Kółko ateistyczne.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kółko ateistyczne.

przez monapayne 17 kwi 2016, 20:43
"God is in the tv..."
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Kółko ateistyczne.

przez neon 17 kwi 2016, 22:17
jetodik napisał(a):

koleś ma łączność z każda komórką swojego ciała

monapayne," rozstąp belkę a będe w niej, podnieś kamień a znajdziesz mnie"
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Kółko ateistyczne.

przez monapayne 17 kwi 2016, 22:38
" na jeziorze, wielka burza, Jezus ze mną w Łodzi jest"
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kółko ateistyczne.

przez wielbłądzica 18 kwi 2016, 00:18
dzisiaj leciał film Korczak w tiwi. było trochę o Bogu.

Kółko ateistyczne.

przez tahela 18 kwi 2016, 01:20
Pierwsza miłosc mi sie znudzila i Przyjaciolki tez. A kiepskich moge sobie na Ipli włączyc. Obecnie mam fazè na Miodowe lata. Gdzies w tle czesto sie zdarza ze jest wlaczone albo na noc.[/quote]

Miodowe Lata oglądałem,Przyjaciółki nie wciągnęły.W Pierwszej Miłości,podkochuje się w Malwinie.

W każdej religii są wybaczenia.Stosy w katolicyzmie,ISIS w islamie,a Rzymianie ? Lwom,rzucali małe dzieci.Na pożarcie.[/quote]

o kurde co wy ogladacie, ja czasem sie skusze na Kiepskich z tego zestawu a inne jakos prawie wogóle, cos tam zerknełam kiedys i podziekowałam za taką pseudo rozrywke, w telewizji ogladam najczesciej programy z filmami dokumentalnymi , czasem trafi sie cos innego rzadko
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Kółko ateistyczne.

przez elo 18 kwi 2016, 02:18
przepraszam ze zrobie odkop sprzed kilku stron ale dopiero tera zauwazylam ze zapomnialam trzasnac posta
neon napisał(a):tzn. dziewczyny z zasadami nie obciągają? istneiją taki w ogóle?

imo niekoniecznie ale ja bym nawet takiej nie szukala dawniej to bylo zabawnej bo taki oral byl przez kosciol uznawany za grzech ciezszy niz aborcja ale nie wiem jak to tera sie przedstawia czy katole wciaz sie z tego spowiadaja trza pytac tych zaintersowanych

Liber8 napisał(a):Też mi się zdaje, tzw. świat zewnętrzny przez większość czasu zajęty jest inną formą rozrywki - miliony rodaków, ogląda w tym momencie trudne sprawy, szkołę, dlaczego ja, detektywów, magdę gessler, czy inne błaznowanie - nie wymaga to żadnego wysiłku umysłowego, nie trzeba nic czytać, pisać, klikać itd. Bezwartościowe treści same napływają do głowy z ekranu telewizyjnego

bedac zdeczka mlodsza mialam podobne podejscie do tematu i wartosciowalam sobie ludzi droga na skroty sugerujac sie tym co robia w wolnych chwilach dopiero teraz widze jak bardzo to kryterium jest zgubne i ile krzywdy wyrzadza generalnie nie odwazylabym sie wiecej wrzucac do jednego wora ludzi siedzacych przed telewizorem

neon napisał(a):kiedys miałem tez lot zeby nie oglądać bo to złe i wypacza umysłObrazek a dzisiaj oglądałem "kocham cie polsko" a kto nie oglądał powinien sie wyspowiadać/

ostatnio wdzialam fragment kcp i najbardziej uderzylo mnie nie samo wskrzeszenie dinozaura ale fakt ze i tak juz z zalozena slaba formule skiepscili jeszcze mocniej silac sie na dotarcie do internetowego pokolenia gdy to udostepniali na ekranie komentarze dzieciarni z fejsa ktorej to zasady pisowni w jezyku ojczystym sa chyba obce hi hi zreszta z wpisami okraszonymi odpowiednim hasztagiem z innych portali wcale nie bylo lepiej - moim faworytem byl ten podpisany @BITCH LVL HARD <3

buka napisał(a):elo,to mnie szepnij na uszko,nikomu nie powiem;)

takie rzeczy to tylko f2f przekazuje sorry typie zasady to zasady

detektywmonk napisał(a):Zauważcie jedno,jako ateista.Żyję tu,w największej moralnej czystości.Mam 39 lat,nie palę,nie piję i nadal jestem prawiczkiem.
+50 do zbawienia good for you monki zobaczysz jeszcze sie to oplaci
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Kółko ateistyczne.

przez Natla_Miness 18 kwi 2016, 08:01
Jak dla mnie, prawdziwi ateiści nie istnieją. Już samo pojęcie w definicji ma słowo: bóg. Natura nie cierpi pustki.

Polecacie jakieś dobre pozycje ateistyczne (współczesne), dostępne na chomiku? Chciałbym wyplenić hipotetycznego boga i zastąpić, go czymś niższego sortu, ale przynajmniej realnego. Póki jest tam gdzieś idea bożej miłości to zabiera ona miejsce na jakieś faktyczne doznania w tym świece.
Wcześniej monk.2000

Kółko ateistyczne.

przez Liber8 18 kwi 2016, 08:38
elo napisał(a):
Liber8 napisał(a):Też mi się zdaje, tzw. świat zewnętrzny przez większość czasu zajęty jest inną formą rozrywki - miliony rodaków, ogląda w tym momencie trudne sprawy, szkołę, dlaczego ja, detektywów, magdę gessler, czy inne błaznowanie - nie wymaga to żadnego wysiłku umysłowego, nie trzeba nic czytać, pisać, klikać itd. Bezwartościowe treści same napływają do głowy z ekranu telewizyjnego

bedac zdeczka mlodsza mialam podobne podejscie do tematu i wartosciowalam sobie ludzi droga na skroty sugerujac sie tym co robia w wolnych chwilach dopiero teraz widze jak bardzo to kryterium jest zgubne i ile krzywdy wyrzadza generalnie nie odwazylabym sie wiecej wrzucac do jednego wora ludzi siedzacych przed telewizorem

Mógłbym się z tym nawet zgodzić, z jednej strony - skoro Kowalskiemu, po ciężkim dniu pracy, oglądanie takich głupot sprawia przyjemność i zapewnia rozrywkę, to czemu nie, z pewnością masz rację elo, zresztą słuchając muzyki 2 godziny dziennie, jestem nie lepszy, a właściwie to gorszy, słuchanie samo w sobie wymaga mniej wysiłku niż oglądanie, powoduje wyłączenie totalne.
Takie wartościowanie jest głupie, rozumiem to doskonale, ale problem jest gdzie indziej, wcale nie chcę zmieniać swojego podejścia - duża część społeczeństwa to idioci, moje podejscie do tematu nie ma tu nic do rzeczy, sam jestem idiotą, w dodatku mam na to papier :pirate:

PS :pirate:
Idioci (1998) (Lars von Trier)
Grupa inteligentnych, wykształconych młodych ludzi przeprowadza oryginalny eksperyment: zamieszkują w tymczasowo pustej willi, należącej do wuja jednego z nich - przewodzącego grupie Stoffera, z zamiarem udawania ludzi psychicznie chorych. Poszukując ekstremalnych wrażeń, wyzbywają się wszelkich zahamowań, badają granice owej wolności, a jednocześnie świetnie się bawią, obserwując reakcje tzw. normalnych ludzi na ich rzekome kalectwo i bez skrupułów korzystają z wyrozumiałości, jaką otoczenie żywi dla niepełnosprawnych umysłowo.

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 18 kwi 2016, 09:08
Natla_Miness napisał(a):Jak dla mnie, prawdziwi ateiści nie istnieją....

Czym się różnią prawdziwi od nieprawdziwych?

Natla_Miness napisał(a):...Polecacie jakieś dobre pozycje ateistyczne (współczesne), dostępne na chomiku? ...

"Mein kampf". :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 18 kwi 2016, 11:55
Natla_Miness napisał(a):Jak dla mnie, prawdziwi ateiści nie istnieją. Już samo pojęcie w definicji ma słowo: bóg. Natura nie cierpi pustki.

Polecacie jakieś dobre pozycje ateistyczne (współczesne), dostępne na chomiku? Chciałbym wyplenić hipotetycznego boga i zastąpić, go czymś niższego sortu, ale przynajmniej realnego. Póki jest tam gdzieś idea bożej miłości to zabiera ona miejsce na jakieś faktyczne doznania w tym świece.

Czy ja wiem,czy ich nie ma ? Zauważ,że w Polsce mało,kto się do tego przyzna.

Kółko ateistyczne.

przez Natla_Miness 18 kwi 2016, 13:16
Prawdziwi, czyli wolni od tego wirusa wiary. To siedzi jakby w DNA i nakazuje traktować jedne bajki jak najwyższą prawdę, a inne bajki daje dzieciom do czytania na dobranoc.
Wcześniej monk.2000

Kółko ateistyczne.

przez Natla_Miness 18 kwi 2016, 13:28
W filmie Matrix byli ludzie, którzy wyszli z Matrixa, ale też tacy naturalni, którzy się urodzili w świecie rzeczywistym i nie mieli zamontowanego tego mechanizmu z tyłu głowy. :-)
Wcześniej monk.2000

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 18 kwi 2016, 14:40
Wiara,wiarą.Ale,dlaczego katolicyzm od razu ? A jak,ktoś chcę oddać cześć dla Peruna i Mokosz ? To nie wolno mu/jej ?

Kółko ateistyczne.

przez monapayne 18 kwi 2016, 14:49
Natla_Miness napisał(a):W filmie Matrix byli ludzie, którzy wyszli z Matrixa, ale też tacy naturalni, którzy się urodzili w świecie rzeczywistym i nie mieli zamontowanego tego mechanizmu z tyłu głowy. :-)

Ciekawe porównanie. Bardzo lubię przesłanie tego filmu. 2000 rok, idealnie pasuje.

Sortuj wg