Jak się ubieracie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Jak się ubieracie

przez TruchłoBoga 17 lis 2015, 20:13
Mnie najbardziej rozwala to:

alone05 napisał(a):mam nadwagę(...)lubię kupować dżinsy, takie modelujące sylwetkę, wyszczuplające biodra, uda i pośladki(...)się wstydzę w spódnicy wyjść gdzieś, czuję się głupio w spódnicy, tak samo jest z sukienkami, być może kiedyś ten swój lęk przełamię(...)nie lubię wyzywających ubrań, krótkich szortów, krótkich bluzek odsłaniających pępek i tych wszystkich bluzek z dekoltem.

Czyli jak kombinować, żeby nie musieć chudnąć :mrgreen: I na koniec przytyk do ubrań, które na coś wyzywają (na pojedynek, gwałt czy po prostu są złe, bo ktoś nie jest w stanie ich ubierać?).
TruchłoBoga

Jak się ubieracie

przez bittersweet 17 lis 2015, 20:13
ciepło
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Jak się ubieracie

przez Evia 17 lis 2015, 20:14
Purpurowy napisał(a):Ja chodzę cały czas tylko i wyłącznie w dresie, bo w nic innego się nie mieszczę. Nigdzie nie mogę znaleźć jeansów na 172cm wzrostu i 120cm w pasie.

O kurczę. Jeszcze trochę a będziesz szerszy niż wyższy...

platek rozy napisał(a):Purpurowy, to kup dluzsze dzinsy i daj do krawca zeby skrocic, W czym problem????

Ale z tym jest trochę zachodu...
Tym bardziej, że jest wiele sklepów z jeansami gdzie dobiera się różną długość nogawek do rozmiaru spodni

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jak się ubieracie

przez Purpurowy 17 lis 2015, 20:25
W sumie to nie ma jednak aż takiej tragedii z tymi jeansami, bo ostatni czas mierzyłem je z 8 miesięcy temu, a od dłuższego czasu jeżdżę tylko rowerem i dzisiaj przymierzyłem i weszły. :yeah:

Jak się ubieracie

przez Evia 17 lis 2015, 20:40
Purpurowy, czyli dresy się do czegoś przydały :D

Jak się ubieracie

przez agusiaww 22 lis 2015, 20:38
Jak byłam młoda to sie ubierałam jak gotka :shock: pozniej na sportowo a aktualnie klasycznie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Jak się ubieracie

przez misty-eyed 22 lis 2015, 21:18
Nigdy nie byłam przesadnie modnie ubrana. Lubię styl klasyczny i w ogóle estetyczne i stosownie do okoliczności dobrane ubrania.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Jak się ubieracie

przez Pentla 29 mar 2016, 12:54
ja z zakupami nigdy nie oglądam się na nikogo, kupuję to, co mi się podoba. Irytują mnie tacy "doradcy" od siedmiu boleści. Najgorzej się zdenerwowałam, jak mówiłam przyjaciółce, że zamierzam kupić termometr non contact niemieckiej firmy geratherm. Skrytykowała mnie ostro, bo niby w aptekach taniej i pewniej. Ale ja nie żałuję, odłożyłam na niego z wypłaty i jestem zadowolona. Mam już ciśnieniomierz tej marki, więc wiedziałąm, że wpadki nie będzie. A za buble chińskie to ja dziękuję.

Jak się ubieracie

przez Rosa26 29 mar 2016, 13:28
agusiaww napisał(a):Jak byłam młoda to sie ubierałam jak gotka :shock: pozniej na sportowo a aktualnie klasycznie.

Przypomniałaś mi - w czasach gimnazjalnych był okres, kiedy chodziłam w skejtach i bojówkach :hide: Do dziś nie mogę w to uwierzyć :lol:
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

Jak się ubieracie

przez Natla_Miness 29 mar 2016, 14:09
Ja mam z tym problem. Nie przykładam dużej wagi do ubioru. Chodzę w tym co jest w szafie. Także dziewczyny, tutaj 1-0 dla was. Mój styl, to styl na informatyka, jeansy i koszula w kratę.

Nie mam potrzeby aktualnie się stylizować na kogoś. Kiedyś w liceum, nosiłem długie włosy i byłem trochę retro.

Patrząc na komentarze w internecie: stylizujesz się: jesteś lalusiem, chodzisz w czym wypadnie: jesteś Januszem ubioru.
Wcześniej monk.2000

Jak się ubieracie

przez Carica Milica 29 mar 2016, 14:18
Za sobą też miałam okres gotycki. Właśnie w gimnazjum, minęło mi gdzieś na poczatku liceum.
Teraz w szafie mam głównie koszule, bluzki z dzianiny i powydzierane dzinsy (nie wiem jak to inaczej mogę określić). Stawiam na jakość, a nie ilość. A i lubię swetry.
III Miss Forum

Jak się ubieracie

przez AtroposIsDead 29 mar 2016, 14:24
Jakieś chinosy, jakaś bluza z kapturem, najeczki, teraz będzie faza na wiosenne kurtałki (<3). W licbazie miałem fazę na rurki i sweterki, Borze drogi, jak dobrze, że mi przeszło. Ogólnie to ostatnio stylówa na programistę, nie mam czasu na łażenie po sklepach zbytnio. Chociaż marzą mi się nowe spodnie :D
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Jak się ubieracie

przez Rosa26 29 mar 2016, 14:25
Też mam słabość do dżinsów z dziurami, ale jestem ostrożna, bo łatwo można popaść w kicz, na co mam alergię. Nie znoszę zbyt dużej ilości świecidełek. Strój raczej mam stonowany a dodatki bardziej wyraziste ale pojedyncze.
Ogólnie mam słabość do kozaków, obojętnie czy to na szpilce czy koturnie, czy obcasie, w połączeniu ze spódniczką. Teraz raczej spódniczki zastępuję tunikami. Dodatki skórzane bardzo lubię. Mam ulubioną narzutkę, krótkiej z rękawkiem 3/4.
Ostatnio lubię łączyć z dżinsami koszule w kratę.
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

Jak się ubieracie

przez Stracona100 29 mar 2016, 16:14
Fajnych ciuchów mam sporo, ale nie chce mi się ubierać. Zresztą po co, skoro prawie nie wychodzę z domu :why:
Może kupię jeszcze kilka szlafroków do snucia się po domu :mrgreen:

Sortuj wg