Jak się ubieracie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Jak się ubieracie

przez alone05 17 lis 2015, 17:07
Interesuje mnie temat ubrań, więc zakładam wątek. Jak się ubieracie?
Mam sporo ubrań, mam ubrania po mamie, które są na mnie dobre, bo mam nadwagę, więc je pożyczam plus jeszcze te kupione w sklepach, to już wystarczająco dużo. Najbardziej lubię kupować dżinsy, takie modelujące sylwetkę, wyszczuplające biodra, uda i pośladki. T- shirty wybieram jakieś zwykłe. W spódnicach nie chodzę, mam tak od pewnego czasu, że się wstydzę w spódnicy wyjść gdzieś, czuję się głupio w spódnicy, tak samo jest z sukienkami, być może kiedyś ten swój lęk przełamię. Nie lubię też za bardzo oczojebnych, kolorowych kwiatków na ubraniach, bo wtedy strój robi się mało elegancki. Z pewnością nie lubię wyzywających ubrań, krótkich szortów, krótkich bluzek odsłaniających pępek i tych wszystkich bluzek z dekoltem.
Rok temu zmieniłam zupełnie swój styl ubioru i była to najlepsza rzecz jaką zrobiłam, spodnie zamieniłam na długie spódnice, zwykłe koszulki zamieniłam na oryginalne koszulki z nadrukiem, widzę, że w sklepach jest dużo koszulek z nadrukiem tylko nie zawsze jest dobry rozmiar i trzeba przymierzać, kupiłam kilka krótkich kolorowych spódnic, lubię ciuchy z bawełny, elastanu i poliestru, noszę kolorowe ubrania, najwięcej ubrań mam w kolorze niebieskim, lubię też fioletowy, zielony, granatowy i czarny. Na zimę też mam jedną ładną spódnicę. Dzięki zmianom stałam się bardziej pewna siebie. Nie pamiętam już ile razy zmieniałam fryzurę, najlepszą rzeczą jaką mogłam zrobić było zrobienie grzywki i przefarbowanie włosów na ciemny bordo, dużo osób mnie komplementowało a ja bardzo lubię komplementy. Teraz już zmieniłam kolor włosów, tym razem na czarny. Następną zmianą jaką wprowadzę będzie kupienie sukienki.

Jak się ubieracie

przez Purpurowy 17 lis 2015, 17:09
Ja chodzę cały czas tylko i wyłącznie w dresie, bo w nic innego się nie mieszczę. Nigdzie nie mogę znaleźć jeansów na 172cm wzrostu i 120cm w pasie.

Jak się ubieracie

przez zima 17 lis 2015, 18:11
jak zdzira
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jak się ubieracie

przez Kontrast 17 lis 2015, 18:18
Takie pomieszanie Yves Saint Laurent'a i Majki Jeżowskiej.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Jak się ubieracie

przez platek rozy 17 lis 2015, 18:26
Purpurowy, to kup dluzsze dzinsy i daj do krawca zeby skrocic, W czym problem????

Moj styl bardzo kobiecy , wiec duzo sukienek , spodnic , lubie laczyc skorzaste legginsy z kozakami za kolano i mieciutkimi sweterkami z kaszmiru.
Kocham wzorzyste rajstopy oraz ponczochy . Lubie bizuterie , koronki i perfumy . Perfumy to moj fetysz bo nie wyobrazam sobie nie pachniec i uwazam perfumy za czesc stroju.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Jak się ubieracie

przez Purpurowy 17 lis 2015, 18:32
platek rozy napisał(a):Purpurowy, to kup dluzsze dzinsy i daj do krawca zeby skrocic, W czym problem????

Głównie w tym że nie potrzebuję dżinsów na ten moment.

Jak się ubieracie

przez platek rozy 17 lis 2015, 18:41
Purpurowy, no to jak nie potrzeba to nie ma problemu :) myslalam ze chcesz dzinsy bo kilka razy pisales o tym . W kazdym razie tak moja kolezanka robi ktora jest malutka i na nia kazde sa za dlugie a krawcowa ladnie jej dol dzinsow obcina i wykancza , takze nawet nie znac ze one obcinane.Masz w razie czego patent na przyszlosc ;)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Jak się ubieracie

przez Purpurowy 17 lis 2015, 18:43
platek rozy napisał(a):Purpurowy, no to jak nie potrzeba to nie ma problemu :) myslalam ze chcesz dzinsy bo kilka razy pisales o tym . W kazdym razie tak moja kolezanka robi ktora jest malutka i na nia kazde sa za dlugie a krawcowa ladnie jej dol dzinsow obcina i wykancza , takze nawet nie znac ze one obcinane.Masz w razie czego patent na przyszlosc ;)

No tak, wielkie dzięki. ;) Teraz nie potrzeba, ale wiesz, jak będzie potrzeba to w sam raz ten patent się przyda. ;)

Jak się ubieracie

przez platek rozy 17 lis 2015, 18:49
Purpurowy, zawsze to jakies rozwiazanie nie?
Od kolezanki krawcowa okolo 20 zl bierze za takie skrocenie i podszycie takze jeszcze to nie jest jakas straszna kwota .

Jak się ubieracie

przez Purpurowy 17 lis 2015, 18:52
platek rozy napisał(a):Purpurowy, zawsze to jakies rozwiazanie nie?
Od kolezanki krawcowa okolo 20 zl bierze za takie skrocenie i podszycie takze jeszcze to nie jest jakas straszna kwota .

Pewnie, rozwiązanie według mnie jak najbardziej dobre no i na pewno dużo tańsze niż gdybym chciał kupić jeansy robione na zamówienie.

Jak się ubieracie

przez platek rozy 17 lis 2015, 18:59
Purpurowy, na zamowienie na pewno drozsze . A tak kupujesz w sklepie i skracasz wiec w sumie cena tylko drozsza o to skrocenie.

Jak się ubieracie

przez mark123 17 lis 2015, 19:31
Osobiście jest mi obojętne, jak jestem ubrany, nie mam żadnego gustu; ubieram się albo tak, jak chce moja matka, albo w to, co pierwsze wpadnie mi w rękę, ubranie muszę jedynie mieć dostosowane do temperatury, pogody.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Jak się ubieracie

przez acherontia-styx 17 lis 2015, 19:58
alone05 napisał(a):W spódnicach nie chodzę, mam tak od pewnego czasu, że się wstydzę w spódnicy wyjść gdzieś, czuję się głupio w spódnicy, tak samo jest z sukienkami, być może kiedyś ten swój lęk przełamię.

vel.
alone05 napisał(a):zmieniłam zupełnie swój styl ubioru i była to najlepsza rzecz jaką zrobiłam, spodnie zamieniłam na długie spódnice,

no to chodzisz w tych spódnicach czy nie ? bo przeczysz sama sobie.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Jak się ubieracie

przez Argish 17 lis 2015, 19:59
:lol:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Sortuj wg