Kosmetyki. Co lubicie..?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez atrucha 02 mar 2007, 20:49
Peeling to taka "drapaczka" do ciała w tubce :mrgreen: Zdzierasz nadmiar skóry :D ;)

DA..a ja wiem czym pachniesz :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez gusia 02 mar 2007, 20:59
Hehehe,ale się usmiałam czytając was...heh :lol:
atrucha napisał(a):Pilling to taka "drapaczka" do ciała w tubce Mr. Green Zdzierasz nadmiar skóry

Ewentualnie enzymatyczny.on tak nie drapie,no qrde ja nie mogę tego drapiącego.....chociaż teraz mam fajny do dłoni AA oceanic(ale powiem szczerze że uzywam go do ciała)tylko ciii ;)
Jesli chodzi o zapachy to DOLCE GABBANA-"light blue".mmmm
Własnie mi się skończyłą a że mnie nie stac tera to zadowalam się C-THRU (fioletowy) i PuR BLANCA(Avon) :mrgreen:
Jak sie nie ma co się lubi ,to sie lubi co się ma ;)

LuC,pokazuj te nogi :twisted: ,czekamy na fotę

A BEA 2000 calorie----super (zresztą mówiłysmy juz kiedyś o tym) ;)

Pozdro:*
Ostatnio edytowano 02 mar 2007, 21:10 przez gusia, łącznie edytowano 1 raz
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez matija 02 mar 2007, 21:09
Ja nie używam peelingów do twarzy tylko do ciała...ostatni kupiłam z Avonu z orzechem włoskim i brązowym cukrem czy jakoś tak...ale zapaszek...polecam...
Pachnidła? Marka Guerlain króluje-Samsara to juz pisałam, ale po niej jest Dior Miss Cherie-to na specjalne okazje...
Podkłady hmm, lubię rozświetlające np. AA Oceanic Podkład rozświetlający nr 1 Kość słoniowa, bezzapachowy, dla skóry wrażliwej. Jest super mam już 3cią tubkę...Matujące nie podchodzą...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atrucha 02 mar 2007, 21:11
Alternatywa dla peelingu to też maseczka odklejana z twarzy razem ze skórkami i innymi cudami ;) Fajna jest.. Zrzuca się skórę niczym grzechotnik :mrgreen:
Gusiaaaaa...ja to nie wiem czy chce ogladać męskie obce raciczki.. :lol: Poza tym teraz tylko same ramki z numerkami widać :mrgreen:
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez gusia 02 mar 2007, 21:13
atrucha napisał(a):Gusiaaaaa...ja to nie wiem czy chce ogladać męskie obce raciczki..

Eeee popatrzec przeca można :oops:
Ech...qrde fakt-ramki :cry:
LuC ,wstrzymaj się więc ino nie uruchamiaj kosiary :mrgreen:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez LuC 02 mar 2007, 21:58
miałem taką kiedyś ... grejpfrutową z Avonu chyba 8)
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez atrucha 02 mar 2007, 23:24
Eeeee.. cytrusowa z Oriflame :lol:
Przyjaciel forum

przez maiev 02 mar 2007, 23:27
A ile ja mam kosmetyków.... Aż sama się dziwię skąd się wzięły? :? jak je kiedyś zebrałam w jednym miejscu i powywlekałam ze wszystkich torebek to ..szok. Nie wiedziałam ze tyle ich jest. Mam "tonę" błyszczyków- nie wiem po co i cieni do powiek :? . Mnóstwo różnych rzeczy do włosów. I jeszcze bym, mogła wymieniać... Uwielbiam wszystko o zapachu zielonej herbaty. mam jakiegos hopla na tym punkcie. :)
"I need a new version of me..."

przez DarkAngel 02 mar 2007, 23:59
Alternatywa dla peelingu to też maseczka odklejana z twarzy razem ze skórkami i innymi cudami

Gorzej jak zejdzie razem z twarzą......hmmm peeling to taki papier ścierny do twarzy? To moze taniej wyjdzie myć się piaskiem, takim do tynków na przykład, jest przeciez drobny......[/quote]
Obrazek
ExModerator

przez gusia 03 mar 2007, 03:30
Qrde ja niemogę tych co się " z twarza zdejmuje"....no niemogę,,,zabardzo mi ściąga....ech...ale algi.....oooo mam foto niezbędnika może się uda ;)

http://img139.imageshack.us/img139/5131/hehhm2.jpg

:mrgreen:

DA...heh,ale owszem ...fajnie uzywac fusów z kawy lub soli.....super usówa martwy naskórek :twisted:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez LuC 03 mar 2007, 18:52
Gusia to jakieś 4 kroki AA ;)
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez snaefridur 03 mar 2007, 21:52
atrucha napisał(a):Alternatywa dla peelingu to też maseczka odklejana z twarzy razem ze skórkami i innymi cudami Wink Fajna jest.. Zrzuca się skórę niczym grzechotnik Mr. Green

Uwielbiam :mrgreen: .Fajnie się to zrywa.
snaefridur

przez LuC 03 mar 2007, 22:29
mhm super uczucie... jak Patric Bateman (Christian Bale) w American Psycho :D

pozdr...
LuC
LuC

przez Magda-27 05 mar 2007, 12:42
maiev napisał(a):Uwielbiam wszystko o zapachu zielonej herbaty. mam jakiegos hopla na tym punkcie. :)

Polecam perfum Elizabeth Arden "Green Tea" :mrgreen:
Oczywiście jak każda baba też mam mase kosmetyków, a dodatkowo od pół roku współpracuję z firmą perfumeryjną, więc zapaszków przeróżnych mam pod dostatkiem :lol: Ostatnimi czasy króluje u mnie DKNY, sliczny świeży zapach, świetny jest też Mexx Women, trochę ostrzejszy, ale suuuperowy. Polecam tez wszystkim perfumy z dodatkiem feromonów :mrgreen: Zainteresowanych zapraszam na moją strone www :mrgreen: taka mała reklama :P
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Sortuj wg