książka do podrywania

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

książka do podrywania

przez atic 08 wrz 2016, 17:10
witam, szukam rzetelnej książki do podrywania, tylko bez jakichś grzesiaków itp. interesuje mnie tylko sprawdzona wiedza, dobrze by było posłuchać też opinii pań, może czytały takie książki i są w stanie potwierdzić, że to i to na nie działa.
atic

książka do podrywania

przez elo 08 wrz 2016, 17:17
z serii ,,krotki poradnik jak nigdy nie miec kobiety" autor elo coelho

1 wpisz w google pua
2 w owy temat sie zagleb... a moze zaglab? ciezka decyzja - badz kowalem swojego losu i zdecyduj sam
3 [uwaga najwazniejszy punkt] uznaj to za prawde objawiona i czym predzej zacznij stosowac

a tak serio to co rozumiesz przez ksiazki do podrywania? :D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

książka do podrywania

przez atic 08 wrz 2016, 17:20
nie chce pua.

no książka do podrywania, to taka w które byłyby jakieś dobre dialogi, porady w co się ubrać na podryw itp.
atic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

książka do podrywania

przez elo 08 wrz 2016, 17:22
atic napisał(a):no książka do podrywania, to taka w które byłyby jakieś dobre dialogi, porady w co się ubrać na podryw itp.

upsss no to nie pomoge
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

książka do podrywania

przez refren 09 wrz 2016, 01:51
atic napisał(a):nie chce pua.

no książka do podrywania, to taka w które byłyby jakieś dobre dialogi, porady w co się ubrać na podryw itp.

Dobre dialogi są w niektórych filmach i książkach, ale na pewno nie są to poradniki. ;)

Moim zdaniem nie da się udawać kogoś, kim się nie jest i sobie dorobić sztucznej osobowości, po dwóch tekstach na zagajenie i tak jesteś skazany na bycie sobą. Nie ma też uniwersalnego klucza do wszystkich kobiet, zwykle ludzie się łączą z kimś o podobnym stylu życia, gustach, wychowaniu, wykształceniu, poglądach itp. Ten sam żart może kogoś rozbawić, a innego urazić, a trzeci go nie zrozumie. To co w jednym środowisku jest ok, w innym będzie obciachem.

książka do podrywania

przez anka szklanka 09 wrz 2016, 01:59
dobrze by było posłuchać też opinii pań, może czytały takie książki i są w stanie potwierdzić, że to i to na nie działa.[/color][/b][/b].

Żadne książki/poradniki fiki miki.

Najlepiej działa "Cześć jestem XX, czy zechciałabyś umówić się ze mną na kawę/drinka/do teatru etc". Na mnie to działa, bo nie odbieram tajemnych znaków poza jasnym ostawieniem sprawy.
A najlepiej jak powie po prostu, że mu się podobam. I choć zajęłam to wzbudzi moją sympatię, bom łasa na komplementy.

książka do podrywania

przez NN4V 09 wrz 2016, 08:00
anka szklanka napisał(a):
dobrze by było posłuchać też opinii pań, może czytały takie książki i są w stanie potwierdzić, że to i to na nie działa.[/color][/b][/b].

Żadne książki/poradniki fiki miki.

Najlepiej działa "Cześć jestem XX, czy zechciałabyś umówić się ze mną na kawę/drinka/do teatru etc". Na mnie to działa, bo nie odbieram tajemnych znaków poza jasnym ostawieniem sprawy.
....

Fakt.
Skuteczne bywało nawet z mostu zapytanie: "Pójdziesz ze mną do łóżka?". :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

książka do podrywania

przez Liber8 09 wrz 2016, 08:17
refren napisał(a):Dobre dialogi są w niektórych filmach i książkach, ale na pewno nie są to poradniki. ;)

To prawda, mój numer jeden ever, to scena kolacji w poradniku pozytywnego myślenia
http://www.cda.pl/video/1543747f (od 27:45)
zastosował podryw na leki, znalezienie wspolnego tematu zniwelowało gafy które popełnił, zadziałało :pirate:
Co do ubierania - zwykły garnitur, albo typu slim, wystrzegać się topowych blogerów modowych i pajaców z pudelka, jacykowów, itp.

