Kółko ateistyczne.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kółko ateistyczne.

przez atic 30 maja 2016, 13:48
ladywind,

teoria nie jest wyssana z palca, wiele razy byłem świadkiem jak kobieta poszukuje rad dotyczących oczyszczenia przed seksem analnym.
np. jedna opowiadała, że odkąd po masturbacji analnej wyciągnęła ze swojego tyłka grudkę na wibratorze, boi się panicznie seksu analnego ze swoim facetem.
atic

Kółko ateistyczne.

przez one man show 30 maja 2016, 13:48
ideał kobiety
Obrazek

wyobrażenie kobiety o ideale kobiety z perspektywy mężczyzn :lol:
Obrazek

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 30 maja 2016, 14:06
the_new_hope_not napisał(a):
atic napisał(a):uważam, że to skandal. należy sobie w końcu powiedzieć wprost - tylko radykalny sekularyzm -
wypieprzyć religie ze szkół i ogólnie całkowicie oddzielić je od państwa, koniec z podatkami na kościół, koniec wszelkich ulg i przywilejów religijnych w tym obrazy religii z której korzystają organizacje typu hejtstop.
no słuchajcie nie może być tak, że finansujemy religię, która narzuca nam tu przyjmowanie najeźdźców gardzących naszą kulturą!

Zapomniałeś o najważniejszym - grabić zagrabione :D Bo antyklerykałom wcale nie chodzi o moralność i palenie na stosach, które to przecież było powszechne wśród protestantów i my nie mamy się w tej kwestii czym pochwalić "zachodowi". O co chodzi? Jak zawsze - kasabubu. Zniszczyć kościół to zabrać majątki, ziemie, nieruchomości. ....

Ty w ogóle masz choć pół zwoja w mózgu?
Gdzie sekularyzm, a gdzie niszczenie kościoła?
Z jakiego powodu kościół jest finansowany z moich podatków. Nie wyrażam na to zgody, bo to nie jest instytucja państwowa i powinna być finansowana ze zrzutek zainteresowanych uczestnictwem w tej zabawie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kółko ateistyczne.

przez lulinasky 30 maja 2016, 14:10
ladywind napisał(a):
lulinasky napisał(a):
atic napisał(a):no np. z bardzo ładną bym chciał spróbować seksu analnego, a z tylko ładną bym się brzydził.

Kobiety dużo trudniej namówić do sexu analnego, zazwyczaj to one nie chcą.

Bo seks analny jest przede wszystkim nienaturalny, a kobieta nie ma z tego żadnej przyjemności, tylko facet

nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, na pewno znajdą się tacy/takie które mają, sex jest dla ludzi ;)

Kółko ateistyczne.

przez lulinasky 30 maja 2016, 14:17
atic napisał(a):ladywind,

teoria nie jest wyssana z palca, wiele razy byłem świadkiem jak kobieta poszukuje rad dotyczących oczyszczenia przed seksem analnym.
np. jedna opowiadała, że odkąd po masturbacji analnej wyciągnęła ze swojego tyłka grudkę na wibratorze, boi się panicznie seksu analnego ze swoim facetem.

A ja kiedyś podczas sexu oralnego wydaliłam powietrze (nie gazy, ale odglos był) w strone mojego partnera, po czym pocałowałam go i przytuliłam, a on się zaczął śmiać i co pójde do piekła?
Higiena to podstawa, ale fobie i przesadna pruderia jest oznaką zaburzeń. Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.

Kółko ateistyczne.

przez ladywind 30 maja 2016, 14:24

Mówił Dziad do obrazu, a obraz ani razu :lol:

Kółko ateistyczne.

przez atic 30 maja 2016, 14:28
lulinasky,
ja nie twierdzę, że zrobiłaś coś złego puszczając mu bąka w twarz, to był wypadek.
twierdzę jednak, że kobiety boją się takich sytuacji, ty się może mniej tym przejmujesz.
atic

Kółko ateistyczne.

przez atic 30 maja 2016, 14:29
ladywind,

dlaczego się ze mnie nabijasz i nazywasz mnie dziadem? :-|
atic

Kółko ateistyczne.

przez lulinasky 30 maja 2016, 14:38
atic napisał(a):lulinasky,
ja nie twierdzę, że zrobiłaś coś złego puszczając mu bąka w twarz, to był wypadek.
twierdzę jednak, że kobiety boją się takich sytuacji, ty się może mniej tym przejmujesz.

ja mysle, ze duzo zalezy od relacji w jakiej jestes z partnerem. Kobiety są bardziej wrażliwe na punkcie swojego ciała, chcą się czuć piękne w każdej sytuacji. Jeżeli czują się kochane i akceptowane to potrafią sie otworzyć i odpłacić pięknym sexem i wtedy jest dopiero super, bo można świadomie rozmwiać jakie kto ma potrzeby i się w tym spełnić.

Sory, ale wasze spostrzeżenia tutaj na temat sexu sa na poziomie jakiejś gosposi księdza pani Irenki.

Kółko ateistyczne.

przez Arhol 30 maja 2016, 14:41
Od dyskusji na temat moralności kościoła i wiary,do zwiedzania analu,nerwica.com in da fuckin nutshell
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Kółko ateistyczne.

przez atic 30 maja 2016, 14:45
lulinasky,

ja mysle, ze duzo zalezy od relacji w jakiej jestes z partnerem. Kobiety są bardziej wrażliwe na punkcie swojego ciała, chcą się czuć piękne w każdej sytuacji.

dokładnie o tym pisze :)

tak więc nie wiem skąd to
Sory, ale wasze spostrzeżenia tutaj na temat sexu sa na poziomie jakiejś gosposi księdza pani Irenki.

skoro twoje spostrzezenia potwierdzają moje.
no chyba, że chodziło ci o wypowiedzi Ladywind wtedy pełna zgoda :)
atic

Kółko ateistyczne.

przez ladywind 30 maja 2016, 15:02

dlaczego się ze mnie nabijasz i nazywasz mnie dziadem? :-|

Gdybys ruszył troche swoją intelignecją, to byś wiedział, że w tym wypadku ja jestem tym "Dziadem" ;)

Kółko ateistyczne.

przez atic 30 maja 2016, 15:07
ladywind,

nic już nie rozumiem :bezradny:
spokojnie nikt cie nie namawia do seksu analnego :P
a co myslisz o seksie oralnym?
atic

Kółko ateistyczne.

przez Lonley Paladin 30 maja 2016, 19:40
Też mi się wydaje że temat jest o ateistach i "złym" wpływie kościoła na państwo polskie oraz o "zbrodniczej" działalności kleru. A temat poszedł w strone analu, oralu i bąków. Może lepiej zróbccie osobny temat o stresie jakie panie przeżywają podczas analu, i strachu że ich kochanek wyciągnie fiuta pomalowanego na brąz z dodatkiem gruzu.

Sortuj wg