawet najbardziej niemrawe towarzystwo. Inni widzą w Tobie świetnego organizatora. Lubisz się uśmiechać jesteś spostrzegany jako pogodna dusza. Rzadko spotyka się Ciebie ze smutną miną. Nie lubisz zamartwiać innych swoją osobą. Nawet, kiedy Cię coś gnębi na ogół tego nie pokazujesz. Dlatego właśnie Twoje otoczenie może myśleć, że kłopoty i troski Cię nie dosięgają. Takie robisz wrażenie, choć tak naprawdę to i Ty masz swoje zmartwienia. Jak każdy człowiek. Jak w piosence Elżbiety Adamiak: "ludzie znają Cię tylko z jednej strony". Ta druga strona zarezerwowana jest dla naprawdę najbliższych Ci osób, choć i tych ochraniasz nie mówiąc im o swoich kłopotach. Dla innych masz na co dzień uśmiech na twarzy.

Powyższy psychotest do wiarygodnych nie należy :lol:
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 331ania 24 maja 2007, 13:51
Nie lubisz szokować. Ludzie spostrzegają Cię jako osobę spokojną, opanowaną i wyciszoną. Nie rzucasz się w oczy, choć zapewne niejednej osobie to właśnie Ty wpadłaś/ wpadłeś w oko. Znasz przysłowie, że najważniejsze jest niewidoczne dla oka? Masz przecież wiele zalet, które okazujesz tym, którzy poznają Cię bliżej. Zyskujesz przy poznaniu jak mówią o Tobie inni ludzie. Cenisz sobie spokój, jesteś raczej indywidualistą. Nie można jednak powiedzieć, żebyś nie dbała/ nie dbał o swoich przyjaciół. Przeciwnie! Dla swoich najbliższych masz zawsze czas. Chociaż od czasu do czasu lubisz spędzać czas z przyjaciółmi - to jednak nie Ty jesteś inicjatorem tych spotkań. Znajomi zaproszą Cię więc na spotkanie nie czekając na to, żebyś to Ty je zaproponował. I może dobrze, bo chyba długo musieliby czekać. Ludzie najlepiej czują się z Tobą w kontakcie indywidualnym. W grupie trzymasz się raczej na uboczu, niechętnie uczestnicząc w rozmowach czy zabawach. Zamiast tego chętnie usiądziesz gdzieś w przytulnym kąciku zasłuchana/ zasłuchany w czyjąś opowieść.

ja mam taki wynik i jest w tym trochę prawdy... :? może nawet więcej niż trochę..... :?
ExModerator

przez Kasiaq88 24 maja 2007, 14:40
no i jestem:) znow nie pisze bo nie bywam w domu. mieszkam u mojego faceta i jego rodzicow. bylam dzisiaj u psychologa i u p.pedagog ze szkoly i chyba dam sie namowicna terapie 3 miesieczna w komorowie pod wa-wą albo w krakowie na leczenie nerwicy. bo nie wiem juzco mam zrobic a nie chce popelniac bledow mojej mamy i powielac schematu jej i mojej babki. i nie chce nikogo skrzywdzic nigdy. duzo by gadac o tym.. yhh w ogole to looknelam na ten psychotest;) i wyszlo mi dokladnie to samo co Piotrkowi i tez sie z tym do konca nie zgodze. z reszta ja juz sama nie wiem kim ja jestem. mam mętlik w glowie. ale jedno wiem! Leniwcem pozostane;)
buziaki;*;*
Świat nie jest taki zły,
świat wcale nie jest zły:)
Niech no tylko zakwitną jabłonie!!!! :)

przez IceMan 24 maja 2007, 16:03
No to już włączam tryb leniwca :P Już po wszystkim - prawie - ale ten egzamin w poniedziałek to już bez stresu ;)
Przyjaciel forum

przez jevii 24 maja 2007, 18:16
Kasiaq88 i Piotrku - psychotest wskazuje mi swoim paluchem
taki sam wynik jak u Was. Więc dołączam do grona "robiących
wrażenie" :lol:

Heh, a teraz muszę się pooleenić (zanim zasiądę z powrotem do nauki :roll:)
;)

przez 331ania 24 maja 2007, 19:01
Piotrek-GRATULUJE!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P
a teraz to już leniuchuj do woli Waćpan ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ExModerator

przez depresyjny86 24 maja 2007, 22:25
No właśnie Piotrek...teraz to już możesz leniuchować ;)
:)

przez IceMan 24 maja 2007, 23:04
Dzisiaj to odstawiłem rasowego lenia aż się czuję pełnowartościowym klubowiczem :lol: a jak tam u Was?
Przyjaciel forum

przez Mona75 25 maja 2007, 00:56
Poprosiłam ojca, żeby zabrał moje dzieci do parku, a sama gniłam w łóżku słuchając muzyki i czytając książkę. Nawet obiadu nie ugotowałam. Fajnie było...

przez gusia 25 maja 2007, 08:08
Mogę zostac prezesem klubu,to co zrobiłam przez ostatnie trzy dni kwalifikuje mnie....o ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 25 maja 2007, 08:37
piotrek, no na tym swoim adavarze, to jestes dumny jak paw :lol: , widac od razu, ze zdales na 100%, co cie od razu kwalifikuje, na punkty karne w klubie..... kujonie :P :P :P :lol:
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

przez IceMan 25 maja 2007, 10:22
CIALO liceum DUSZA muzeum napisał(a):no na tym swoim adavarze, to jestes dumny jak paw

??? To jest foto zrobione bardzo późnym wieczorem po całym dniu ostrej nauki, na oczy ledwo widziałem, dobrze że nie usnąłem robiąc fotkę :P a ty mówisz że dumny? jak paw? :lol: :lol:
CIALO liceum DUSZA muzeum napisał(a):co cie od razu kwalifikuje, na punkty karne w klubie..... kujonie

cholerka... ale dzielnie nadrabiam od wczoraj... :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg