Jak nawiedzić kogoś we śnie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiejskifilozof 18 gru 2015, 14:21
Ja mam pewną,dziewczynę.Którą bym chętnie w nocy,we śnie.Wojownicy Nocy u Mastertona to potrafili.

przez buka 18 gru 2015, 14:29
we śnie się nie liczy

przez Masturbow 18 gru 2015, 14:49

a o zjawisku astralnego przesmyku słyszał? bezszelestna teleportacja na łono
Masturbow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Carica Milica 18 gru 2015, 14:58
Kontakt z Freddym Kruegerem? On przecież nawiedzal we śnie. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

przez takie tam 18 gru 2015, 15:03
Słaby był, lepiej kiedy nie da się odróżnić marzeń sennych od rzeczywistości :8):
takie tam

przez ekstraktzaloesu 19 gru 2015, 01:39
detektywmonk napisał(a):Ja mam pewną,dziewczynę.Którą bym chętnie w nocy,we śnie.Wojownicy Nocy u Mastertona to potrafili.
We śnie trzeba tylko delikatnie zaszczepić w niej chęć do robienia tego za dnia, gdy się już nie śpi. Choć somnofilia też może być niezłą opcją...

Dobre te "Wojownicy nocy"?

Masturbow napisał(a):a o zjawisku astralnego przesmyku słyszał? bezszelestna teleportacja na łono
Czytałem kiedyś coś o projekcjach astralnych i nawet próbowałem to ćwiczyć. Ale za cienki jestem w te klocki. A Ty doświadczyłeś kiedy czegoś takiego? (o ile to w ogóle możliwe)

Carica Milica napisał(a):Kontakt z Freddym Kruegerem? On przecież nawiedzal we śnie. :)
Ale za każdym razem źle się to kończyło :zonk:

przez Druid 19 gru 2015, 01:58
Zbliżają się święta, jest trochę czasu na opracowanie esemesika z życzeniami. Ekstrakt, masz numer telefonu do tej osoby?

edycja: może z całkiem nowego numeru, jak się domyśli, od kogo, to znaczy że już ją nawiedziłeś we śnie 8) Czy to już stalking, huh?
Druid

przez ekstraktzaloesu 19 gru 2015, 02:21
Dark Velvet, całkiem błyskotliwe :) ale nie wygląda to tak, jak mogłoby się wydawać. Tak naprawdę nie powinienem w ogóle tu o tym pisać, a nawet myśleć o próbie manipulowania kimś w jego śnie, bo przeczy to niejako moim zasadom. Jest to osoba zamężna i mająca dzieci - taka kochająca się rodzina. Chodzi jednak o to, że jest to zarazem osoba szczwana i wyniosła, co sprawia, że możliwość delikatnego zagrania na jej emocjach wydaje mi się niezwykle pociągająca...

przez Druid 19 gru 2015, 03:09
Chyba wiem co czujesz. Zemściłam się kiedyś i niestety odchorowałam poczuciem winy, ale odkąd przeszło, jestem z siebie dumna :D Bo się należał armagedon, a ja tak zachowawczo.
Druid

przez Druid 19 gru 2015, 03:26
Ekstrakt, czyżbyś chciał, by przez sen krzyczała Twoje imię, leżąc obok swojego męża?
Druid

przez Masturbow 19 gru 2015, 03:26
doświadczyłam i się doigrałam, więc jeśli nie jesteś na sto pro pewny, to nie przejmuj władania czyjąś jaźnią. możliwości ludzkiego mózgu są nieprzeniknione, na to wygląda.
Masturbow

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 07:24
No tak, nie ma to jak wysyłać milion esemesów dziennie albo 50 razy dziennie napierdalać kogoś po głowie, w końcu na pewno staniesz się zmorą w czyimś śnie. To nie sztuka, sztuką jest zrobienie czegoś np. uwodzicielskiego albo magicznego żeby śnić się tej osobie. Czyli coś co zawróci komuś nie przeciętnie w jego psychice.

przez SrebrnaSowa 19 gru 2015, 07:31
abrakadabra xx napisał(a):No tak, nie ma to jak wysyłać milion esemesów dziennie albo 50 razy dziennie napierdalać kogoś po głowie, w końcu na pewno staniesz się zmorą w czyimś śnie. To nie sztuka, sztuką jest zrobienie czegoś np. uwodzicielskiego albo magicznego żeby śnić się tej osobie. Czyli coś co zawróci komuś nie przeciętnie w jego psychice.

a no..... :105: zdecydowanie lepszy sposób :twisted: :brawo:

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 09:00
SrebrnaSowa, i tego sobie bym życzył ale od pięknej nie istniejącej w realu kobiety, bo wszystko co realne kończy się źle a tak mogę żyć marzeniami:)

Sortuj wg