Największą wpadką byłoby znalezienie poradnika, zastosowanie zawartych w nim rad, znalezienie wybranki, a na końcu ona znajduje Ci przypadkiem na kompie poradnik, przez który została zdobyta, przypau :pirate:

książka do podrywania

przez NN4V 09 wrz 2016, 08:54
Liber8 napisał(a):.....
Co do ubierania - zwykły garnitur, albo typu slim, wystrzegać się topowych blogerów modowych i pajaców z pudelka, jacykowów, itp.
....:

Ubiór nie ma większego znaczenia. (Przynajmniej dla targetu, w który ja zazwyczaj mierzyłem.)
Notabene ciekawe po co koledze podręczniki podrywu.
Przełamać nieśmiałości raczej nie pomogą. Pomóc może wyłącznie praktyka, wiec lepiej pójść na realny kurs, na którym zmuszą do realnych działań.
100% skutecznych technik nie nauczą, bo takie nie istnieją.
Udawanie kogoś innego niż się jest, nie jest ani uczciwe, ani na dłuższą metę możliwe.
Inna strategia jest optymalna w sytuacji, gdy szuka się jakiejkolwiek partnerki, inna gdy zależy na jednej konkretnej.
Inna, gdy intencją jest przelotny kontakt, inna gdy dłuższy związek.
Ponadto w (lepszych) poradnikach podrywu znajduje się po prostu uproszczona wiedza psychologiczna, sprofilowana pod kątem strategii seksualnych. Lepiej więc ogarnąć podstawy psychologii na tyle, by je w praktyce stosować adekwatnie do okoliczności - adekwatność jest podstawą, którą podręczniki podrywu najczęściej pomijają. Ponadto nawet wiedza psychologiczna oparta jest na statystyce, a więc nie w każdych okolicznościach okazuje się adekwatną.

Logiczne myślenie i kreatywność jest podstawą.

książka do podrywania

przez atic 09 wrz 2016, 19:20
co? jeszcze się nie pojawiły żadne tytuły? :o

Ankaszklanka
Na mnie to działa, bo nie odbieram tajemnych znaków poza jasnym ostawieniem sprawy.

myślałem, że kobiety bardzo łatwo wyczuwają takie rzeczy :D

NN4V, podobno kobieta zwraca największą uwagę na buty.
dlatego kupiłem sobie ostatnio ładne adidasy.
atic

książka do podrywania

przez atic 09 wrz 2016, 22:01
problem jest jeszczxe taki, ze ja się nie nadaje do związku :bezradny:
atic

książka do podrywania

przez Arhol 10 wrz 2016, 02:03
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

książka do podrywania

przez NN4V 10 wrz 2016, 07:24
atic napisał(a):....
NN4V, podobno kobieta zwraca największą uwagę na buty.
....

Zwracają uwagę, ale rzeczywiste znaczenie tegoż jest nikłe.
Znacznie większe ma np. higiena.
Jeśli raz zaśmierdzisz, jesteś skasowany na wieki.

książka do podrywania

przez salir 10 wrz 2016, 16:01
I po co ja tu zajrzałam :shock: poradniki...też pomysł...wyuczone dialogi....sztuczność na kilometr. Jestem starą mężatką ale coś tam jeszcze pamiętam. Najgorszy podryw na drinka, piwo jakbym chciała się napić to sama potrafie sobie kupić....banał albo jakieś głupie tanie teksty na dzień dobry, komplementy itp Kobietę po prostu wystarczy zainteresować sobą w byciu sobą i albo się się spodobasz albo nie. Chyba chemia jakaś musi być w tym wszystkim i to wystarczy a wszystko inne jest sprawą drugoplanową, dodatkiem wg mnie ale są różne kobiety, każda pewnie lubi co innego więc złoty środek nie istnieje.. :D

Sortuj wg