Bolo

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Bolo

przez bączuś 24 lut 2016, 16:50
bączuś

Bolo

przez carlosbueno 24 lut 2016, 19:58
No i teraz Kodersi będą odbywali marsze w imieniu obrony honoru Wałęsy, to się dobrali agent i alimenciarz, wszyscy niewinni, obrońcy demokracji i prawdy. Przecież w latach 90-tych GW i Michnik wieszali psy na Wałęsie a dziś go bronią, Jarosław Kurski nazwał nawet wtedy Wałęsę faszystą.
Największy Forumowy Maruda

Bolo

przez Hans 24 lut 2016, 21:04
carlosbueno, ja bym ich wszystkich na Ukrainę wysłał, niech tam siedzą.
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Bolo

przez wiejskifilozof 25 lut 2016, 11:12
Mi wydaje się,że Maria Kiszczak narobiła niezłego bigosu.A,każdy wie.Że chodziło,jej tylko o pieniądze.Z powodu,tych 90 tys.Namierzała w kraju.
Pazerna baba i tyle.

Bolo

przez Liber8 28 lut 2016, 19:24

hhm coś w tym jest :pirate:

ps. proszę o przeniesienie do humoru, temat z filmami, tylko że jak dla mnie - tak się przedstawia aktualna sytuacja w kraju, wiec nie wiem czy śmiać się z tego czy płakać :-|

Bolo

przez Kot_ 28 lut 2016, 19:48
Ojciec mojego kolegi znał Lecha jeszcze z czasów gdy pracowali razem w stoczni i opowiadał zawsze, jeszcze przed aferą "Bolka", że Wałęsa, to konfident był straszny :) Do dziś jak go widzi w tv, to mruczy pod nosem wulgaryzmy.
Kot_

Bolo

przez NN4V 29 lut 2016, 09:03
Hans napisał(a):carlosbueno, ja bym ich wszystkich na Ukrainę wysłał, niech tam siedzą.

Szkoda zachodu. "Dobra zmiana" wyręczy Cię sprawiając, że Ukraina będzie tutaj. Właściwie już trochę jest.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Bolo

przez bączuś 29 lut 2016, 12:05
detektywmonk napisał(a):Mi wydaje się,że Maria Kiszczak narobiła niezłego bigosu.A,każdy wie.Że chodziło,jej tylko o pieniądze.Z powodu,tych 90 tys.Namierzała w kraju.
Pazerna baba i tyle.

Bzdura,wątek finansowy (rzekome 90 tys.zł) to wymysł samego oskarżonego i jemu przychylnych,Kiszczakowa jakby chciała naprawde na tym zarobić to idąc do wydawcy prasy ogólnokrajowej dostała by za takie rewelacje miliony.Także nie piszcie bredni że chodziło jej o zarobek.
bączuś

Bolo

przez wiejskifilozof 29 lut 2016, 13:54
Ale,też się nie zgadzam.Z tym,że zrobiła to z pobudek.Moralno-patriotycznych.Gdzieś leży prawda.

Sortuj wg