Jakie oglądacie seriale?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez korres1 12 cze 2007, 21:54
Byłabym zapomniała. Jedenym z najlepszych seriali był Trójkowy Wielki Wyścig autostopowiczów. Naprawdę miałam dreszcze. Chociaż w tym roku coś za szybko dojechali.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez ashley 13 cze 2007, 18:14
Samanta napisał(a):no przystojniacy są, ze Scofieldem na czele

Aha ;)

przez Zośka 13 cze 2007, 18:44
a ja ogladam mode na sukces;P taka chwila wylaczenia swego intelektu i zrelaksowania sie;)
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 13 cze 2007, 20:32
Samanta napisał(a):Amy18 South Park jest świetny. "THEY KILLED KENNY!" ;)

hehehe no lubiłam ten film ogladać z moim byłym eghhh kupe filmów z nim ogladałam :roll: :(
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez inez3 14 cze 2007, 12:40
seriale, moj hit to "kryminalne zagadki.." moglabym naokragło. ogolnie lubie filmy z tajemnica jakas, ksiazki tez.

"veronica mars", "bones"... takie klimaty

przez ashley 14 cze 2007, 19:01
Zośka napisał(a):a ja ogladam mode na sukces;P taka chwila wylaczenia swego intelektu i zrelaksowania sie;)

hehe dokladnie :lol: wiecie co bylo szczytem szczytów? jak Ridż wjechal do domu Morgan autem przez ściany :D Chyba latać też umie:D:D:D

przez a2d2 17 cze 2007, 12:29
Odświeżam temat i sie dopisuję. Ja tam seriale lubie oglądać oto spis :

Jericho (mam nadzieje na sezon 2 polecam wszystkim)
Dexter (w oczekiwaniu na sezon 2)
Lost (trzyma poziom caly czas moim zdaniem, ale mysle ze Abrams powinien go zakonczyc gora na 4-5 sezonie)
Prison Break (pierwszy sezon - rewelacja, 2 czesc ciężko naciągana szczegolnie koncowe odcinki)
Heroes (zawiodl mnie serial, a konkretnie jego zakonczenie)
Raines (szkoda ze cancelled ale ponoć ma wrócić)
Day Break (13 odcinków coś w klimacie filmu DejaVu)
Vanished (po 13 odcinkach przerwany a zapowiadal sie calkiem nieźle , koniec emisji wymusił niepełne zamkniecie serialu , wiele watków nie dokonczonych i nieco na sile finalne zakonczenie)
The Unit (miły lekki i przyjemny z przymrużeniem oka mozna spojrzeć)

No i ostatnio topowy Traveler do tej pory 4 epizody wyszly. Kto nie widział temu mogę polecić to ponoć jeden z najbardziej oczekiwanych seriali w USA ze swojej perspektywy moge napisac ze mnie wciagnał i fajnie sie go oglada. Polecam.

Ilość seriali ktore ogladnałem, niech was nie przeraża, wynika zapewne z tego iż moderuje pewne forum o tematyce filmowej :)
Ludzi znudzonych życiem ,którzy narzekają w życiu na brak adrenaliny
Zapraszam po moją nerwicę, i zakupy do hipermarketu
Wrażenia gwarantuję niezapomniane, i nie jeden dreszczyk emocji :))

przez dj 30 lip 2007, 18:59
Ja lubię
x-files
married with children
sliders
Co moge powiedzieć... chyba mi się udało....
dj

przez vampirek82 30 lip 2007, 21:32
niestety ostanio TV to moj wrog :) ale najlepsze dla mnie seriale to miasteczko Twin Peaks i przystanek Alaska, masakryczne seriale, a przystanek Alaska to kocham!!!!!!! do tej pory powtorki ogladam :)
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez depresyjny86 30 lip 2007, 21:44
hehe dokladnie wiecie co bylo szczytem szczytów? jak Ridż wjechal do domu Morgan autem przez ściany Chyba latać też umie:D

Dla mnie szczytem szczytów była chyba trzykrotna śmierć Taylor.Dziwie się,że jeszcze nerwicy nie dostala od tego umierania ;)
:)

przez Twilight 31 lip 2007, 07:41
"Sfora" w odsłonie 1 i drugiej - no po prostu uwielbiam, pewnie zasługa aktorów, ale scenariusz również świetny.

"Oficer" w wydaniu 1 i drugim - tu już momentami fabuła troszeńkę nawalała, ale bardzo nieznacznie, więc oglądało się nad wyraz przyjemnie, dobrzy aktorzy, jeśli sie tylko odcedzi przesadzoną akcję reklamową...

W sumie, TV nie oglądam w ogóle, chyba, że coś do mnie trafi ''z zewnątrz'', (Tak! Teraz to nie ja muszę sie dokopywać do czegoś dobrego w TV, ale TV z czymś dobrym do mnie :) ) więc innych serialideł nie pomnę. Prison Break oglądałem do pierwszych idiotyzmów fabularnych, lostów nie trawię, friendsów bym ''zannihilował'' ale w sumie z przyczyn osobistych - Przyjaciółka ogląda nałogowo, co gorsza ściągane z sieci, przez co zawsze spóźnia się średnio 2 odcinki, jeśli wspólne plany w ogóle dochodzą do skutku :D (Chyba przetestuję nowe umiejętności ataków SQL na forach z tym cholerstwem i ogłoszę Świętą Wojnę każdemu kto publikuje taką, że talibowie wymiękają)

Ogólnie kompletnie nie trawie odmóżdżających seriali, chociaż rozumiem, co dają :D Kompletnie inne rzeczy mnie jednak odprężają, tamte jedynie śmiertelnie nudzą. "głupawych'' komedii również nie pożeram, dowcip lubie raczej pythonowski, albo z ''przedwojenną'' klasą, aka Starsi Panowie czy Vabank. (Uwielbiam! Cytaty zrozumiałe tylko dla tych co oglądali: :D "Alpy... Tu się oddycha...", "Murzyn, Murzyn! Murzyn!")

Pozdrawiam

Ps.

Moda na sukces kojarzy mi się, oprócz cyfry 1347593849, (numer odcinka) z babcią, z którą nie można wyjść na spacer dłuższy niż 30 min, bo ciągle ma jakieś seriale. Dobrze, że ich nie może ściągać z sieci i ogląda tylko tyle, ile puszcza TV :)
PersonaNonGrata

przez moczymordka 11 sie 2007, 22:37
a ja super lubię Chirurgów :)
i szkło kontaktowe!!! Sianecki to niezły nygus jest :)

przez moczymordka 11 sie 2007, 23:02
no ba! :) swego czasu to był hicior niezły :) i clooney... :D

przez depresyjny86 12 sie 2007, 17:43
Choć mnie zawsze bardziej podobał się aktor grający Johna Cartera - nazwiska nie pamiętam...

To był chyba Noah Wyle.
Też lubiłem ten serial ;)
:)

Sortuj wg