Kosmetyki. Co lubicie..?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez slow motion 28 maja 2012, 19:32
dominika92, ;)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez girl anachronism 28 maja 2012, 20:09
slow motion, http://asianstore.pl - mam odbiór osobisty w Krk, więc tam kupiłam.
wild hearts can't be broken.

F31

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez Michuj 05 cze 2012, 17:22
kończy się antybiotyk :hide: tera to dopiero kaszana na ryju mi wyskoczy :hide:
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez idle 05 cze 2012, 18:29
Zrobię taki mały rant, bo mi się nudzi ;)

Włosy:

Otóż jestem "szczęśliwą" posiadaczką przetłuszczających się farbowanych włosów, czyli - odtłuścisz, a zrobią się kołtuny, nawilżysz, a zrobi się smalec :roll: Ostatnio odkryłam coś, co jest dla mnie wybawieniem: szampon Loreal Elsève Multi-Vitaminé Fresh, który ma wszystko, czego potrzebuję ;) Do tego odżywka z tej samej serii. Na lato lubię też Timotei z zieloną herbatą i trawą cytrynową. Moi ukochanym szamponem był Herbal Essences Fruit Fusions z grejpfrutem i bergamotką, ale próżno szukać go w sklepach :( Nie znalazłam do tej pory dobrego lakieru do włosów, a próbowałam wszystkiego :P Lubię pianki Garniera, bo pachną jabłkiem :105:

Twarz - oczyszczanie:

Garnier Czysta Skóra i tyle :P Mam skórę o grubości słonia, muszę to codziennie porządnie złuszczać i żadne pianeczki, żele mi nie pomogą :roll: peeling z kwasem salicylowym i dziękuję bardzo :P Kiedyś lubiłam peeling rozgrzewający z Clean & Clear, ale go wycofali :? Nie wiem dlaczego. Na niespodzianki mam super "wysuszacz", też Clean & Clear, żel punktowy na wypryski. Kilka godzin i po sprawie ;) Do demakijażu mam mleczko z AA, używam go też pod oczy, bo mi szkoda kasy na osobny płyn :oops:

Twarz - tapeta

Ohoho :roll: Z moją cerą znalezienie dobrego podkładu w dobrej cenie graniczy z cudem. Przez dłuższy czas używałam Rimmela, najpierw Match Perfection, potem Lasting Finish, i oba strasznie przetłuszczały mi cerę :? do tego nawet najjaśniejszy odcień był za ciemny. Pół roku temu trafiłam na Astor Anti Shine i to był strzał w dziesiątkę :105: Niska cena, bardzo jasny, super się rozprowadza i matuje :smile: Jeśli chodzi o puder w kamieniu to jestem wierna transparentnemu Manhattanowi ;) Róż w musie Maybelline jest świetny, bardzo delikatny, ma mało odcieni, ale tak na prawdę któa z nas używa czegoś poza różem / brzoskwinią? Moją przygodę z eyelinerem zaczynałam od Line Definera Maybelline, czyli eyelinera w pisaku ;) Wspominam z nostalgią :smile: Dziś wszystkie moje kredki, tusze i eyelinery to Rimmel, dobra cena wygrywa :P No i mają wiele kolorów ;)

Ciało:

Jestem bardzo mało wymagająca w tej kwestii. Jakieś żele z Palmolive, jedynie balsam mam konkretny - to czerwone mleczko regenerujące z Garniera, bardzo polecam :smile: mam strasznie suchą skórę, a ten potrafi mnie trzymać cały dzień, jednocześnie się nie lepiąc. Do tego balsam z filtrem 50+ i mogę wyjść do ludzi. Obowiązkowo cały rok muszę mieć płyn do kąpieli Johnson&Johnson z lawendą. Po prostu poezja, raz się w nim zanurzycie i nie ma odwrotu :105: Ciągle szukam tych idealnych perfum ;)

To chyba na tyle :mrgreen:
watch me disintegrate

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez lochfyne 05 cze 2012, 19:53
Michuj napisał(a):kończy się antybiotyk :hide: tera to dopiero kaszana na ryju mi wyskoczy :hide:

