Kupujecie odzież/buty przez internet?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Liber8 25 maja 2016, 16:58
Stałem się internetowym zakupoholikiem :lol: opinie na ten temat podzielone, ale po co chodzić po sklepach czy bazarach? Rozumiem, niektórzy łażą tylko po to by się pokazać w drogim sklepie, nawet jak nic nie kupują. Bezsens, na allegro jest tego od zaje.ania, pomierzyłem dokładnie ciuchy w których czuję się dobrze i na tej podstawie zamawiam.

przez monapayne 26 maja 2016, 09:36
Ja prawie wcale nie kupuje ubran. W sklepie moge dotknac tkanine. A w internecie tylko uzywane kupuje z vinted. Czesto ktos.kupi i nie nosi i sprzedaje za pol ceny lub taniej.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez the_new_hope_not 26 maja 2016, 10:01
Tak. W sieci można kupić to samo za 30% mniej.
the_new_hope_not

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 21 sie 2016, 11:45
Mnie odpowiadają zakupy przez Internet. W moich stronach, żeby kupić coś konkretnego trzeba się wybrać do innego miasta, a na to nie mam ani czasu, ani ochoty. Nie dość, że kupię taniej, mam większy wybór, to jeszcze przywiozą mi to do domu :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Liber8 21 sie 2016, 11:56
Artemizja, odkop 3 miesięczny :mrgreen: , mój temat jest tak kiepski, że poza dwoma osobami, nikt nie chciał w nim pisać, szkoda było odkopywać :pirate:
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul
I don't need anything to get me through the night
Except the beat that's in my heart
Yeah, it's keeping me alive

przez Artemizja 21 sie 2016, 12:06
Liber8, zakładałam cały stos tematów i niektóre do tej pory nie doczekały się odpowiedzi. Nie chodzi tu o kiepski temat, ale o całą masę innych czynników. Aktualnie ogólnie odkopuję tematy, żeby na Forum coś się zaczęło dziać, a Twój jest równie dobry, co innych ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez agusiaww 23 sie 2016, 13:54
Kupuje mnostwo bo nie chodze po stacjonarnych, zreszta natrafiłam na tani sklep z butami i kupuje hurtowo :105: na tani w sensie ze ma normalne ceny. Kiedys to lubiłam markowe ciuchy do czasu az koszula mi sie rozpierdzieliła po jednym praniu, teraz kupuje buty z ceny 120 na 20 zł i roznicy nie widze pomiedzy np. Ryłko a takimi z www.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Artemizja 25 sie 2016, 14:20
Jak byłam młodsza i głupsza, to też sądziłam, że butki kupione za ponad 100 zł są lepszej jakości niż te za 20 zł i wytrzymają zdecydowanie dłużej. Porównując długość noszenia butów, to cena (przynajmniej w moim przypadku) nie jest istotna. Kupiłam buty za 29 zł...7 lat temu i mam je do tej pory. Kupiłam buty za 199 zł i wytrzymały rok. Częstotliwość chodzenia w obu parach była porównywalna. Wracając jednak do tematu - nie widzę zasadnicze różnicy (poza ceną) w butach kupowanych przez Internet a butach z tradycyjnego sklepu.

Administrator

przez anka szklanka 25 sie 2016, 17:34
Lubię zakupy przez internet i kocham allegro :D
Często zamawiam z butików online, bo np. nie ma u mnie sklepu stacjonarnie.

Szczególnie jeśli chodzi o buty mam podobnie jak Artemizja nie muszą być drogie. Tym bardziej, że fasony zmieniają się co sezon i to się po prostu nie opłaca, bo czasem (też tak macie? :P) kupujemy buty, które wydają nam się najpiękniejsze na świecie a potem zakładamy góra 2-3 razy (kiedyś kupiłam pleasery z jakiegoś sklepu dla fetish-gotów i co najwyżej mogę w nich facetowi potańczyć, bo chodzić się w nie da, mimo, że mam doświadczenie w takich butach dla cyrkowców). Duże pieniądze wydane na coś co założę dwa razy to marnotrawstwo kasy, czyli i mojej i męża pracy.

Cena nie jest dla mnie wyznacznikiem, po prostu sprawdzam z czego dana rzecz jest wykonana - jeśli o ciuchy chodzi.

Mam kilka ulubionych marek/sklepów i u nich zamawiam stale, przy czym nie kręci mnie LV, MK czy Burrberry (trencze i płaszcze wolę od mniej wyświechtanych marek typu Polanka, torebki Matt&Natt i jakoś mierzi mnie logo, na które wszyscy zwracają uwagę).

przez anka szklanka 25 sie 2016, 23:45
Buuu nikt nie chce rozmawiać o zakupach online.

przez Liber8 26 sie 2016, 15:43
Popularne stają się zakupy z Chin, nie kupowałem tak nigdy, trochę o tym czytam i tak średnio bym powiedział, długi czas oczekiwania na paczkę i trzeba by od razu zakupić większą ilość, by się to opłacało.
Do tego mogą wystąpić problemy na granicy, ceny po przysłowiowym dolarku czy 50 centów - zachęcające, może kiedyś się zdecyduję.
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul
I don't need anything to get me through the night
Except the beat that's in my heart
Yeah, it's keeping me alive

przez salir 26 sie 2016, 18:04
Kupilam raz przez allegro myszke Razera z Chin okazala sie bublem wiec odeslalam. Czeka sie do 3 tygodni na dostawe.
Nie znam jeszcze adresu strony ale mam dostac jakies chinskie allegro :)

przez Lusesita Dolores 10 wrz 2016, 15:21
anka szklanka, ja też uwielbiam allegro :)
Kupiłam bardzo dużo rzeczy przez allegro i niestety ale znacznie duża wiekszość tych rzeczy ( odzież, buty)mi sie nie podoba i idą do wyrzucenia albo oddania. Ale nie żałuje bo za te rzeczy, które mi sie podobają ( zwłaszcza jedna moja ulubiona bluzka) mogłabym zapłacić nawet i 1000zł byle to mieć.
A to dlatego że jestem bardzo wymagajaca i mam swój styl i mało co mi sie podoba.
Pozostałe rzeczy typu ksiazki, kosmetyki czy paski wybielajace do zebów są OK.
Z Chin zamawiałam bluzke dość drogą i przyszła po 3 tygodniach i niestety wyrzucone pieniadze w błoto bo mi sie nie podoba i nie bede w niej chodzić.
Kupiłam też przez allegro drogi płaszcz i mimo ze było napisane z jakiego materiału on jest to jak go dostałam to mi sie nie podobał. Na szczescie sprzedajacy zgodził sie zamienic na inny i ten inny jest już ładny :)
Po sklepach stacjonarnych też chodze i zdecyodwana wiekszosc ubran czy butów które kupie mi sie podoba i w nich chodze, ale nie wszystko bo bywa ze coś kupie bez zastanowienia i potem to leży w komodzie bo w domu juz mi sie nie podoba.
Jedzenia przez internet nie kupuje.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Purpurowy 10 wrz 2016, 16:12
Bardzo rzadko. Niedawno mieściłem się tylko w ubrania ze sklepu dla dużych panów, toteż pozostawał mi tylko internet, ale teraz jak schudłem to znowu kupuję tylko na miejscu.

Sortuj wg