Zapraszam

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zapraszam

przez ł 22 sty 2006, 22:00
Zapraszam na moje forum które zrobiłem :) http://nerwicarandka.forumer.pl/
ł

przez shadow_no 23 sty 2006, 01:25
Masz pan tupet. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez DarkAngel 23 sty 2006, 01:26
Dobre...hehe...... Kryptoreklama.... Ktos po prostu podrzucił nam świnię.... :twisted: :twisted:
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez innge 23 sty 2006, 09:41
a z drugiej strony, chlopak ma ,,inna specjalizacje,, :arrow: randkowa ;)
wiec ktos zainteresowany neurotycznym zwiazkiem, wie gdzie szukac ;)

ciezko tez powiedziec, zeby to forum bylo wybitnie otwarte na nowych uzytkownikow... :roll:
...a ty... badz... ze mna..., ktory jestes...,
zanim splosze cie mych powiek... zlym... szelestem...

przez kasiek 23 sty 2006, 12:08
A spoko MY już wiemy gdzie szukac!Na naszym Forum odbywają sie najlepsze imprezy.I są całkiem ładne pary,wiec nikomu nie polecam zmieniac tego forum.Cos juz o tym wiem ;) ;) ;) :)

przez Olka 23 sty 2006, 13:22
innge napisał(a):wiec ktos zainteresowany neurotycznym zwiazkiem, wie gdzie szukac ;)

innge czy uwazasz ze neurotycy sa skazani na samotnosc? dziwne to co piszesz..........
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez innge 23 sty 2006, 13:39
Olka napisał(a):
innge napisał(a):wiec ktos zainteresowany neurotycznym zwiazkiem, wie gdzie szukac ;)

innge czy uwazasz ze neurotycy sa skazani na samotnosc? dziwne to co piszesz..........

olka,
absolutnie nie ;) sama jestem tego przykladem 8)

ale nie widze powodu, zeby krytykowac inne fora, zwlaszcza ukierunkowane (np. randkowe) ;)

wydaje mi sie, ze powinno ich powstawac cale mnostwo (jezeli jest takie spoleczne zapotrzebowanie), wtedy kazdy mialby mozliwosc wybrac wirtualna spolecznosc, w ktorej najlepiej sie czuje, jest akceptowany wraz ze wszystkimi swoimi przypadlosciami, i chce tam po prostu byc, kiedy ma potrzebe lub ochote ;)

tak po prostu i zwyczajnie :D

w moich wypowiedziach nie ma zadnych podtekstow... przykro mi, ze negatywnie ja zinterpretowalas :(

przez Olka 23 sty 2006, 14:01
Wiesz to zabrzmiało jak krytyka pod adresem takich zwiazków i byłam gotowa do dyskusji na ten temat, bo ja i moj facet tworzymy taka własnie pare:) Innge nie doszukuje sie podtekstów w Twoich wypowiedziach, a dyskutowac lubie:)
.........tak mi teraz przyszło do głowy- czy ja moge mowić, ze nadal mam fobie społeczna? albo czy moge dalej mowic ze oboje mamy nerwice, gdybysmy udali sie teraz do lekarza z pewności nie postawiłby nam takiej diagnozy...... na razie sie jescze boje, ale juz nie długo z pewnoscia bede mowic w czasie przeszłym.......
A nie zmienia to faktu, ze zwiazek z poczatkujacym nerwicowcem jest trudny!
a jesli chodzi o inne fora....nie mam nic przeciwko, ale to nie jest własciwe miejsce do tej reklamy.......
Pozdrawiam:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez Dana 23 sty 2006, 14:03
Kuń by się uśmiał:))))) Do tego na tym wspaniałym forum jest jeden Pablo, więc jak rozumiem powinny się do niego zgłaszać znerwicowane dziewoje w celu bliższej znajomości.. w sumie wygodne. Każdy może sobie założyć cuuuś takiego i czekać kto się zgłosi hehe.

przez innge 23 sty 2006, 14:22
Olka napisał(a):Wiesz to zabrzmiało jak krytyka pod adresem takich zwiazków i byłam gotowa do dyskusji na ten temat, bo ja i moj facet tworzymy taka własnie pare:) Innge nie doszukuje sie podtekstów w Twoich wypowiedziach, a dyskutowac lubie:)
.........tak mi teraz przyszło do głowy- czy ja moge mowić, ze nadal mam fobie społeczna? albo czy moge dalej mowic ze oboje mamy nerwice, gdybysmy udali sie teraz do lekarza z pewności nie postawiłby nam takiej diagnozy...... na razie sie jescze boje, ale juz nie długo z pewnoscia bede mowic w czasie przeszłym.......
A nie zmienia to faktu, ze zwiazek z poczatkujacym nerwicowcem jest trudny!
a jesli chodzi o inne fora....nie mam nic przeciwko, ale to nie jest własciwe miejsce do tej reklamy.......
Pozdrawiam:)

olu,
bede trzymac za was kciuki az do bolu ;)

co do fobii spolecznych to mysle, ze przez to ze jest wszystko jest w glowie, mamy taki fenomem wylaczania pewnych ludzi z tego strachu albo dopuszczania ich do siebie i to niestety nie wyklucza fobii spolecznej :(

przez Olka 23 sty 2006, 14:29
hm....jakos nie moge zrozumiec tego co napisałas........ Ja miałam na mysli to, ze mowienie o sobie w chwili obecnej ze mam fobie społeczna......nie jest chyba zgodne z prawda, ale boje sie jescze uzyc stwierdzenia ze "miałam", a teraz juz jestem zdrowa..... rozumiesz?........

przez innge 23 sty 2006, 14:39
Olka napisał(a):hm....jakos nie moge zrozumiec tego co napisałas........ Ja miałam na mysli to, ze mowienie o sobie w chwili obecnej ze mam fobie społeczna......nie jest chyba zgodne z prawda, ale boje sie jescze uzyc stwierdzenia ze "miałam", a teraz juz jestem zdrowa..... rozumiesz?........

olu,
myslalam, ze pisalas to w kontekscie zwiazku swojego tzn. ze jesli juz decydujemy sie na bycie z kims, czy chociazby znajdujemy w sobie chec i otwarcie na mysl o zwiazku, znaczy to, ze juz przelamujemy fobie spoleczna, stawiamy pierwsze kroki ku lepszemu... i dlatego pisalam, ze nie musi tak byc (niestety), gdyz czasem po prostu tego jednego wybranego czlowieka jakby wylaczamy z ogolu...
nie wiem, czy teraz mnie rozumiesz... pytaj...

a jesli po prostu mialas na mysli ogolne stwierdzenie, ze jestes juz wyleczona... to ja po prostu ciesze sie jak dziki osiolek z toba :D

napisz jak jest, bo nie wiem czy mam juz szampana otwierac czy tylko wstawic do lodowki do zmrozenia ;)

przez Olka 23 sty 2006, 14:52
To teraz juz wszystko jasne! Wiesz ja to tak troche oderwałam od kontekstu.......z ta fobia społeczna:)
A jesli chodzi o wyłaczanie takiej jednej osoby, masz racje- kiedys bałam sie wszystkich oprocz swojego faceta!!!!- tak dokładnie jest!
hm.......a jesli chodzi o szampana....- wstawiaj go do zamrażary :lol: , a jak dam sobie rade w dwoch sytuacjach ........ to sie zchleje ze szczecia i nie zawacham powiedziec ze jestem juz zdrowa hehe.... :lol: !!!

przez innge 23 sty 2006, 15:06
olka,
:arrow: mowisz i masz ;)

a ja juz podwijam te przydlugie rekawy do bicia braw i wznoszenia toastow... :D

Sortuj wg