Klub kwitnących kasztanów - maturzyści do boju!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Margaret 29 cze 2007, 19:39
Piotrek wyniki wspaniałe! :mrgreen:
Odcięli aniołom skrzydła, bo dawały wolność.
Odarli ich z szat, gdyż były za piękne.
Obrzucili je błotem, bo białą skórę miały
Teraz stoją ranne, nagie, brudne
Lecz nadal doskonałe...
ExModerator

przez Amy18 30 cze 2007, 11:03
MaRiAnEk napisał(a):Amy18, pozdrawiam adeptkę j. angielskiego. Ja też studiowałem anglistykę przez rok, ale na UŁ.

A czy w Lublinie albo okolicach nie ma jakiegoś kolegium albo wyzszej szkoly zawodowej? Np. niektorzy co sie na uniwersytet nie dostali do Łodzi, dojeżdzali na zajecia pociagiem do Łowicza, do tamtejszego kolegium.

Jest w Lublinie i właśnie mam w planach albo Kolegium językowe albo szkołę policealną. TYlko troche drogo...ale czekamy do tego 31 lipca na wyniki rekrutacji (to oczywiste że w 1 kolejce sie nie dostanę). Przynajmniej mam plan awaryjny :)

przez IceMan 02 lip 2007, 21:12
Amy18 to tak windują tam ten angielski? ja myślałem że taki wynik styknie... na politechnice 'siedemdziesiątki' przechodzą ;) A w ogóle to życzę szczęścia i powodzenie jeżeli mówisz że tak może być źle z tym KULem - ale nie trać nadziei ;)

Margaret dzięki :mrgreen:
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiatr 02 lip 2007, 21:56
Piotr super
Piotrek napisał(a):na studia wystarczą

;)
Amy18 napisał(a):Przynajmniej mam plan awaryjny

bardzo dobrze dziewczyno,że masz jeszcze asa w rękawie. Ale mam nadzieję,że uda Ci się z tym KULem, głowa do góry,gdyż wyniki masz całkiem ,całkiem dobre ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez gusia 02 lip 2007, 22:32
skromnie chcialabym pogratulować wszystkim zdanym :]
Obrazek
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Amy18 03 lip 2007, 17:19
Piotrek napisał(a):Amy18 to tak windują tam ten angielski? ja myślałem że taki wynik styknie... na politechnice 'siedemdziesiątki' przechodzą ;) A w ogóle to życzę szczęścia i powodzenie jeżeli mówisz że tak może być źle z tym KULem - ale nie trać nadziei ;)

Na UMCS na anglistykę niestety powyżej 80% a najlepiej to 90%. I tak tam jest z 10 osób na jedno miejsce.
Wiec anglistyka UMCS odpada. Więc opcje to:
1. Lingwistyka UMCS (bardzo mało osób jednocześnie zdawało rozszerzony Polski i podstawowy niemiecki)
2. Anglistyka KUL (chociaż nie mam ochoty iść na KUL , z powodu tego co opowiadają osoby co albo same na KULu albo co znają kogoś kto na KULu. Podobno dla kogoś kto nie słucha RM, nie chodzi kilka razy w tygodniu do kościoła i nie popiera naszego rządu jest bardzo ciężko. Z powodu wykładowców.)
3. Szkoła Policealna
4. Kolegium Językowe :)

Dobrze że mam jakikolwiek plan awaryjny bo większość moich znajomych (pomijając tych którzy nie wiedzą gdzie chcą iść i tych co idą na pedagogikę bo to "taki łatwy kierunek", gdzie jest ok.30 osób na miejsce!!) nie ma żadnego. Jedna osoba stwierdziła że jak nie dostanie sie nigdzie to pójdzie do pracy.

Patrząc na statystyki na OKE, w sumie wszystko mam powyżej średniej. Wbrew temu co mówi Piękny Roman , matura poszła tragicznie. No bo jak nazwać sytuację że 25% maturzystów oblało? Oczywiście Romek sie chwali że "zdało 90%" z tym że zapomina dodać że 15% ma amnestię. Ale co tam, to jest JEGO zasługa i JEGO sukces. Cieszę sie że omijają mi wszystkie durne pomysły Romana (Uczenie sie na Biologii na czym szczegółowo polega Aborcja, omawianie ksiązek Dobraczyńskiego, JPII, uczenie że okrągły stół to zdrada etc.) i nie będe musiała zdawać matmy. (która podobno wyszła tragicznie). 3 osoby zdawały u mnie matmę : wszystkie rozszerzoną. Wyniki : 20%, 30%, i 34%. A miały 5 z matmy. I tak jest podobno w całej Polsce.

Matura...

przez anonim 30 lip 2007, 23:43
No i stało się...w tym roku piszę maturę, problem w tym że nie bardzo wiem z czego pisać i stąd moje pytania do piszących w tym roku i tych którzy pisali, czy wiecie/wiedzieliście od początku z czego będziecie zdawać? Czy już zaczęliście się uczyć/kiedy zaczynaliście się uczyć przed maturą? Może nie boję się matury ale nie wiem czemu nie mam zamiaru do niej przystępować, choc muszę... Czuję taki wstręt do szkoły i nauki, za żadne skarby nie mogę się zmobilizować, żeby się pouczyć, po prostu nienawidzę szkoły i nauki. Czy też tak macie/mieliście? Jak sobie z tym radzicie/radziliście?

No co nikt nie chce pogadać o tegorocznej maturze?
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Sortuj wg