Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Atkaa 15 mar 2007, 19:35
a tak pomiędzy naszymi przeprosinami to znajdziecie chwilkę na pomysł z czym można podać naleśnika? Dżem to takie oklepane :roll: Tak tylko wtracam, jakbyśmy się skończyli przepraszać przed północą to bardzo proszę o odpowiedź :lol: No, to już nie wprowadzam elementów paniki :D Możemy kontynuować :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 15 mar 2007, 19:42
np. ser, można naleśniki z wierzchu polać jogurtem, a myślę, że dżem (szczególnie różany) to smaczne rozwiązanie
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 15 mar 2007, 21:08
No Piotrek z tym jogurtem to bardzo smaczne rozwiązanie ;)
Różany dżem...kiedyś jadłem z różanym dżemem też były smaczne ;)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Makcia 15 mar 2007, 21:57
Wiecie co nie było mnie tu raptem 3 godziny a już wypadłam z tematu..ale macie tempo :D
Co do naleśników to z jogurtem jeszcze ich nie jadłam na pewno spróbuje ;) ..ja jem tradycyjnie z dżemem..
A co powiecie o plackach ziemniaczanych? Nie moge sie nigdy zdecydować z czym je jeść więc w ogóle ich nie robie.. :? cukier oklepany, sól słona..sos dobry ale też oklepany macie jakiś nowy pomysł? :D
Wiecie że chodze na basen??? :D Jestem tak szczęśliwa jak nigdy a to dlatego że wreszcie pokonalam newrice w formie "ej stara nic ci sie nie chce połóż sie na kanapce" no i dzisiaj sie zmusiłam aby iść i coś zrobić. Popływałam i jak sie okazalo nie ucieklam czego sie bałam a i zmęczenie mi gdzieś zniknęło..teraz mam tyle energii że moglabym ha..góry przenosić..i takie błogie poczucie wygranej..dzisiaj mi sie udało ;) Toast za to Kochani :D Stawiam wszystkim szampana :lol:

przez IceMan 15 mar 2007, 22:06
Twoje Zdrowie Makcia!! :smile:

A placki ziemniaczane najlepiej się je z plackami ziemniaczanymi i niczym innym ;)
Przyjaciel forum

przez Makcia 15 mar 2007, 22:24
Dzięki Piotr ;)
Jutro w takim razie robie placki ...już czuje ich zapach :D (ciekawe jak teraz usne? ;) )
Właśnie przeczytałam "to" co mnie ominęło w jednym z tematów...Piotr,Atkaa gratuluje wam zdrowego podejścia do sprawy..jak najbardziej zgadzam sie z waszą teorią na temat leków...a "ewenementami" się nie martwcie..zawsze znajdzie sie ktoś kto ma problem z utrzymaniem "właściwego" poziomu..więc Atkaa prosze mi sie nie przejmować i przepraszam że do tego wrócilam ale musialam ;)
A co teraz robicie? Bo was nie widze ..pochwalcie sie więc..bo mnie tu tak troche smutnawo samej ;)

przez Atkaa 15 mar 2007, 22:26
Nie, nie, nie! Placki ziemniaczane są najlepsze z sosem czosnkowym! Sos to pół na pół śmietana i majonez oraz wyciśnięte dwa ząbki czosnku, dosolić do smaku i pycha! Place lizać!!!!
Makcia zdrówko! Nieźle sobie tam imprezujesz z tym basenem :mrgreen: Ja po pracy padam z nóg i marzę o ciszy 8) W sumie pod wodą chyba jest cicho? Chyba spróbuję też :roll:
P.S. Wiecie co, chyba mnie wyrzucili z forum bo powiadomienia nie przychodzą :cry: Wiedziałam, że to się źle skończy :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:42 pm ]
Słuchajcie, idę się położyć z moją książką bo to już mój czas na relaks się zbliża :mrgreen: A jutro ostatni dzień do pracy i juupiiii :mrgreen: weekend :!: I to słoneczny zapowiadali więc coś mi się wydaje, że będę miała rowerową sobotę :mrgreen: Siuuper :mrgreen: A teraz już znikam do łóżeczka. Dobranoc moje aniołki ;)

