Kółko ateistyczne.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kółko ateistyczne.

przez lulinasky 07 cze 2016, 22:09
Same ? to był porządek narzucony przez mężczyzn i starsze kobiety. I jednym i drugim się to po prostu opłacało.

Kółko ateistyczne.

przez atic 07 cze 2016, 22:11
zgodze się z tu z lulinasky pomimo, ze rzadko sie z nią zgadzam :)
atic

Kółko ateistyczne.

przez ahoj 07 cze 2016, 22:17
lulinasky napisał(a):Same ? to był porządek narzucony przez mężczyzn i starsze kobiety. I jednym i drugim się to po prostu opłacało.

A te starsze kobiety to od dziecka były starsze? I przez których mężczyzn narzucony został ten porządek? Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że decyzje kluczowe dla losów większości ludzi zawsze podejmuje mniejszość? To trochę jak w demokracji, tylko mniej bezczelnie/bardziej uczciwie.
atic napisał(a):zgodze się z tu z lulinasky pomimo, ze rzadko sie z nią zgadzam :)

Nie tłumacz się, nie jest mi przykro :)
ahoj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kółko ateistyczne.

przez atic 07 cze 2016, 22:25
onehopenot, to było skierowane akurat do lulinaskye, która od dawna marzy o koalicji ze mną, jako z tym który rozdaje karty na tym forum.
atic

Kółko ateistyczne.

przez lulinasky 07 cze 2016, 23:22
A te starsze kobiety to od dziecka były starsze?

A co było pierwsze: jajko czy kura? :P

I przez których mężczyzn narzucony został ten porządek?

Mam wymienić ich nazwiska? Faceci nie lubią zbyt wyzwolonych kobiet. Lubią mieć kontrole. Samica zbyt wyzwolona może zdradzić lub dzieci nie odchować. :P

kluczowe dla losów większości ludzi zawsze podejmuje mniejszość

skąd wiesz?

rzadko sie z nią zgadzam :)

i Twoja strata! :D

Kółko ateistyczne.

przez lulinasky 07 cze 2016, 23:25
atic napisał(a):onehopenot, to było skierowane akurat do lulinaskye, która od dawna marzy o koalicji ze mną, jako z tym który rozdaje karty na tym forum.

hmmmmmmm

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 08 cze 2016, 04:46
atic napisał(a):onehopenot, to było skierowane akurat do lulinaskye, która od dawna marzy o koalicji ze mną, jako z tym który rozdaje karty na tym forum.

Hehe... pomodlę się za Ciebie przy browarku na wysokości przelotowej. Zawsze to bliżej Boga - dzięki prawom fizyki unoszącym aerodynę. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kółko ateistyczne.

przez Natla_Miness 08 cze 2016, 09:25
Jeśli chodzi o dziewczyny, to jasne, że chodzi mi o nie, a nie chłopaków. Jak idę ulicą to nie myślę sobie, o jaki seksowny chłopak, bo nie jestem gejem. Większe zainteresowanie budzi u mnie kobieta. A ateizm u niej to taki element wartościujący jak np. dla kogoś długie nogi, albo zdolności plastyczne.

Zgodnie z występującą u człowieka tendencją do sadomasochizmu dominujące i bezczelne dziewczyny też znajdą swoich amatorów. Mi się np. podobała piratka z gry Risen 2. Zapomniałem jak miała na imię.

A w mit o czasach przedwojennych, jako świecie poukładanych gentlemanów i uciemiężonych, a jednocześnie wrażliwych dam, nie wierzę. Myślę, że łatwo może zmylić człowieka moda w tamtych czasach. To że chodzili w jakiś bufiastych sukniach i frakach o niczym nie świadczy.
Wcześniej monk.2000

Kółko ateistyczne.

przez atic 08 cze 2016, 09:37
lulinasky napisał(a):

hmmmmmmm

żartowałem ;)
atic

Kółko ateistyczne.

przez lulinasky 08 cze 2016, 10:52
oh

Kółko ateistyczne.

przez atic 08 cze 2016, 12:56
eh
atic

Kółko ateistyczne.

przez ahoj 08 cze 2016, 15:06