Kółko ateistyczne.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kółko ateistyczne.

przez Natla_Miness 29 kwi 2016, 11:01
Tak to prawda. Przerost formy nad treścią. Technika byłaby dobra, gdyby nie mieszała się zazwyczaj z biznesem. Wtedy byśmy mieli towary, które są nam potrzebne. A nie 7 generacji iPhona wokół których robi się wielki szum, a właściwie dużo się nie różnią.

Obrazek
Przykładowy układ elektroniczny.

Kółko ateistyczne.

przez jetodik 29 kwi 2016, 15:09
tahela,
to mówisz, że nie kupisz najnowszej aplikacji na swojego smartfona, która sczyta Twoją metkę i powie Ci co jak wyprac, albo tej innej, która zaplanuje Ci dzień?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Kółko ateistyczne.

przez Reynevan 29 kwi 2016, 15:58
krokusik01 napisał(a):No i mam taką ciekawą obserwację - świeżo nawróceni ateiści, podobnie jak świeżo nawróceni katolicy cz [wstaw dowolne] są najgorszymi awanturnikami i fundamentalistami. Może Wasze dzieci albo wnukowie nabiorą zdrowego dystansu do sprawy.

Obserwacja obserwacji nierówna, tak więc żaden to dowód w sprawie.
Proponuję oddzielić tzw. awanturników od osób, które posiadają wiedzę nt. KK i jego niecnych czynów. Ludziom leniwym przeważnie nie chce się ruszyć głową i poszukać interesujących informacji.
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kółko ateistyczne.

przez jetodik 29 kwi 2016, 16:51
To straszne co Islam robi z Europą, codzienne wiadomości na ten temat ogląda się jak jakiś film katastroficzny, tylko, że niestety dzieje się to naprawdę.
Nie widzę przyszłości dla Europy.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Kółko ateistyczne.

przez JERZY62 29 kwi 2016, 17:45
jetodik napisał(a):jesteś przyjęty za swoje liczne zasługi dla ateizmu i walki z religiami.

Nie, ja nie walczę z kościołem i religią i nie mam zamiaru walczyć...

Wiem jedynie że to co głosi kościół na pewno nie jest tak na 100%, a jak by ktoś się zapytał jak jest to ja powiem że nie wiem :bezradny: I wątpie w to żeby ktokolwiek wiedział jak jest... chodzi mi o to np. jak powstał świat... wierzący by odpowiedział że stworzył go Bóg, czy jest niebo i piekło... wierzący odpowiedział by że jest, czy człowiek będzie jakoś żył po śmierci... wierzący odpowiedział by że dusza jest nieśmiertelna i że człowiek będzie żył po śmierci w niebie, itd.
♪♪♪

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 29 kwi 2016, 17:46
Natla_Miness napisał(a):...Przykładowy układ elektroniczny.

Raczej muzealny.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 29 kwi 2016, 18:01
Natla_Miness napisał(a):Cześć.
Odnośnie pralki, znam ten ból. Technologie są mądrzejsze od człowieka. Często zaglądam na jakieś techniczne strony i mimo, że to często robię to moje pomieszanie się tylko zwiększa. To dla mnie koszmar. W liceum zastąpiłem kościół na wiarę w człowieka. Niestety to jakaś groteska, że najnowsze technologie, o kosmicznym stopniu skomplikowania są wykorzystywane właśnie np. w pralkach.
....

W pralkach używane są najprostsze mikrokontrolery 8-bitowe. Nie w nich żadnej kosmicznej komplikacji. Po prostu Ty nie masz wiedzy.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kółko ateistyczne.

przez carlosbueno 29 kwi 2016, 18:26
krokusik01 napisał(a):Ja również jestem ateistą, tyle że chowałem się w sumie w... ateistyczno-agnostycznej rodzinie. Nawet moi dziadkowie nie byli specjalnie religijny, uważali, że coś tam jest, ale co... to inna sprawa. Wszyscy byli bardzo sceptyczni wobec KK.
No i mam taką ciekawą obserwację - świeżo nawróceni ateiści, podobnie jak świeżo nawróceni katolicy cz [wstaw dowolne] są najgorszymi awanturnikami i fundamentalistami. Może Wasze dzieci albo wnukowie nabiorą zdrowego dystansu do sprawy.

