Rolki

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Rolki

przez sailorka 19 lip 2016, 18:15
Kto z Was jeździ? Bo ja chcę zacząć, jak tylko skończę fizykoterapię na kolano. Łatwo jest się nauczyć? Ile Wam to zajęło? Gdzie jeździcie, z kim i jak często?
Cześć, jestem czubkiem

Rolki

przez ladywind 19 lip 2016, 21:34
Pewnie, że jest sie łątwo nauczyc:) Mysle , że zajmie Ci to kilka dni jesli kiedyś jeżdziłas jako dziecko. Tylko na poczatek kup sobie ochraniacze na kolana i łokcie, bo zdarza sie potknac sie o jakis kamień. I wybieraj drogi asfaltowe. Ja np jezdze u siebie nad jeziorem, bo są zrobione drogi dla rowerzystów , więc przy okazji jeździ tez wiele osób na rolkach:). Na poczatek nie przesadzaj z ceną rolek. Wystarcza np z Decathlona za ok 200, 250zł. Droższe są dla osób , które mają juz jakies doświadczenie i jezdza bardzo często.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Rolki

przez iiwaa 19 lip 2016, 22:12
Siostrzenica jeździ :) Uczyła się jako nastolatka, rano zaczęła, wieczorem już śmigała :)
Koty nie uznają za elokwentnego nikogo, kto nie potrafi miauczeć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rolki

przez kaatarzynaa 10 sie 2016, 13:05
Ja bardzo bym chciała rozpocząć ale właśnie trudno jest mi się nauczyć.. Nie wiem, mam chyba trudność ze złapaniem równowagi. Ostatnio jednak trafiłam na zajęcia, na których można się uczyć więc chyba spróbuję bo aktywność fizyczna jest dla mnie wskazana.
Medytacja - stosuję.

Sortuj wg