W jakim miejscu czujecie się bezpieczni?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: W jakim miejscu czujecie się bezpieczni?

przez Kleopatra 31 paź 2009, 12:20
Ja najbezpieczniej czuję się w domu, gdy jest w nim mój narzeczony.
Strzeż mnie jak źrenicy oka, Ukryj mnie w cieniu swych skrzydeł
Psalm 17,8

przez Paranoja 31 paź 2009, 12:24
tak, jako koledzy ok, bo wiem ze to skurw.... ale nie jako faceci w sensie partnerzy
Paranoja

przez wovacuum 31 paź 2009, 12:41
Paranoja, jestes z tym szczèsliwa?
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 31 paź 2009, 12:43
dobrze mi samej
Paranoja

przez wovacuum 31 paź 2009, 12:48
a milosc,przytulanki i sex? ;)
wovacuum

przez Paranoja 31 paź 2009, 12:50
nie wierze w milosc, bez przytulania sie obejde, z seksem tym bardziej bo go nie lubie
Ostatnio edytowano 31 paź 2009, 12:51 przez Paranoja, łącznie edytowano 1 raz
Paranoja

przez Ridllic 31 paź 2009, 12:50
buhaha tylko kasa ;) nie heluś :mrgreen:
Ridllic

przez Razorbladerka_ 31 paź 2009, 13:27
Paranoja, dlaczego nie wierzysz w miłość?
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez Conrado31 08 maja 2010, 15:22
jeśli nie wierzysz w miłość, przyjdzie taki czas, ze miłość uwierzy w Ciebie... :twisted:

[Dodane po edycji:]

Jednym z takich miejsc, w którym czuje się absolutnie komfortowo, zalewa mnie fala błogości i osiągam niemal mistyczne stany kontaktu mojego wyższego ja, superego i id z wszechświatem jest mój kibelek.
Tak, tylko tam mogę w pogodzie duszy, w pełni pogodzony z sobą i niepokojami dnia codziennego poczytać w spokoju Nietzschego, kontemplować zawiłość myśli Heideggera i całkowicie rozluźnić zwieracze, osiągając stan katharsis. :D

przez soulfly89 08 maja 2010, 22:08
To już rozumiem czemu moja mama też tam przesiaduje :mrgreen:

Ja wolę wannę z ciepłą wodą kiedy mogę się schować pod powierzchnię i po prostu mnie nie ma. Mięśnie się rozluźniają pod wpływem ciepła. Słyszę jak bije moje serce. Mogłabym tak długo, ale woda stygnie i muszę się wynurzać, żeby pooddychać.

A tak na serio to ja chyba nie mam takiego miejsca :!: Bo gdziekolwiek jestem mam wrażenia że powinnam być gdzie indziej i robić coś innego i to mnie stresuje. Czuję się bezpiecznie jak wiem, że nic nie muszę. Ale ja coś muszę cały czas i zawsze jestem lata świetlne do tyłu ze wszystkim i nie wiem jak to się dzieje, że mimo tego, że wszystko jest na ostatnią chwilę i byle jak, to jednak jakoś idzie do przodu. Chyba mam jakiś ukryty perfekcjonizm :P

przez MiyokoXX9 08 maja 2010, 22:45
Właściwie to chyba nie ma miejsca w którym czuje się bezpiecznie :( ..

przez Joaśka 13 maja 2010, 16:37
Ja bezpiecznie czuję się w miejscach, gdzie nie ma ludzi. ;) Najbezpieczniejsze miejsce to oczywiście, podobnie jak większości, mój pokój, moim azylem jest łóżko, leżę pod kołdrą ze słuchawkami na uszach i odcinam się od świata. Najbardziej lubię, gdy w domu jest tylko babcia, albo gdy nie ma nikogo. Ale równie dobrze może być to łąka, pusty autobus (no z kierowcą :P ) - wszędzie, gdzie nie ma ludzi...
Niewiele jest osób, przy których czuję się naprawdę bezpiecznie i naturalnie. Właściwie to teraz została wśród nich tylko moja terapeutka... :roll: Lubię być sama, choć z drugiej strony tęsknię za ludźmi i ich bliskością. :?
Joaśka

przez Nortt 13 maja 2010, 17:19
Joaśka napisał(a):Ja bezpiecznie czuję się w miejscach, gdzie nie ma ludzi. ;) Najbezpieczniejsze miejsce to oczywiście, podobnie jak większości, mój pokój, moim azylem jest łóżko, leżę pod kołdrą ze słuchawkami na uszach i odcinam się od świata. Najbardziej lubię, gdy w domu jest tylko babcia, albo gdy nie ma nikogo. Ale równie dobrze może być to łąka, pusty autobus (no z kierowcą :P ) - wszędzie, gdzie nie ma ludzi...
Niewiele jest osób, przy których czuję się naprawdę bezpiecznie i naturalnie. Właściwie to teraz została wśród nich tylko moja terapeutka... :roll: Lubię być sama, choć z drugiej strony tęsknię za ludźmi i ich bliskością. :?

Mam podobnie, ja bym tam większość ludzi do gazu wysłał :P
Nortt

przez Joaśka 13 maja 2010, 17:59
Nortt napisał(a):Mam podobnie, ja bym tam większość ludzi do gazu wysłał :P

He heh, a ja w kosmos. ;)
Joaśka

Sortuj wg