sauny Harvia

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

sauny Harvia

przez MagdaLena89 11 lip 2016, 17:41
Witam!
Od dłuższego czasu zastanawiam się czy korzystanie z sauny może być traktowane jako alternatywny sposób leczenie. Ludzie często chodzą do sauny aby się zrelaksować, wyciszyć i odpocząć. Może sauna ma coś w sobie, że ludzie wychodząc z niej mają naładowane akumulatory i mają więcej chęci do życia?! Ja zawsze idę do sauny aby oderwać się od codziennych problemów, mogę się tam wyciszyć i mam chwilę dla siebie. Oprócz zalet duchowych sauna ma także zalet dla ciała. Pozytywnie wpływa na sprężystość skóry, na włosy wpływa na szybszą regenerację mięśni itd. Chciałbym poznać wasze opinie na temat jakie sauny są najlepsze (sucha, parowa, na podczerwień), czy lubicie korzystać z saun, czy może być to alternatywny sposób leczenia?
Ja tak jak w tytule najbardziej lubię korzystać z renomowanej firmy produkujących sauny- Harvia. Sprawdź sauny Harvia- saunahome

sauny Harvia

przez Nihil 11 lip 2016, 20:46
MagdaLena89, wykurwiaj.
robaki-biedaki xD

sauny Harvia

przez INTEL 1 12 lip 2016, 14:07
..tak jak napisał mój przedmówca :
WYQRWIAJ z tą naiwną kryptoreklamą !!
Ja wiem, że to forum dla psychicznie chorych, ale "psychicznie chory" nie jest synonimem określenia "naiwny półgłówek"
Myślisz, że się nie połapiemy, że w prymitywny sposób reklamujesz tutaj swoje przedsięwzięcie? Masz nas za debili?

A oto kolejny wpis " zastanawiającej się " z innego wątku
Mam takie pytania. Niedawno albo gdzieś usłyszałem albo coś przeczytałem, że regularne korzystanie z sauny może nam pomóc oczyścić organizm nie wspominając o innych zaletach. Co myślicie o tym oczyszczeniu organizmu? Jest to możliwe, że wypocimy toksyny? Ciekawi mnie to bo mam założona w domu 2 osobową saunę i jeżeli mogę tak oczyścić organizm to czemu nie skorzystać jak nie muszę płacić za korzystanie z sauny.
Swoją drogą taka sauna w domu to trochę "ekstrawagancka" wygoda. Akurat w dzisiejszych czasach sporo ludzi może sobie na nią pozwolić bo powstało sporo sklepów z saunami i konkurencja spowodowała, że ceny poszły w dół. Ja saunę kupiłem w sklepie saunahome . Mają dobre ceny, a montaż dodali mi gratis. :D

Podobnie jak w poście wyżej nazwa firmy stanowi oczywiście bezpośredni link do strony sklepu.
Tak więc jeszcze raz - WYQURWIAJ
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

sauny Harvia

przez Nihil 12 lip 2016, 14:26
INTEL 1 napisał(a):Tak więc jeszcze raz - WYQURWIAJ

Tak, tak - bić kurwy i złodziei ! :D
robaki-biedaki xD

Sortuj wg