pokrecone teksty mojego autorstwa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

pokrecone teksty mojego autorstwa

przez kkdm 20 sty 2007, 04:19
zalozylem temat tutaj, bo bezposrednim tego powodem, bylo zaproszenie was na moja strone, a nie porozmawianie o mnie samym

tez mam dola o 4-5 lat i ostatnio znalazlem sposob, na czesciowe jego rozladowanie

czesc / wiekszosc / wszscy, wezmiecie mnie za oszoloma, ale ja sie dobrze bawie i jesli jest chociaz jedna osoba, ktorej ze smiechu poleci lezka, to wiem, ze bylo warto

calosc polega na poswieceniu sie sztuce, kontrowersyjnej, pelnej bluzgania, ale jednoczesnie utrzymanej w konwencji dowcipu

http://www.kkdm.fora.pl/viewtopic.php?p=3#3

probka (nie masz osiemnastki - nie czytaj. i to nie jest zart, uszanujcie czyjes poczucie humoru, poki ten ktos nie szydzi z was samych):

grywasz ze starym w bilard porabany jak znaleziona w komodzie tesciowa drwala, gdzie twoj ojciec zapiera sie o fliper "pac-man", wypina jakby malysz mial za chwile wyskoczyc z jego k-12 centrymetrow i z napchanymi naturalna mielonka nozdrzami zrobic telesmarka, a nastepnie pojsc wpierdalac hot dogi z bananmi zamiast parowek, przy budce "u apoloniusza". ty natomiast ze swoimi dwoma bilami i nasmarowanym kijkiem rogrywasz mistrzowska partyjke snookera w jego tylku, az płótno zwieracza sie rwie i doznajesz dezorientacji jak plemniki w kondomie, nie wiedzac czy wyhamowac nagle az posypia sie iskry i odpiac staremu kaganiec, czy tez pilowac staruszka dalej jakby ktos ci stoperem czas mierzyl

przez nerim 16 lut 2007, 16:28
napraw forum forumide

Sortuj wg