P.S. Nie rozumiem co faceci mają z tym jedzeniem po 20.00. Człowiek się męczy i systematycznie spożywa wieczerzę nie dalej niż o 18.00 a tu ci taki przyjdzie i jajecznice sobie smaży w nocy :evil: Nie zniese tego nooo :evil:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 15 mar 2007, 22:59
Makcia napisał(a):a "ewenementami" się nie martwcie..

trochę mi to zepsuło dzisiejszy humor, ale od jutra postanawiam poprawę (humoru) ;)
Makcia napisał(a):jak najbardziej zgadzam sie z waszą teorią na temat leków...

miło :D
Makcia napisał(a):A co teraz robicie? Bo was nie widze ..pochwalcie sie więc..bo mnie tu tak troche smutnawo samej

A ja właśnie tracę resztki cierpliwości do nauki i resztki dzisiejszego zapasu energii życiowej, więc przechodzę na tryb czuwania i włączę sobie chyba Prison Break'a.
Atkaa napisał(a):P.S. Wiecie co, chyba mnie wyrzucili z forum bo powiadomienia nie przychodzą Crying or Very sad Wiedziałam, że to się źle skończy Crying or Very sad

No co ty Atkaa :lol: , powiadomień nie ma bo znowu się pewnie coś spsuło... aj te komputery ;)
Przyjaciel forum

przez Ania1987 16 mar 2007, 01:13
Oj Piotrek widzę że niepotrzebnie Cię podpuściłam żebyś zareagował w tamtym temacie bo niezła bitwa na słowa się tam zrobiła. Ale jak się patrzy na to z boku to widać grę emocji i niepotrzebnych słów. Tak naprawdę nikt nie chciał nikogo urazić. Doszło do czytania między wierszami i wyszła niezła kłótnia. Ale to już za nami może nas to czegoś nauczy.

Jutro (a raczej dzisiaj) mam ciężki dzień a raczej sądny bo zamierzam jechać sama na terapię autobusem i metrem, od 2 miesięcy byłam wożona, z jednej strony się cieszę a z drugiej modlę się żeby się udało, ale jak się uda to zakładam temat w krokach do wolności dałam radę- zdrowieję. Tak bardzo chcę żeby mi się udało. Nie pamiętam już kiedy ostatnio jechałam autobusem i metrem. Trzymajcie za mnie kciuki.

przez depresyjny86 16 mar 2007, 01:18
Trzymajcie za mnie kciuki.

Jasne,że będziemy trzymać!!!!
:)

przez IceMan 16 mar 2007, 01:23
Ania1987 napisał(a):Oj Piotrek widzę że niepotrzebnie Cię podpuściłam żebyś zareagował w tamtym temacie bo niezła bitwa na słowa się tam zrobiła.

Nie masz się o co obwiniać... Cokolwiek byś nie napisała - to była moja decyzja że napisałem, co napisałem i jak napisałem. Twojej winy w tym ani krzty.
Ania1987 napisał(a):Trzymajcie za mnie kciuki.

3mam kciuki i czekam na post w "małych i wielkich sukcesach", że się udało :D
Piotrek napisał(a):powiadomień nie ma bo znowu się pewnie coś spsuło

pomyłka - wszystko działa jak należy - tylko dosyć powoli...
Przyjaciel forum

przez Ania1987 16 mar 2007, 01:25
Dzięki już teraz siedzę i panikuję a z drugiej strony się cieszę. Mam wybór bo do jutra do godziny 12 mogę zadzwonić po tatę ale nie chce tego zrobić. Mam jeszcze Afobam i w ogóle biorę leki 2 tygodnie wiec powinnam dać radę. :?

przez IceMan 16 mar 2007, 01:30
Nie panikuj, bo panika tylko szkodzi. Połóż się spać przy jakiejś miłej relaksującej muzyczce. Rano wstaniesz uśmiechnięta i silna, i gotowa do podboju miasta :D
Przyjaciel forum

przez Ania1987 16 mar 2007, 01:33
Mam nadzieję bo to samo centrum, jak ktoś w środku Warszawy będzie widział spękaną dziewczynę albo na maksa uśmiechnięta to ja

A Ty Piotrek na którą do szkoły że tak późno na forum siedzisz i jak tam matura!?(pewnie mówię jak Twoi rodzice)

Sortuj wg