W moim otoczeniu rodzinnym nie chodzenie co tydzień do kościoła było nie do przyjęcia. W rodzinie od strony matki większość osób chodzi do kościoła codziennie, młodsze pokolenie już tylko co tydzień i w święta, plus pielgrzymki i goszczenie księży w domach. Gdyby oni dowiedzieli się że ja nie chodzę do kościoła i w dodatku nie wierzę to nie wiem co by zrobili bo dla nich religia to coś jak jedzenie, spanie i sranie, dla moich rodziców a zwłaszcza matki też. Ja podejrzewam jestem pierwszym ateistą w rodzinie od wielu setek lat a może w ogóle :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 30 kwi 2016, 12:33
W mojej rodzinie,do kościoła nie chodzę ja,brat i ojciec.Jetodik,ateizm to nie jest walka z religią,ateista nie wierzy i nie modli się,nie szuka pociechy w religii.

Kółko ateistyczne.

przez elo 30 kwi 2016, 15:43
co do pralek to jestem fanka tych nowoczesnych z zaprogramowana mozliwoscia suszenia i przyznaje ze wpierw niby slabo ogarnialam co dzieje na tym ekranie przy wybieraniu poszczegolnych funkcji ale tera kiedy juz wiem co i jak to sie po prostu zakochalam i tak jak bylabym w stanie zrezygonowac z tabletu/laptopu/smartfonu tak z tej pralki nigdy <3

krokusik01 napisał(a):Ja również jestem ateistą, tyle że chowałem się w sumie w... ateistyczno-agnostycznej rodzinie. Nawet moi dziadkowie nie byli specjalnie religijny, uważali, że coś tam jest, ale co... to inna sprawa. Wszyscy byli bardzo sceptyczni wobec KK.
No i mam taką ciekawą obserwację - świeżo nawróceni ateiści, podobnie jak świeżo nawróceni katolicy cz [wstaw dowolne] są najgorszymi awanturnikami i fundamentalistami. Może Wasze dzieci albo wnukowie nabiorą zdrowego dystansu do sprawy.

no ja tak samo i reprezentuje juz czwarte [a moze nawet i piate badz szoste? chujwie] pokolenie

jetodik napisał(a):a jak tam z alkoholem u Was ateiści?

alko to najgorsza z mozliwych uzywek [dziadek przykladem] i smieszy mnie ze jest ta najpoplarniejsza
co nie zmienia faktu ze jestem na tak o ile ma sie do tego zdrowe podejscie a nie takie jak ja mam : D
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Kółko ateistyczne.

przez Natla_Miness 01 maja 2016, 09:04
Typowy dziadek, co przepracował w fabryce życie za PRL i gardzi "nierobami inteligentami". Trudno się dziwić, zmarnował życie na przykręcanie śrubek i spawanie kształtowników, to teraz żywi zawiść do tych co mają lżejsze życie. Szkoda, że nie wspomniał o "pedałach w rurkach". My tu też mamy za dużo, internet, psychologowie, zachciało się nam. Tacy ludzie kompletnie mi obrzydzili edukację. Czasem poczytałbym historyczną książkę, ale to nie przystoi do buraczanej rzeczywistości. Powinienem się kłócić o cenę ziemniaków na bazarze i narzekać że złodzieje politycy powiększyli akcyzę na wódkę.
Wcześniej monk.2000

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 01 maja 2016, 09:22
Natla_Miness napisał(a):Typowy dziadek, co przepracował w fabryce życie za PRL i gardzi "nierobami inteligentami". Trudno się dziwić, zmarnował życie na przykręcanie śrubek i spawanie kształtowników, to teraz żywi zawiść do tych co mają lżejsze życie. Szkoda, że nie wspomniał o "pedałach w rurkach". My tu też mamy za dużo, internet, psychologowie, zachciało się nam. Tacy ludzie kompletnie mi obrzydzili edukację. Czasem poczytałbym historyczną książkę, ale to nie przystoi do buraczanej rzeczywistości. Powinienem się kłócić o cenę ziemniaków na bazarze i narzekać że złodzieje politycy powiększyli akcyzę na wódkę.

Znam takich ludzi,dla nich praca to albo murarz albo górnik.Natomiast aktor,czy pisarz już nie.Zresztą człowiek na pracy fizycznej tylko się dorobi bólu pleców.

Kółko ateistyczne.

przez Reynevan 01 maja 2016, 16:57
Natla_Miness napisał(a):Czasem poczytałbym historyczną książkę, ale to nie przystoi do buraczanej rzeczywistości.

Hej, to Ty nie czytasz/nie robisz tego, co lubisz, bo interesujesz się opinią jakichś cebulaków? Grubo.
Reynevan

Kółko ateistyczne.

przez bittersweet 02 maja 2016, 10:52
Ja jestem pseudo-ateistka, podczas medytacji staram się skontaktować z "energia bezwarunkowej milosci", bo jeżeli bóg istnieje, to dla mnie wyłącznie w tej formie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg