Kosmetyki. Co lubicie..?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez girl anachronism 14 sie 2012, 13:46
slow motion, ja zamawiałam z http://asianstore.pl/
wild hearts can't be broken.

F31

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez slow motion 10 lis 2012, 17:52
kupiłam petroleum, olejek pichtowy i będę kręciła sobie tonik. Moja ostatnia deska ratunku. :zonk:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez ladywind 10 lis 2012, 19:03
lubie kosmetyki Oriflame
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez monk.2000 13 lis 2012, 00:54
Ja z kosmetyków używam, dezodorantu-kulki, mydła oraz szamponu. Czasem dojdą jeszcze jakieś bajery. Ogólnie jestem początkujący w tej branży. Może kiedyś kupie sobie książkę: Przemysł Kosmetyczny i będę zgłębiał ciekawostki chemii użytkowej. Na razie obstaję przy śrubach i komorach absorpcyjnych.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez diatas 13 lis 2012, 01:04
Z kosmetyków używam jedynie tego co wszyscy(chyba) - szamponu, mydła i pasty do zębów. Mam jeszcze odświezacze powietrza w postaci olejków eterycznych, ale one to raczej już nie kosmetyki.
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez aperecium 13 lis 2012, 02:33
Nie mam półek pełnych kosmetyków. I w ogóle jestem laikiem w tej kwestii. Trzymam się tego co się sprawdza i mało eksperymentuję. Mój rytuał malowania sobie twarzy wygląda zazwyczaj tak samo: podkład, tusz do rzęs, róż, rozświetlacz, pomadka ochronna. Nie mam szczególnie dużo do ukrycia, w sumie uważam, że sam róż i dobrze wyregulowane brwi wystarczająco 'robią' mi twarz. No ale skoro na rynku jest tyyyyle upiększaczy. :) Jeśli chodzi o konkretne produkty to polecam rozświetlacze Benefit (idealne), podkład Bourjois 123 (średnie krycie, ale ja większego nie potrzebuję), tusz do rzęs Clinique High Impact (wyważony efekt, łatwo się zmywa) i Carmex bijący na głowę wszystkie inne pomadki ochronne. :)

Jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne to jestem mało wybredna. W ogóle mam to szczęście, że ani włosy ani cera nie sprawiają mi problemów. Włosy mam aż za gęste, każdy fryzjer się pyta co z nimi robię, a chyba chodzi właśnie o to, że nic. :) Pozwalam im rosnąć i tyle. Sypią się przy czesaniu jak głupie, ale chyba dość szybko uzupelniane są braki. :) Zmieniam więc szampony i żele pod prysznic, kupuję to, co akurat wpadnie mi w oko. Przy twarzy jestem bardziej ostrożna, ale też na szczęście moja cera nie jest szczególnie high maintenance. :) Żel i krem do cery suchej (obecnie Nivea) oraz płyn micelarny z Biodermy załatwiają sprawę. :)

Hmmm, jak na laika, mam całkiem sporo do powiedzenia. :)
aperecium

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez silence_sadness 13 lis 2012, 03:57
Uwielbiam masło kakaowe w jakiejkolwiek postaci czy to krem , balsam.. .. Mgiełki zapachowe najlepiej wanilia.. :D Lakiery do paznokci kolory: fioletowe, granatowe, czarne, czerwone, niebieskie i różowe.. :D
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez Nana13 13 lis 2012, 04:18
O, lubie kosmetyki, szczegolnie kolorowke :mrgreen: przoduja chyba pomadki, ktorych ciagle mi malo

no i kosmetyki do pielegnacji wlosow, tego mam mnóstwooo :smile:

dla odmiany nie uzywam w ogole balsamow do ciala, dziwi mnie po co sie kobiety tym świechtają 8)
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez aperecium 13 lis 2012, 16:08
Jestem za leniwa na balsamy do ciała. Mam jeden i używam go raz na parę dni z przyzwoitości, ale nie znoszę. Ładnie pachnie i w ogóle, ale nienawidzę czekać aż się wchłonie żebym mogła się ubrać, haha. A nawet te szybko wchłaniające się wydają się wchłaniać zbyt wolno dla mnie. :) Na szczęście mam normalną skórę i nie potrzebuję ekstra nawilżenia.
aperecium

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez Nana13 13 lis 2012, 16:22
No ja balsamow nie uzywam w ogole i moim zdaniem skóre mam ładną :mrgreen: W lecie jedynie jak slonce podrazni mi skore to uzywam masci z zyworodki albo masla shea. Ale te drogeryjne balsamy to poracha moim zdaniem.
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez halenore 13 lis 2012, 16:24
Yves Rocher wypuścił swoją wersję masła shea, alternatywa dla Body Shopu. Fajny kosmetyk. Polecam na sezon jesienno-zimowy :D
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez norma_baker 13 lis 2012, 16:46
oliwka Hipp dla dzieci
ChAD + EPI

arypiprazol30, piracetam1200, lewetiracetam2000, etosuksymid1500, kwetiapina200

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez slow motion 13 lis 2012, 16:53
ja za balsamami do ciała nie przepadam, ale używam oliwki hipp po kąpieli lub olejku z babydream.
Nawilżenie super :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg