książka do podrywania

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

książka do podrywania

przez salir 14 wrz 2016, 10:34
Jeden z prostszych...to jesli wybranka pracuje w uslugach...mozna stac sie czestym klientem a przy okazji nawiazac rozmowe :mrgreen: Z racji nawiazywnia pozytywnych i dlugotrwalych relacji z klientem na pewno dziewczyna chetnie porozmawia...
Znam 2 malzenstwa ktore tak zaczely :D

książka do podrywania

przez ego 14 wrz 2016, 11:07
NN4V napisał(a):wszak psychologia nie jest w ogóle nauka z punku widzenia KK. za to teologia jak najbardziej. :lol:
Bo psychologa nie jest nauką , jest w najlepszym wypadku protonauką, pełną nieudowodnionych, niesprawdzonych, hipotez, teorii, w gorszym-pseudnauką usiłującą te spekulacje wciskać niczym prawdy objawione...ale rozumiem, że niektórzy ludzie bez religii obyć się nie mogą, toteż wiara w spychologię niejednokrotnie zastępuje im religię... Z resztą pierwotnie psychologia była traktowana jako nauka o duszy człowieka i to duszy rozumianej jako niematerialny byt, dany człowiekowi przez Boga, a sama psychologia wywodzi się przecież z filozofii, z rozważań metafizycznych nad pochodzeniem, istotą tejże duszy, więc to wcale nie są tak odrębne dziedziny, jak komu mogłoby się wydawać.
ego

książka do podrywania

przez Michellea 14 wrz 2016, 12:45
NN4V napisał(a):Cel działania determinuje target. Inaczej: grupe docelową. Abstrakcja dotyczy każdego działania, w tym również działania ukierunkowane na zdobycie partnera seksualnego.

Ciekawe, czy podobne oburzenie ogarnia Cię przy czytaniu literatury psychologicznej, szczególnie tej opisującej związki w ujęciu transakcyjnym, wplątującym w swe analizy teorię gier.

Nie, nie ogarnia mnie oburzenie przy analizie transakcyjnej. Natomiast pisanie na forum w tak analityczny, bezemocjonalny sposób o drugim człowieku wzbudza negatywne odczucia, tym bardziej że target przywołuje skojarzenia z wrogim celem, który trzeba zestrzelić.
Btw aż tak się przejmujesz moim zdaniem na temat tego słowa, że poświęciłeś temu całego dłuższego posta? :lol:

Ah...zapomniałem, wszak katolikom nie wolno czytać takich herezji - wszak psychologia nie jest w ogóle nauka z punku widzenia KK. za to teologia jak najbardziej. :lol:

Masz postrzeganie katolików przesiąknięte stereotypami. Popracuj nad tym jeśli nie chcesz być postrzegany jako oszołom.

Z góry przepraszam za buracką szczyptę uszczypliwości. :mrgreen:

Najpierw złośliwość, a za chwilę przeprosiny? Nie są szczere. I nie jesteś aż tak głupi, żeby wierzyć w to, że ja je przyjmę, więc to tylko kolejna złośliwość. Tak więc nie dziw się, że odpowiadam Ci równie złośliwie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

książka do podrywania

przez Wołodi 14 wrz 2016, 13:09
Po cholerę szukać książki skoro jest mnóstwo bezpłatnych blogasków? Uważam że od najlepszych nawet porad lepiej byłoby podrywać na zachodniaka. Polki baaardzo lubią oddawać się za złudną perspektywę obywatelstwa jednego z krajów przodowniczych albo alimentów wypłacanych w $ lub €. Zabawa gwarantowana a jeśli się to odpowiednio rozegra to może i związek by z tego był.
zbanowany

książka do podrywania

przez Lusesita Dolores 14 wrz 2016, 14:52
Ja sobie nie wyobrażam żebym miała podejść, zagadać, poprosić o numer, może jeszcze zaprosić taką ofiarę na randke?

Poza tym, faktycznie, jak facet nie ma o czym rozmawiać, to lepiej, żeby nie podchodził. ŻADNA kobieta nie będzie chciała faceta, który nie umie ust otworzyć.No i dziewczyny wolą faceta mającego się za zwykłego, a nie jakiś fifa rafa czy inny alvaro
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

książka do podrywania

przez Michellea 14 wrz 2016, 14:58
Wołodi napisał(a):Po cholerę szukać książki skoro jest mnóstwo bezpłatnych blogasków? Uważam że od najlepszych nawet porad lepiej byłoby podrywać na zachodniaka. Polki baaardzo lubią oddawać się za złudną perspektywę obywatelstwa jednego z krajów przodowniczych albo alimentów wypłacanych w $ lub €. Zabawa gwarantowana a jeśli się to odpowiednio rozegra to może i związek by z tego był.

Taa, świetny związek.

Lusesita Dolores napisał(a):Ja sobie nie wyobrażam żebym miała podejść, zagadać, poprosić o numer, może jeszcze zaprosić taką ofiarę na randke?

Jaką ofiarę?

książka do podrywania

przez Lusesita Dolores 14 wrz 2016, 15:15
Michellea, to było do tych cielaczków którzy liczą i domagają się żeby to dziewczyna ich podrywała

no i zgadzam się że bezpośrednio i z grubej rury to się co najwyżej można w gacie zesrać, a nie dziewczynę poderwać.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

książka do podrywania

przez salir 14 wrz 2016, 17:40
Lusesita Dolores napisał(a):no i zgadzam się że bezpośrednio i z grubej rury to się co najwyżej można w gacie zesrać, a nie dziewczynę poderwać.

Niby tak ale mozna dac jej wczesniej do zrozumienia, ze sie podoba. Jesli jest spostrzegawcza zauwazy i jesli odwzajemni to podejscie jest formalnoscia...

książka do podrywania

przez NN4V 15 wrz 2016, 08:39
Michellea napisał(a):
NN4V napisał(a):Cel działania determinuje target. Inaczej: grupe docelową. Abstrakcja dotyczy każdego działania, w tym również działania ukierunkowane na zdobycie partnera seksualnego.

Ciekawe, czy podobne oburzenie ogarnia Cię przy czytaniu literatury psychologicznej, szczególnie tej opisującej związki w ujęciu transakcyjnym, wplątującym w swe analizy teorię gier.

Nie, nie ogarnia mnie oburzenie przy analizie transakcyjnej. Natomiast pisanie na forum w tak analityczny, bezemocjonalny sposób o drugim człowieku wzbudza negatywne odczucia, tym bardziej że target przywołuje skojarzenia z wrogim celem, który trzeba zestrzelić.

Czy aby nie zinternalizowane schematy przywołują takie skojarzenia?

Michellea napisał(a):Btw aż tak się przejmujesz moim zdaniem na temat tego słowa, że poświęciłeś temu całego dłuższego posta? :lol:

Nie. W ogólności uważam Cię za osobę inteligentną, a wiec wartą atencji.

Michellea napisał(a):
Ah...zapomniałem, wszak katolikom nie wolno czytać takich herezji - wszak psychologia nie jest w ogóle nauka z punku widzenia KK. za to teologia jak najbardziej. :lol:

Masz postrzeganie katolików przesiąknięte stereotypami. Popracuj nad tym jeśli nie chcesz być postrzegany jako oszołom.

Nie zależy mi na czyimkolwiek postrzeganiu. To jedno. Drugie - kilka razy trafiłem na oszołomskie strony (niestety pseudoprokatolickie), wiec przyjmuję dostrzeżone tamże postawy w celach eksperymentalnych. W rzeczywistości g. mnie obchodzi, czy ktoś jest katolem, muzułmanem, czy eskimosem.

Michellea napisał(a):

Najpierw złośliwość, a za chwilę przeprosiny? Nie są szczere. I nie jesteś aż tak głupi, żeby wierzyć w to, że ja je przyjmę, więc to tylko kolejna złośliwość. Tak więc nie dziw się, że odpowiadam Ci równie złośliwie.

Mylisz się.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

książka do podrywania

przez salir 15 wrz 2016, 10:01
NN4V napisał(a):Nie. W ogólności uważam Cię za osobę inteligentną, a wiec wartą atencji.

Michellea, gratuluję :lol: :mrgreen:

książka do podrywania

przez refren 15 wrz 2016, 11:07
NN4V napisał(a): Ah...zapomniałem, wszak katolikom nie wolno czytać takich herezji - wszak psychologia nie jest w ogóle nauka z punku widzenia KK. za to teologia jak najbardziej.

Wolno czytać, ale po co tracić czas na bełkot, po którym się postrzega życie przez jakieś regułki i łapie się wyimaginowane poczucie wyższości (sądząc pod Twoim przypadku). Pomijając to, że "literatura psychologiczna" niekoniecznie ma związek z psychologią.
Gratuluję odkrycia, że teologia jest zgodna z nauczaniem KK, następny krok to odkrycie, że nauczanie KK jest zgodne z teologią, a następnie proponuję coś z niej poczytać i porównać z poziomem tego, co się czytało wcześniej.

książka do podrywania

przez refren 15 wrz 2016, 11:20
Liber8 napisał(a):
refren napisał(a):Trzeba najgłupszy nawet pretekst wymyślić, żeby ten kontakt nawiązać.

Przydałyby się jakieś ciekawe przykłady takich pretekstów :mrgreen:

To oczywiście zależy od tego, w jakich okolicznościach się próbuje zarwać wybrankę.

książka do podrywania

przez Michellea 15 wrz 2016, 16:19
NN4V napisał(a):Czy aby nie zinternalizowane schematy przywołują takie skojarzenia?

Jakie schematy? Odpuść sobie rozkładanie mnie na czynniki pierwsze, nigdy Ci to nie wychodziło.

Nie. W ogólności uważam Cię za osobę inteligentną, a wiec wartą atencji.

To miło, tylko że sposób okazywania tejże atencji wskazuje na coś odwrotnego. A poza tym Twoja atencja jest dla mnie męcząca.

Nie zależy mi na czyimkolwiek postrzeganiu.

Niewątpliwie.

Drugie - kilka razy trafiłem na oszołomskie strony (niestety pseudoprokatolickie), wiec przyjmuję dostrzeżone tamże postawy w celach eksperymentalnych. W rzeczywistości g. mnie obchodzi, czy ktoś jest katolem, muzułmanem, czy eskimosem.

Jakich celach eksperymentalnych? Piszesz tak jakbyś miał z nas bekę, chciał się pokłócić albo czerpał przyjemność z mieszania z błotem osób, które mają poglądy, które Ci się nie podobają (zresztą to samo wrażenie odnoszę przy wielu niereligijnych dyskusjach). A ja tego nie cierpię i nie zamierzam na to nie reagować, mimo że na ogół unikam kłótni.

Michellea napisał(a):

Mylisz się.

Co nie zmienia faktu, że uważam to za burackie zachowanie, a to ostatnia rzecz, którą jestem skłonna tolerować. Zresztą mój stosunek i zachowanie wobec Ciebie nie wynika wyłącznie z Twojego stosunku do mnie.

książka do podrywania

przez wiejskifilozof 17 wrz 2016, 12:26
Wielu facetów nie rozumie,gestów kobiet.Macanie włosów czy przygryzanie warg.
Najlepiej niech dziewczyny,mówią konkretnie.Czego chcą.

Refren ja jako ateista mogę czytać wszystko,u mnie nie ma pojęcia grzech.Tylko nuda,jak jakiś tekst nudny.To nie czytam.

Sortuj wg