Kółko ateistyczne.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kółko ateistyczne.

przez NN4V 21 kwi 2016, 07:51
Natla_Miness napisał(a):...Zastanowie sie, i może zrobie specjalny wyjątek specjalnej troski i zaczne specjalnie dla ciebie literować moje wypowiedzi, uszy do góry, bedzie dobrze ;)

No widzisz - chrzanisz dyrdymały i nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytanie ich dotyczące.
I jeszcze szczekasz jak rozzłoszczony ratlerek...
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kółko ateistyczne.

przez Natla_Miness 21 kwi 2016, 09:06
Wypraszam sobie, ja tego nie napisałem. Proszę cytować poprawnie.

Ale znudzony jestem, mogliby jacyś bogowie się pojawić, coś by zaczęło się dziać. Nie mówię, że jacyś jeźdźcy, ale kto wie. Jak jest rewolucja to zawsze ktoś zyskuje. Może jakiś nowy eon. Po prostu reset. Taki znudzony jestem, siedzę przy tym komputerze i chyba wszystko już widziałem. A jak nie widziałem, to też mnie to nudzi.

Kupić sobie grę na Steam, czy iść na kebaba?
Wcześniej monk.2000

Kółko ateistyczne.

przez neon 21 kwi 2016, 12:46
Natla_Miness napisał(a):Wypraszam sobie, ja tego nie napisałem. Proszę cytować poprawnie.

Powiadają, że nienawiść oślepia.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 21 kwi 2016, 12:52
Mam obiekcje,to tak zwanych świętych,w większości to byli takie oszołomy,że aż strach.Choćby psychopata Jan Kapistran.

Kółko ateistyczne.

przez Natla_Miness 21 kwi 2016, 13:16
Dzisiaj próbowałem czytać książkę V. Frankla o sensie cierpienia. Niestety skończyłem, jakaś kolejna ideologia i próba wyjaśnienia życia. Po co czytasz jakiś innych myślicieli, skoro mam siebie. :-) To chyba ten mechanizm jak dziewczyna widzi tą samą sukienkę u koleżanki i staje się wkurzona.
Po lekturze od razu mi się przypomniały te wszystkie ideologiczne walki o to kto ma racje. Kolejny ksiądz, tym razem w formie psychiatry.
Już na pierwszej stronie dowodzi czym jest nihilizm i do czego prowadzi. Filozofia buddyjska jest nihilistyczna dla niektórych.

A odnośnie ateizmu to z pozoru się wydaje rzeczą dla inteligentnych, tylko że do wiary nie trzeba wysokiego IQ, a do ateizmu takiego naukowego jest zalecane. Nie każdy skończy polibudę, czy rozwiąże jakieś ciężkie zagadnienia, żeby spełnić przykazania naukowego ateizmu.
Wcześniej monk.2000

Kółko ateistyczne.

przez elo 21 kwi 2016, 14:17
neon napisał(a):
elo napisał(a):przepraszam ze zrobie odkop sprzed kilku stron ale dopiero tera zauwazylam ze zapomnialam trzasnac posta
neon napisał(a):tzn. dziewczyny z zasadami nie obciągają? istneiją taki w ogóle?

imo niekoniecznie ale ja bym nawet takiej nie szukala dawniej to bylo zabawnej bo taki oral byl przez kosciol uznawany za grzech ciezszy niz aborcja ale nie wiem jak to tera sie przedstawia czy katole wciaz sie z tego spowiadaja trza pytac tych zaintersowanych

to znaczy że tylko katolickie dziewczyny mają zasady? ale przecież ty jesteś ateistką :bezradny: Myśle że dziewczyny z zasadmi istnieją, bo jedną z nich jest moja siostra, takze mam dowód że to nie jest gatunek wymarły ;) a i ona sie określa mianem "katolika luzaka". Bo raz jak jechałem z nią samochodem a ona rzucała mięsem na innego kierowce, to ja do niej-jak ty sie zachowujesz katolikiem jestes przeciez- a ona- ja jestem katolik luzak :D

ajeny znowu musze tlumaczyc - przeciez z tym zasadami to od poczatku byla bk i specjalnie pojechalam stereotypem ze niby typiary z zasadami nie obciagaja a te bez juz tak a co do katoliczek to szczerze watpie ze tego nie robia tylko dlatego bo bozia zabrania ;-)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Kółko ateistyczne.

przez na_leśnik 21 kwi 2016, 17:38
Ja stricte ateistą nie jestem, uważam, że może istnieć jakaś inteligentna istota (materialna bądź jakaś "inteligentna energia"), która stworzyła wszechświat(y) i przyczyniła się do powstania w nim/nich życia.

