Słyszeliście o tym tajemniczym filmie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez autodestrukcja2 22 lis 2015, 19:17
jest rez bardzo mozliwe ze ISIS to jednostka przekupiona przez UFO ktora ma odwrocic uwage ludzkosci od najazdu kosmitow.

przez wiejskifilozof 22 lis 2015, 19:18
Dobra rozrywka.Film,dla beki.A tu się ludzie,głowią.Kto,to zrobił.Śmieszne i straszne.A gdzie śmiech i gdzie płacz ? Zapytacie,nie wiem.

przez Evia 22 lis 2015, 19:25
ben rei napisał(a): groźby lol, a co gróźb nie można sobie nakręcić w ramach marketingu, zwłoki to są wyłącznie z kadrów filmów albo ogólnie dostępnych materiałów

czytasz ze zrozumieniem co piszę? :?

Jeśli ludzie zgłaszają na policję różnorakie anonimy to dlaczego nie miałby zostać zbadany ten anonim?
Jeśli chodzi o sprawę zdjęć zwłok to po pierwsze n ie od razu się okazało, że nie są prawdziwe, więc jeśli istniała możliwość popełnienia przestępstwa (istniała poszlaka, ze to seryjny morderca) to należałoby to zgłosić
Druga sprawa jest taka, że sama aluzja jest groźbą, więc podważenie prawdziwości zwłok wcale nie jest podważeniem groźby :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hans 22 lis 2015, 19:34
Evia napisał(a):To zdolnych mamy gimnazjalistów
A pis chce zlikwidować gimnazja...
No cóż...

Przecież całe ich hordy siedzą na tych wszystkich karachanach i innych tapchanach. Włamują się tu i ówdzie, robią filmiki o papieżu itd.
Feed your head
Feed your head

przez ben rei 22 lis 2015, 19:39
A Ty myślisz w ogóle coś? Policja pewnie w parę minut miała info, że to akcja reklamowa, no chyba, że to była polska policja, wtedy pojechali do Otwocka, posiedzieli w radiowozie czekając na zboczeńca przebranego za ptaka, wypili piwo i wrócili.
fubar

przez Evia 22 lis 2015, 19:56
Hans napisał(a):
No cóż...

Przecież całe ich hordy siedzą na tych wszystkich karachanach i innych tapchanach. Włamują się tu i ówdzie, robią filmiki o papieżu itd.

A co to ma do rzeczy?
Nadal nie zmienia to faktu narzekactwa na tępą gimbazę i wychwalania starego systemu posiadającego samą śmietankę intelektualną

ben rei napisał(a):A Ty myślisz w ogóle coś? Policja pewnie w parę minut miała info, że to akcja reklamowa, no chyba, że to była polska policja, wtedy pojechali do Otwocka, posiedzieli w radiowozie czekając na zboczeńca przebranego za ptaka, wypili piwo i wrócili.

No tak, jakaś tam firemka, która nie miała rozgłosu przez ponad pół roku pofatygowała się poinformować wszystkie służby na świecie, że przeprowadzają akcję marketingową :lol:
Mało tego to przeszło to bez żadnego echa i wszystkie służby przymknęły na to oko :lol:

przez ben rei 22 lis 2015, 20:27
Jednak nie myślisz, wystarczy parę komórek gromadzących takie dane a reszta pozyskuje u nich informacje, a w ogóle to idź sobie jutro na policję i zgłoś to, a potem informuj nas o wynikach śledztwa, działaj, uratuj świat.
fubar

przez Hans 22 lis 2015, 20:44
Evia napisał(a):
Hans napisał(a):
No cóż...

A co to ma do rzeczy?
Nadal nie zmienia to faktu narzekactwa na tępą gimbazę i wychwalania starego systemu posiadającego samą śmietankę intelektualną

Ma do rzeczy to, że im się nudzi oraz posiadają wiedzę i środki, żeby robić takie "prorocze" filmy. Nie wiem gdzie tu widzisz narzekanie na gimnazjum i wychwalanie starego systemu. A gimnazja to bym zlikwidował wraz z gimnazjalistami. :D
Feed your head
Feed your head

przez Masturbow 22 lis 2015, 21:40
ben jak zwykle cyniczny i twardo stąpający po ziemi, ale może mieć się z pyszna, jak za tydzień rozpęta się epidemia dżumy i fred padnie jako pierwszy:>
Masturbow

przez ben rei 22 lis 2015, 23:53
Został mi jeszcze jeden kondom, wielki, taki co to się kupuje na benzo puszczając oko do młodej zgrabnej aptekarki, zmieszczę się do niego cały, później schowam w tapczanie i przetrwam epidemię.
fubar

przez Masturbow 23 lis 2015, 00:28
oczy puszczaj samopas, a dmuchanie lateksowych balonów i handel na festynie wróżę. do widzenia. dobranoc.
Masturbow

przez Anidre 23 lis 2015, 00:40
Wpisałam szpital psychiatryczny w Otwocku,od razu mi się pojawiło oczom to zdjęcie. http://fotografiaindustrialna.blox.pl/r ... ryczny.jpg
Mi się wydaje,że wśród internautów była osoba lub osoby,które były tam już i wiedziały,gdzie było nagrywane. Jest dużo osób,które odwiedzają takie miejsca opuszczone. Mnie osobiści przerażają takie miejsca,bo za dużo się filmów naoglądałam :?
Codzien­ność nie mu­si być ko­loro­wa.
Sza­rość ma też swój urok,
bo gdy­by codzien­nie było kolorowo
to nie cze­kałbyś na lep­szy dzień...

Trze­ba być tyl­ko na ty­le silnym,
aby w tej urok­li­wej sza­rości wytrwać.

przez bedzielepiej 23 lis 2015, 00:56
Ten film kojarzy mi sie z wakacjami :D

przez Druid 23 lis 2015, 00:58
Evia napisał(a):Jak myślicie jaki jest cel tego filmu? Genialny żart, dziwna reklama a może prawdziwy przekaz?
Reklama nowego leku na paranoję. Ci, którzy najwięcej rozkminili, dostaną roczny zapas za free.
Druid

Sortuj wg