Słyszeliście o tym tajemniczym filmie?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Evia 22 lis 2015, 16:11
Przyznam szczerze, że wcześniej nigdy o nim nie słyszałam. Dopiero dziś przypadkowo natknęłam się na niego na yt, który mi go zaproponował...

http://innemedium.pl/wiadomosc/zagadkow ... ilm-polski

Jak myślicie jaki jest cel tego filmu? Genialny żart, dziwna reklama a może prawdziwy przekaz?

przez Hans 22 lis 2015, 17:18
To zadanie dla Macierewicza.
Feed your head
Feed your head

przez Evia 22 lis 2015, 17:40
gdyby komuś się nie chciało czytać opisu z linka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arminn 22 lis 2015, 18:04
Słyszałam. Nawet widziałam kilka sekund (nie więcej, bo bałam się-jest naprawdę creepy :? ). Oglądałam też na yt kogoś kto wyjaśniał te wszystkie symbole w tym filmie i ten dźwięk itd.. Jak dla mnie coś w tym jest. Zważywszy na fakt, że osoba w tym filmie podobno ostrzegała przed zamachem w Paryżu :bezradny: A reszta w ogóle brzmi przerażająco (co niby nas czeka..), także lepiej głębiej w to nie wnikać :roll:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez Evia 22 lis 2015, 18:23
Zamach w Paryżu jest poszlaką ale może być również nadinterpretacją.
Rozkodowana została informacja "są 3 w roku", ktoś doszedł do wniosku, że w ciągu roku są 3 piątki trzynastego. 13 listopada był zamach, jednak co z pozostałymi piątkami?
Druga sprawa to dużo tam mowy o zarazie, strój przypomina ten, który nosili dawni medycy za panowania dżumy...
To chyba trochę nie pasuje do zamachów bombowych, chyba że to był tylko mała zapowiedź.
Ale czy dżihadyści są na tyle mądrzy? (no ale ten strój wygląda jak nikab, postać też wygląda mi na kobietę)
I dlaczego nagranie było nakręcone w Polsce?

przez arminn 22 lis 2015, 18:33
Ale czy dżihadyści są na tyle mądrzy? (no ale ten strój wygląda jak nikab, postać też wygląda mi na kobietę)
I dlaczego nagranie było nakręcone w Polsce?

Oni może nie są na tyle mądrzy, ale illuminati/masoni ..Kto wie? :? Może dżihadyści są tylko marionetkami. Źle się dzieje. Może to początek NWO. Też słyszałam takie teorie. Oczywiście nie chcę tutaj siać jakiejś paniki, ale uważam że trzeba otworzyć umysł na to, co się dzieje.
A dlaczego to było w Polsce, to jedna wielka zagadka :bezradny:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez ben rei 22 lis 2015, 18:40
beka w hui z tego jak się tym jarają, kto widział chociaż 2 czy tam 3 odcinki tego gównianego serialu SyFy '12 monkeys' to widział, że identyczna postać się tam przewijała przez kilka sek w wizji głównego bohatera, czy coś takiego, bo już nie pamiętam, ale przyznam, że jeśli to ma być promocja 2 sezonu tego serialu to straszny przerost formy bo to tylko mierne popłuczyny po wybitnym filmie Gilliama...ale pewnie się mylę i to Iluminaci, wróżbici, zamachowcy, huje muje dzikie wenże...
fubar

przez Evia 22 lis 2015, 18:47
Również istnieje taka teoria, że jest to zwiastun nowego filmu lub tego serialu.
Tylko tu też mi Polska nie pasuje

Druga sprawa jest taka, że treść filmu zawiera groźby i zdjęcia zwłok.
Czy w takim przypadku nie powinna tego zbadać policja?
Może nagranie zostało już zbadane ale okazało się, że to faktycznie jakaś manipulacja marketingowa, która zostanie niedługo ujawniona...

przez Hans 22 lis 2015, 18:57
Dlaczego w Polsce nakręcono? Ano dlatego, że Polska jest Chrystusem narodów. Gimnazjaliści w tym siedzą, chodzą po jakichś ruderach, kręcą głupie filmy, dokładają do nich przekaz cyfrowy i śmieją się do rozpuku z tych, którzy to analizują.
Feed your head
Feed your head

przez Evia 22 lis 2015, 19:02
To zdolnych mamy gimnazjalistów
A pis chce zlikwidować gimnazja...
No cóż...

przez autodestrukcja2 22 lis 2015, 19:11
Hans napisał(a):Dlaczego w Polsce nakręcono? Ano dlatego, że Polska jest Chrystusem narodów. Gimnazjaliści w tym siedzą, chodzą po jakichś ruderach, kręcą głupie filmy, dokładają do nich przekaz cyfrowy i śmieją się do rozpuku z tych, którzy to analizują.

buahahahaha ha
ha

to pewnie zrobili polscy nacjonalisci ktorzy chcą rozsiac w narodzie strach przed muzulmanami.

przez ben rei 22 lis 2015, 19:11
Kto powiedział, że to w Polsce ta ściana, a nawet jakby, w Polsce jest dużo opuszczonych ruin, ludzie łażą, robią im zdjęcia i później się chwalą w necie, więc co to za problem dla producentów zrobić sobie tam reklamówkę, groźby lol, a co gróźb nie można sobie nakręcić w ramach marketingu, zwłoki to są wyłącznie z kadrów filmów albo ogólnie dostępnych materiałów
fubar

przez autodestrukcja2 22 lis 2015, 19:13
albo isis chce zajac czyms Anonymous : P

przez Evia 22 lis 2015, 19:16
ben rei napisał(a):Kto powiedział, że to w Polsce ta ściana, a nawet jakby, w Polsce jest dużo opuszczonych ruin, ludzie łażą, robią im zdjęcia i później się chwalą w necie, więc co to za problem dla producentów zrobić sobie tam reklamówkę, groźby lol, a co gróźb nie można sobie nakręcić w ramach marketingu, zwłoki to są wyłącznie z kadrów filmów albo ogólnie dostępnych materiałów

Miejsce zostało odnalezione, na podstawie cegieł, rysunków na ścianie i widoku za oknem stwierdzono, że jest to opuszczony szpital psychiatryczny w Otwocku.

Sortuj wg