Jako nastolatek żarłem antybiotyki siatkami. Ale gówno mi to pomagało. Polecam spróbować Benzacne10, bez recepty, a skuteczniejsze niż tony antybiotyków. I nie niszczy żołądka...
Chce lecieć nad światem życie zostawić pode mną,
Swój strach, łzy, troski, by promień światła ogrzał
Serce, które zwątpiło w istnienie dobra

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez slow motion 05 cze 2012, 20:17
Michuj, kup to serum migdałowe, które Ci poleciłam.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez rafka 06 cze 2012, 23:25
lochfyne napisał(a):. Polecam spróbować Benzacne10, bez recepty, a skuteczniejsze niż tony antybiotyków. I nie niszczy żołądka...

tez używałam a teraz mam spokój.
A są jeszcze takie tabletki z drożdży ''drovit''
Ostatnio edytowano 06 cze 2012, 23:27 przez rafka, łącznie edytowano 1 raz
rafka

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez Michuj 06 cze 2012, 23:27
lochfyne, brałem to. nic nie pomogło.
Loża szyderców

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez rafka 07 cze 2012, 13:48
ooo mam masło ''czekoladowe'' z Perfecty. Skusiłam się na ten zapach. Ale jak się smaruję to mam wrażenie jakbym budyń czekoladowy w siebie wcierała.
rafka

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez slow motion 07 cze 2012, 13:56
Takie tabletki jak "drovit" są tylko dodatkiem do kuracji.
Ja przez jakiś czas brałam tabletki z bratka, piłam również herbatę. I fakt. Efekty były po ok. 2-3 miesiącach, ale połączone z odpowiednią dietą oraz kosmetykami.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez rafka 07 cze 2012, 14:44
jest też ''maść cynkowa''.
rafka

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez lochfyne 07 cze 2012, 14:45
Michuj napisał(a):lochfyne, brałem to. nic nie pomogło.

Mnie może nie uleczyło całkiem, ale ewidentnie pomagało. On bardzo mocno wysusza skórę i to działanie powinien mieć u każdego. Więc teoretycznie nie może Ci nie pomoc. Może za krótko brałeś? Ja oprócz równomiernego wtarcia w skórę, na noc miejscowo na duże wypryski stosowałem go dużo więcej, tak że po 2-3 dniach wysuszało je i znikały. Obecnie moja cera jest dużo suchsza, nie wiem czy to kwestia wieku czy trwałe działanie tego preparatu. Bardziej prawdopodobne że to wiek. Ale mimo wszystko w tym trudnym okresie mocno mi pomógł i osobom które miały podobne problemy również, bo polecałem go często. No ale możliwe że nie na każdego działa ;)
Chce lecieć nad światem życie zostawić pode mną,
Swój strach, łzy, troski, by promień światła ogrzał
Serce, które zwątpiło w istnienie dobra

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez tahela 07 cze 2012, 15:06
Ja lubię Dax cosmetics perfecta najlepsza oczywiście, do cery trądzikowej seria Dr Eris taka niebieska jest super tonik, żel do mycia twarzy, krem do twarzy, korektor i nawet fluid jest niedrogi i dobry tylko odcienie ciemne jeśli idzie o inne to Rimela lubę serię Stay Matt fluid i w kamieniu, nawet droższe nie są takie dobre dla mojej cery, z kremów oczywiście Dax cosmetics do cery mieszanej na dzień i na noc jeden z energią Q10 bez ograniczenia wieku, maseczki różne , przeróżne próbuje z glinką są najlepsze chyba. Kiedyś używałam taki fluid z Maybelline superstay taki dfufazowy biały w połowie opakowania i kryjący w drugej połowie ,ale zniknął, w tej chwili mam jeszcze Garniera krem podkładowy z witamina C, BB Cream Miracle Skin Perfektor, oczywiśce to wszystko nie na raz tylko wymiennie uzywam czasem się trafi coś taj jeszcze na próbę.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Kosmetyki. Co lubicie..?

przez slow motion 07 cze 2012, 16:52
rafka napisał(a):jest też ''maść cynkowa''.

Maść cynkowa na pojedyncze wykwity daje rade. Wysusza. Można dostać w aptece za 2-3 zl. u mnie w kosmetyczce zawsze obecna. :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg