Fora dyskusyjne.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Fora dyskusyjne.

przez Bonus 27 wrz 2016, 14:24
Zakładam temat związany z różnymi forami dyskusyjnymi, jakich jest wiele w Internecie.

Jakie Waszym zdaniem są najpopularniejsze fora, które mają najwięcej użytkowników i są zawsze aktywne?
Oczywiście, forum psychologiczne, na którym jesteśmy jest bardzo popularne, ponieważ dużo osób się tutaj rejestruje, którzy szukają pomocy, porady w sprawach psychologicznych.
I takie fora psychologiczne chyba są najpopularniejsze, nie tylko w Polsce.

I dlaczego tak jest, że niektóre fora dyskusyjne tracą zainteresowanie użytkowników i mało kto się na nie rejestruje?

Fora dyskusyjne.

przez Liber8 27 wrz 2016, 15:05
Fora internetowe czasy świetności mają za sobą, teraz królują media społecznościowe :/
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul

Fora dyskusyjne.

przez JERZY62 27 wrz 2016, 15:22
Forum WinClub skąd można ściągnąć obraz systemu Windows jak się komuś płytka porysowała :D
WinClub https://winclub.pl
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fora dyskusyjne.

przez Bonus 27 wrz 2016, 15:23
Też prawda.
Tutaj, na pierwszym miejscu jest Facebook, który jest prawie na całym świecie popularny, za wyjątkiem Korei Północnej i niektórych krajów wschodnich, gdzie dominuje Islam.
Myślę, że, w przypadku forów dyskusyjnych, dużą rolę tu odgrywa konkurencja.
Forów tematycznych powstało wiele i są takie fora, które zyskują najwięcej użytkowników. Nie wiem z czego to wynika, jaka jest tego przyczyna, ale mają bardzo dużą popularność i aktywność.
Natomiast, pozostałe fora wymierają po woli i tracą aktywność, bo wielu użytkowników z nich ucieka na inne fora popularniejsze.

Fora dyskusyjne.

przez Rabinizm 27 wrz 2016, 17:28
Liber8 napisał(a):Fora internetowe czasy świetności mają za sobą, teraz królują media społecznościowe :/

Media społecznościowe nie oddają klimatu for. Fora mają tę przewagę, że są stosunkowo anonimowe, kameralne i elitarne, a przy tym dyskusja nie toczy się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można chwilę pomyśleć nad odpowiedzią i ewentualnie coś edytować.

Znacie jakieś inne ciekawe fora, zbliżone do nerwicy? Nieraz kusiło mnie, by założyć gdzieś konto, ale regulaminy mnie odrzucały. Na przykład na jednym istnieje przestroga przed pisaniem odpowiedzi w stylu "zgadzam się z tobą".

Fora dyskusyjne.

przez mirunia 27 wrz 2016, 17:37
Rabinizm, forum - zaburzeni.pl

Fora dyskusyjne.

przez Kontrast 27 wrz 2016, 17:37
Siedzialo sie kiedys po nocach na FW, szlifowalo troll styl, co to byly za czasy.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Fora dyskusyjne.

przez Lusesita Dolores 27 wrz 2016, 17:39
Ja znam forum które jest bardzo popularne, mnóstwo użytkowników. Można zakładac wątki i komentować anonimowo.
Ale nie moge podać co to za forum bo bardzo dużo sie tam wypowiadam ;P
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Fora dyskusyjne.

przez Bonus 27 wrz 2016, 17:48
Ja sobie przeglądałem sporo forów dyskusyjnych w Internecie i na kilku jestem zarejestrowany, ale są to konkretne, tematyczne fora.
Chociaż jestem zarejestrowany na jednym forum, które jest wielotematyczne, ogólne.

Fora dyskusyjne są różne i różnią się specyfiką. Niektóre fora mają dość "ostry" regulamin i są po prostu negatywnie postrzegane przez internautów.
Wiele też zależy od ADMINISTRATORÓW i MODERATORÓW, którzy się tam za bardzo czują "Panami" i uważają się za lepszych od innych forumowiczów, ponieważ są na takich stanowiskach.

Sam się z tym zetknąłem, jak się wypowiadałem na jednym takim forum, że tam wcale nie było przyjemnej atmosfery i luzu.
Zresztą i niektórzy ADMINISTRATORZY, MODERATORZY sami nie przestrzegają zasad i regulaminu na takich, specyficznych forach, co już jest karygodne z ich strony.

Fora dyskusyjne.

przez JERZY62 27 wrz 2016, 17:48
Jak bym siedział na dwóch forach o podobnej treści co forum nerwica.com to by mi chyba ciężko było i nie ogarniał bym tego. Chyba bym się pogubił w tych forach. Pomieszało by mi się to wszystko.
♪♪♪

Fora dyskusyjne.

przez Wołodi 27 wrz 2016, 17:54
Ja założyłem dzisiaj nowo konto na wizazu z kolejnym pyszniutkim baitem ale nie minęło chyba 15 minut jak dostałem bananka x_x Wyrobiły się szmaciska.
zbanowany

Fora dyskusyjne.

przez Bonus 27 wrz 2016, 18:16
Myślę, że niektóre fora dyskusyjne nie są przyjazne dla forumowiczów i dlatego tracą forumowiczów, a w konsekwencji takie fora są zamykane, z uwagi na brak aktywności.
Na to się składa kilka czynników, np. miła atmosfera na forum, otwieranie wielu działów do dyskusji, przyjaźni forumowicze i przede wszystkim, przestrzeganie regulaminu na forum.

Ale i konkurencja też robi swoje wśród forów.
Sporą popularnością cieszą się chyba fora o określonej tematyce dyskusyjnej. Może słabiej jest z forami wielotematycznymi, ale też zależy jakimi.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Fora dyskusyjne.

przez Natla_Miness 27 wrz 2016, 23:08
Bardzo silne jest forum elektroda.pl
Mamy jeszcze jakieś forum o kotach, to też taki internet w internecie.
Wcześniej monk.2000

Fora dyskusyjne.

przez NN4V 29 wrz 2016, 09:39
Rabinizm napisał(a):...Na przykład na jednym istnieje przestroga przed pisaniem odpowiedzi w stylu "zgadzam się z tobą".

Na którym? :shock:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg