co byście zmienili w telewizji

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez kasia800404 19 wrz 2016, 10:58
Witam, tak jak w temacie powyżej czy jest coś co byście chcieli zmienić w tv (nadawanych programach)
ja np wolałabym 2 kanały dla dzieci zamiast 10
2 kanały muzyczne zamiast 10
więcej programów przyrodniczych i historycznych. A tak poza tym to więcej programów jakie można prace chałupnicze wykonywać;
kulinarnych niestety mamy już pod dostatkiem.

przez Wołodi 19 wrz 2016, 13:17
Kazałbym produkować więcej seriali kryminalnych i sensacyjnych. Polska telewizja pod tym względem ssie. Kiedyś było kilka świetnych produkcji, Oficer S1, Glina S1 i 2, Kryminalni, Fala Zbrodni, nie moje klimaty ale dużo napieprzanek było podobno z Czasie honoru. A teraz tylko pieseł detektyw, kleszka detektyw i te yebaniutkie paranormalne dokumenty i to jest przez ostatnie lata 90% polskiego kryminału, wszystko inne kończy się na jednym sezonie, ach nie przepraszam, ciągną już 3 sezon Krwi z krwi, coś podobnego jak Homeland, kto oglądał jedno i drugie ten wie że nie odnoszę się do samej fabuły ;)
KUR$FA co za problem zatrudnić trochę lepszych aktorów (a może nie kazać im żeby byli jak najbardziej drętwi?), dokupić trochę kapiszonów na strzelaniny i bardziej przycisnąć zdjęciowca, zmontować choćby tandetne napieprzanki z amatorami po pierwszym roku kaskaderystyki i po prostu wyrzucić (to już żadnego wysiłku nie wymaga) te spiertolone gadanie do kamery? Naprawdę to jest takie fajne że gadający łeb powtarza cały dialog albo tłumaczy co w tej chwili robi?
zbanowany

przez Liber8 19 wrz 2016, 17:05
Z dekodera oglądam czasem sport, (piłka, biegi, skoki). Od seriali i filmów jest internet, a zdecydowana większość to te drugie, oglądane na kompie podpiętym do tv.

A co bym zmienił w telewizji? Nic, jacy odbiorcy - tacy nadawcy i poziom nadawanych kanałów. Gdyby mi ktoś 20 lat temu powiedział (za dzieciaka, jak były 3 kanały na krzyż w tv), że w przyszłości, ramówka niektórych kanałów, będzie wyglądać tak jak wygląda (zawalone serialami para od rana do wieczora) i że będzie to miało wielomilionową oglądalność, to bym mu nie uwierzył. Tak więc dobre to jest, nic bym nie zmieniał.

Wiele osób z młodszego pokolenia świadomie zdecydowała się na nie oglądanie telewizji, doskonale to rozumiem i popieram, niektóre propozycje są uwłaczające dla ludzkiej godności.
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul
I don't need anything to get me through the night
Except the beat that's in my heart
Yeah, it's keeping me alive

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 20 wrz 2016, 10:08
Więcej nagości,programów dla ludzi liberalnych obyczajowo.
Seriale fantasty.Coś więcej o zwierzątkach.Filmy europejskie.

przez Natla_Miness 24 wrz 2016, 15:33
O tak! Archwium radiowo-telewizjne. O tym marzę. Tylko, żeby było to jeszcze profesjonalnie wykonane. Istnieją np. biblioteki internetowe z książkami z domeny publicznej, czy fotografiami, ale wszystko to jest kiepsko wykonane, na tyle, że nie chce mi się tego przeglądać. TVP.pl u mnie nie działa, na każdym z komputerów.

Ale mogę polecić akcję "Architekutra VII Dnia". Jest to próba zebrania informacji o polskich kościołach wybudowanych po wojnie. Właśnie przeglądam, jestem w Zamościu.
Wcześniej monk.2000

przez Liber8 24 wrz 2016, 15:58
Capricorn napisał(a):TV nie masz szans na przeżycie. Dłużej utrzyma się radio niż telewizja, która całkowicie zostanie pochłonięta przez internet.

Możliwe, że tak będzie, ale wątpię byśmy dożyli tej chwili, tzn może i dożyjemy ale będziemy starzy, odwiedzam czasem satkurier.pl i jak patrzę na przykładowo cyfrowy polsat, to słupki szybują w górę, nadal miliony abonentów i ogólnie świetlana przyszłość.
Obecne pokolenie 50-latków (a może i 40sto), którzy "wychowali się na telewizji" nie tak łatwo zrezygnuje z oglądania tv i przerzuci się na internet.

PS
Na infolinii polsatowskiej pociskają internet każdemu, mówię grzecznie, że posiadam już internet i opłacam abonament, a babka dalej swoje, jak robot, trzeba się tłumaczyć, że 1 człowiek nie potrzebuje 2 internetów :/
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul
I don't need anything to get me through the night
Except the beat that's in my heart
Yeah, it's keeping me alive

Sortuj wg