Kółko ateistyczne.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kółko ateistyczne.

przez ladywind 30 maja 2016, 11:08
lulinasky napisał(a):
atic napisał(a):no np. z bardzo ładną bym chciał spróbować seksu analnego, a z tylko ładną bym się brzydził.

Kobiety dużo trudniej namówić do sexu analnego, zazwyczaj to one nie chcą.

Bo seks analny jest przede wszystkim nienaturalny, a kobieta nie ma z tego żadnej przyjemności, tylko facet

Kółko ateistyczne.

przez atic 30 maja 2016, 11:27
ladywind,
no nie wiem słyszałem historie, ze niejednej się spodobało po spróbowaniu.

detektywmonk
Co sądzicie na temat matury z religii ?

uważam, że to skandal. należy sobie w końcu powiedzieć wprost - tylko radykalny sekularyzm -
wypieprzyć religie ze szkół i ogólnie całkowicie oddzielić je od państwa, koniec z podatkami na kościół, koniec wszelkich ulg i przywilejów religijnych w tym obrazy religii z której korzystają organizacje typu hejtstop.
no słuchajcie nie może być tak, że finansujemy religię, która narzuca nam tu przyjmowanie najeźdźców gardzących naszą kulturą!
atic

Kółko ateistyczne.

przez ladywind 30 maja 2016, 11:36
Nie wiem czy im sie to podobało, czy mówiły tak tylko dlatego, żeby sie facetowi przypodobać. Ja w każdym bądz razie do takich się nie zaliczam.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kółko ateistyczne.

przez one man show 30 maja 2016, 11:42
wyobrażenie o stosunku z kobietą
Obrazek

stosunek z kobietą
Obrazek

mnie to bawi :lol: nie wiem jak was...

Kółko ateistyczne.

przez atic 30 maja 2016, 11:47
ladywind,

podobało im sie bo mówiły to bez wiedzy faceta.
atic

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 30 maja 2016, 12:01
ladywind napisał(a):...Bo seks analny jest przede wszystkim nienaturalny, a kobieta nie ma z tego żadnej przyjemności, tylko facet

Tylko fakt, że Ty nie masz z tego przyjemności nie jest równoznaczny, że każda kobieta również nie.
Znam taką, która się wręcz tego domaga i bynajmniej nie po to, by się komukolwiek przypodobać.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kółko ateistyczne.

przez one man show 30 maja 2016, 12:22
NN4V napisał(a):
ladywind napisał(a):bynajmniej nie po to, by się komukolwiek przypodobać.

Obrazek

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 30 maja 2016, 12:23
Ja też jestem przeciwko maturze z religią.

Kółko ateistyczne.

przez ladywind 30 maja 2016, 13:13
NN4V napisał(a):
ladywind napisał(a):...Bo seks analny jest przede wszystkim nienaturalny, a kobieta nie ma z tego żadnej przyjemności, tylko facet

Tylko fakt, że Ty nie masz z tego przyjemności nie jest równoznaczny, że każda kobieta również nie.
Znam taką, która się wręcz tego domaga i bynajmniej nie po to, by się komukolwiek przypodobać.

To pewnie musi być niewyżyta nimfomanka :P

Kółko ateistyczne.

przez the_new_hope_not 30 maja 2016, 13:18
atic napisał(a):uważam, że to skandal. należy sobie w końcu powiedzieć wprost - tylko radykalny sekularyzm -
wypieprzyć religie ze szkół i ogólnie całkowicie oddzielić je od państwa, koniec z podatkami na kościół, koniec wszelkich ulg i przywilejów religijnych w tym obrazy religii z której korzystają organizacje typu hejtstop.
no słuchajcie nie może być tak, że finansujemy religię, która narzuca nam tu przyjmowanie najeźdźców gardzących naszą kulturą!

Zapomniałeś o najważniejszym - grabić zagrabione :D Bo antyklerykałom wcale nie chodzi o moralność i palenie na stosach, które to przecież było powszechne wśród protestantów i my nie mamy się w tej kwestii czym pochwalić "zachodowi". O co chodzi? Jak zawsze - kasabubu. Zniszczyć kościół to zabrać majątki, ziemie, nieruchomości. Z jakiego klucza? Najlepiej partyjnego :D Ktoś w końcu musi decydować o podziale, równym i sprawiedliwym. No i nie można zapominać o niezależnych, niezależnie finansowanych, niezależnie myślących, niezależnych organizacjach, niezależnie pozarządowych. Każdemu według potrzeb.
Czy widzę coś dobrego w likwidacji religii? Tak - bez kościoła nie będzie już nawet tej iluzji wolności i niezależności i dopiero wówczas zobaczymy kto i jak bardzo nas traktuje analnie.
the_new_hope_not

Kółko ateistyczne.

przez atic 30 maja 2016, 13:26
the_new_hope_not,
nie wiem o co chodzi antyklerykałom, wiem o co chodzi mnie - RADYKALNY SEKULARYZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

słuchajcie tak myslalem i myslałem i już chyba wiem dlaczego kobiety są niechętne seksowi analnemu.
kobieta boi się, że jej facet wyciągnie im z odbytu skórkę od pomidora na grzybie i obrzydzi się do niej.
co myślicie o mojej teorii? :)
atic

Kółko ateistyczne.

przez one man show 30 maja 2016, 13:33
atic napisał(a):the_new_hope_not,
nie wiem o co chodzi antyklerykałom, wiem o co chodzi mnie - RADYKALNY SEKULARYZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

słuchajcie tak myslalem i myslałem i już chyba wiem dlaczego kobiety są niechętne seksowi analnemu.
kobieta boi się, że jej facet wyciągnie im z odbytu skórkę od pomidora na grzybie i obrzydzi się do niej.

KOBIETA jest jak GOŁĄB :lol:
Obrazek

Kółko ateistyczne.

przez ladywind 30 maja 2016, 13:41
atic napisał(a):the_new_hope_not,

Teoria wyssana z palca :D
Skoro facet chce tego uniknąć, to niech wkłada swoją pałkę tam, gdzie jej przeznaczenie. Już kiedyś pisałam, że d...a jest od srania, a nie od rucha.nia

Kółko ateistyczne.

przez the_new_hope_not 30 maja 2016, 13:47
ladywind napisał(a):Skoro facet chce tego uniknąć, to niech wkłada swoją pałkę tam, gdzie jej przeznaczenie. Już kiedyś pisałam, że d...a jest od srania, a nie od rucha.nia

A co z buzią?
the_new_hope_not

Sortuj wg