Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 14 mar 2007, 18:55
Obrazek dobre. Nie ma to jak okazywanie szczerych uczuć przez dzieciaczki :P
Przyjaciel forum

przez Ania1987 14 mar 2007, 23:26
Atkaa napisał(a):z przedszkola Cool

Atkaa napisał(a):Oliwka ugryzła Wiki, Wiki ugryzła Dominika, Dominik nie ma zębów więc sie rozbeczał i nikogo nie ugryzł ale dzieciaki podchwyciły temat i dalej poszło jak z płatka: Kacper ugryzł Kubusia, Kubuś nie pozostał dłużny i pomagał sobie ręką gryząc i szczypiąc Adasia no i to już był koniec bo Adaś ma ADHD

Niezłe to przedszkole, nie wiedziałam Atkaa że pracujesz z dziećmi. Ja w wakacje też pracowałam i było super tylko straszna odpowiedzialność, trzeba mieć oczy dookoła głowy i te słodkie małe brzdące krzyczące prossse pani plose pani a on.....

przez Makcia 15 mar 2007, 14:14
To teraz ja wam powiem historie mojego przedszkola :D
Opowiadam dzieciom wymyśloną przez siebie bajke i czekam na zakończenie. Moje ostatnie zdanie brzmiało "No jak myślicie dzieci dlaczego królewicz był zly na królewne?" a uslyszałam "Bo nie chciała sie z nim kochać" ;)
A w zeszłym tygodniu opowiadałam o psach i ich zasługach...na przykład pies opiekun promaga niewidomym...a Patryk pyta mnie "a kto to jest niewidom?".. :D ..sytuacji różnych jest sporo..powinnam je zapisywać czasami poprawia mi sie humor jak przebywam w gronie takich "luzaków"..jednak jak jest "komplet" prawie 30 to modle sie o koniec dniówki i z tęsknotą czekam na gong do domu ;)
Piotrdzięki za miejsce..przyniosłam paluszki więc sie poczęstuj za tą gościnnośc ;)
Atkaamasz fajną impreze..od dzisiaj siedze tu cały czas aż do zamknięcia ;) macie tu jakieś godziny?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ania1987 15 mar 2007, 14:37
"No jak myślicie dzieci dlaczego królewicz był zly na królewne?" a uslyszałam "Bo nie chciała sie z nim kochać"

:D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

przez IceMan 15 mar 2007, 15:47
"No jak myślicie dzieci dlaczego królewicz był zly na królewne?" a uslyszałam "Bo nie chciała sie z nim kochać"

:lol: :lol: :lol: I niewidom też niezły... jak w "dużych dzieciach" na TVP ;)
Makcia napisał(a):przyniosłam paluszki więc sie poczęstuj za tą gościnnośc

mmmm... :smile: lubię paluszki :D
Makcia napisał(a):macie tu jakieś godziny?

24/7 :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Atkaa 15 mar 2007, 17:03
Makcia co do zapisywania złotych myśli moich dzieciaków to u nas w sali jest taka makieta, gdzie przypinamy uwiecznione na kartkach teksty dzieciaków :mrgreen: A dzisiaj? - Kacper, pomóż dziewczynkom zbierać klocki, - nie plose pani bo ja dziewcyn nie lubię, ja dziewcyny mam w nosie :roll:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 15 mar 2007, 17:07
Nie ma to jak sentyment do płci pięknej w młodym wieku :lol:
Przyjaciel forum

przez Atkaa 15 mar 2007, 18:37
skąd w ludziach tyle złośliwości ?
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 15 mar 2007, 18:44
Z chamstwa, z głupoty, Atkaa. Nie przejmuj się tym, bo nie ma czym. To nie pierwsze spięcie na forum. Chociaż powiem szczerze, że od kiedy tu jestem - chyba nie było jeszcze tak ostro.
Przyjaciel forum

przez Ania1987 15 mar 2007, 18:48
Atkaa to nerwy. Nie przejmuj się tym. To był burzliwy temat i żadna ze stron nie zostawiła na sobie suchej nitki (nie powiem że też nie poczułam się urażona- bo bym skłamała). Ale to forum ma być przyjemne. Myślałam że tu można się otworzyć ale widzę że niektórych tematów po prostu nie umiem zaakceptować bez nerwów. Jeśli ten post o ludziach pełnych złośliwości jest też o mnie to Cię przepraszam, że czymś Cię uraziłam.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:50 pm ]
Piotrek napisał(a):Z chamstwa, z głupoty,

Piotrek chyba właśnie obraziłeś wszystkie osoby które wypowiadały się na temat leków za

przez IceMan 15 mar 2007, 18:54
Aniu miałem na myśli tylko jedną osobę (zobacz co się stało w temacie - będziesz wiedzieć :sad: ) nie chciałem Cię urazić :oops: A na temat leków staram się patrzeć z pozytywnej i negatywnej strony. Nie widać tego? Przecież nie potępiam biorących... tylko tych, którzy widzą cały świat w lekach. Kilka razy to pisałem. Przykro mi, że to jest odbierane w inny sposób niż chciałbym :( :( :(
Przyjaciel forum

przez Atkaa 15 mar 2007, 19:10
Ania1987 nie kotuś, do Ciebie nie mam żadnego żalu, chciałam tylko wyrazić swoje zdanie ale spokojnie w formie wymiany zdań... nie udało się... przykro mi...

Piotrek chyba właśnie obraziłeś wszystkie osoby które wypowiadały się na temat leków

Kto jak kto ale ostatnią rzeczą, której Piotrek by sie dopuścił to obrazić Ciebie :D Przecież go znasz :D Teraz wszyscy są rozdrażnieni i we wszystkich postach widzimy złośliwość. Ochłońmy i przypomnijmy sobie co sprawiło, że się tak bardzo polubiliśmy :D Ja pamiętam że Ania1987 i Piotrek byliście pierwsi, którzy okazali mi sympatię. To dzięki Wam tu zostałam i ogromnie Was lubię. Nie pozwólmy żeby coś błahego nas poróżniło. Ja was potrzebuję...
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Ania1987 15 mar 2007, 19:10
Piotrek jest wyraźnie napisane, Atkaa pytała się o ludzi a nie o konkretną osobę. Dobra nie ma sprawy nie ma co chować urazy, ale to mi trochę wygląda na uciekanie do innego tematu i obgadywanie za plecami, mógłbyś tej osobie napisać w tamtym temacie to co napisałeś tutaj po to żeby mogła się obronić. Wiem jedno nie myślałam że coś takiego mogę tu o kimś przeczytać i teraz wiem że jak się komuś nie spodoba to co napisałam to też mi może coś takiego napisać. :(

Racja to emocje, przepraszam Piotrek, przepraszam Atkaa.

przez IceMan 15 mar 2007, 19:20
Aniu, źle zrozumiałem myśl Atkii. W sumie to dopiero co teraz dochodzę do siebie... a przedtem trochę się musiało ze mnie wylać w tekst, bo co jak co, ale dawno nie dałem się aż w takim stopniu wyprowadzić z równowagi. Faktycznie z tym obgadywaniem masz rację - przynajmniej mimo tego, że po prostu miałem chwilę wylewności i się wylało na ten temat, ale faktycznie wygląda to na obgadywanie. Co do twojego ostatniego zdania - nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem. W sumie (chyba niechcący) wylałaś mi kubeł zimnej wody na głowę, za co Ci szczerze i serdecznie dziękuję. Nie chcę, żeby nas cokolwiek poróżniło. Ani leki, a na pewno nie ten dzisiejszy spór. Jeszcze raz - przepraszam.
Przyjaciel forum

Sortuj wg