Sam fakt, że się z nami owo "cuś" nie kontaktuje świadczy o jego inteligencji :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Kółko ateistyczne.

przez Reynevan 21 kwi 2016, 19:23
elo napisał(a):ajeny znowu musze tlumaczyc - przeciez z tym zasadami to od poczatku byla bk i specjalnie pojechalam stereotypem ze niby typiary z zasadami nie obciagaja a te bez juz tak a co do katoliczek to szczerze watpie ze tego nie robia tylko dlatego bo bozia zabrania ;-)

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/malg ... 94356.html
Pamiętajcie, kończymy w kobiecie, a więc z połykiem
:!:

+++

neon napisał(a):
Natla_Miness napisał(a):Wypraszam sobie, ja tego nie napisałem. Proszę cytować poprawnie.

Powiadają, że nienawiść oślepia.

Dlatego masz Steviego Wondera w avatarze? ;)
Reynevan

Kółko ateistyczne.

przez Reynevan 21 kwi 2016, 19:40
Natla_Miness napisał(a):Polecacie jakieś dobre pozycje ateistyczne (współczesne), dostępne na chomiku?

Natla_Miness, nie wiem, czy o tego typu literaturę Tobie chodzi, jednak z czystym sercem mogę polecić Ci "Opus Diaboli" Karlheinza Deschnera.
Reynevan

Kółko ateistyczne.

przez na_leśnik 21 kwi 2016, 19:46
Polecacie jakieś dobre pozycje ateistyczne (współczesne), dostępne na chomiku?

Kamasutra z Dawkinsem na okładce.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Kółko ateistyczne.

przez neon 21 kwi 2016, 20:14
elo napisał(a):ajeny znowu musze tlumaczyc - przeciez z tym zasadami to od poczatku byla bk i specjalnie pojechalam stereotypem ze niby typiary z zasadami nie obciagaja a te bez juz tak a co do katoliczek to szczerze watpie ze tego nie robia tylko dlatego bo bozia zabrania ;-)

ajaj ach ta bozia.

Reynevan napisał(a):Dlatego masz Steviego Wondera w avatarze? ;)

Stevie ma tak od urodzenia, więc musiał sie nieżle nawkurwiać w łonie matki, może już wtedy wiedział w jakie gówno wdepnął.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Kółko ateistyczne.

przez wiejskifilozof 22 kwi 2016, 14:26
https://ateista.pl/

Ktoś jest na tym Forum,brzmi ciekawie.

Kółko ateistyczne.

przez na_leśnik 22 kwi 2016, 18:04
detektywmonk, kiedyś na tym forum sporo czasu spędzałem. Od dawna tam nie zaglądałem, trza będzie obadać.

Kółko ateistyczne.

przez Natla_Miness 22 kwi 2016, 18:27
Dzięki monk za to forum. Jednak ostatnio obstawiam za sceptycyzmem poznawczym. Świat jest zbyt skomplikowany. Po prostu jedna wielka niewiadoma. Podejrzewam, że tam na forum, albo będą dyskusje kto ma racje, co poważnie mnie drażni, bo zwiększa tylko pomieszanie, albo jakieś idee zbyt trudne, żebym je zrozumiał. Różne naukowe teorie m. in. Człowiek nie pamięta co wczoraj jadł na obiad, a bierze się za wielkie rzeczy.

Tak mnie to irytuje. Człowiek jest na tyle inteligentny by zadawać pytania, ale na tyle głupi, że nie odpowie na nie.
Wcześniej monk.2000

Sortuj wg