Nie odnajduję się w pracy...

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Evia 11 gru 2015, 20:54
ego, bo UP płaci przez pół roku a później pracodawca musi chyba zatrudnić też na jakiś tam czas (może np też na pół roku) Więc po roku goodbye.
Też nie znam się na tym aż tak dobrze, jednak w moim środowisku panuje właśnie takie przekonanie.
U mnie do pracy chciała przyjść osoba, która miała być finansowana przez UP, ale nie została przyjęta właśnie przez to, że szefowa nie chciała jej później zatrudnić.

edit: może Twoja znajoma była kiepska do tego stopnia, że pracodawca wolał już zapłacić karę niż nadal się z nią męczyć? :lol: :P

przez ego 11 gru 2015, 21:44
Evia, nie, ona sama się zwolniła po trzech miesiącach, gdy znalazła pracą za nieco normalniejszą pensję, znaczy się minimalną ;) , tym bardziej, że tam właśnie od początku miała z góry powiedziane, że niezależnie od tego, jak będzie pracować, to po pół roku wypad, więc wolała zamienić tamtą prace biurkową, na dość ciężką fizyczną, gdy tylko pojawiła się ku temu okazja.
ego

przez ala1983 11 gru 2015, 22:06
ego napisał(a):Evia, ale pewna znajoma mi osoba choćby, pracowała w mopsie jako stażysta, praca przez UP, czyli chyba urząd płacił, a po pół roku goodbye.. a w jej miejsce kolejny stażysta, to nie wiem jak to jest. :?

To chyba bylo jeszcze przed wejsciem nowych przepisow, ze po stazu pracodawca musi zatrudnic. Zreszta nie wiem czy te przepisy ostatecznie weszly w zycie, bo to co sie dzieje w tym kraju akurat malo mnie interesuje.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg