Ukrainka- co o tym myśleć

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ben rei 25 paź 2015, 01:50
u mnie w bloku kiedyś była taka blondynka barbie, no i ledwo skończyła gimnazjum to zaczęła jeździć mercem, kto wie może carlos jeszcze spotka kiedyś swoją ukraińską adoratorkę na pasach
fubar

przez Evia 25 paź 2015, 11:48
bittersweet napisał(a):Pewne rzeczy się mówi/robi bo wynikają z nastroju chwili, kontekstu - tak jak striptizer na wieczorze panieńskim albo w Vegas uprawianie hazardu. Poza owym kontekstem sytuacyjnym można nigdy więcej nie mieć na to ochoty.

Bo w kontekstach długoterminowych zazwyczaj należy również rozpatrywać inne wytyczne. Przygodny seks pod wpływem alkoholu zazwyczaj wynika z impulsu/pobudzenia, czyli ludzie robią to co im się podoba i seks również uprawiają z tymi co im się podobają, a to, że nie chcą sie później z taką osobą wiązać (bo dana osoba nie spełnia dodatkowych wymogów) nie ma za bardzo znaczenia, nie neguje to w żaden sposób pociągu seksualnego.

przez bittersweet 25 paź 2015, 12:55
Evia, tez tak sadze. Ja np. nie byłabym zazdrosna o epizod zdrady pod wpływem alko, uznałabym to za wyskok, impuls. Gorzej gdyby takie wyskoki się powtarzały, ale to już inna sprawa.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 25 paź 2015, 13:02
Striptizer na wieczorze panieńskim widzi mi się raczej jako długoterminowy wzorzec przejęty z durnowatych amerykańskich filmów, niz impuls chwili.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Evia 25 paź 2015, 13:20
bittersweet, nie wiem czy to kwestia odpowiedniej ilości alkoholu, jednak w moim przypadku nawet znaczne upojenie nie wpłynęło na utratę kontroli w niektórych kwestiach, nie wiem ile bym musiała wypić aby się to zmieniło, dlatego też uważam, że alkohol bardzo często jest po prostu wygodnym wytłumaczeniem

przez bittersweet 25 paź 2015, 15:36
Evia, to kwestia osobnicza, mi się zdarzało tracić kontrole nad sobą i blackouty, dlatego teraz pije niewiele. Ale ja wgl się słabo kontroluje, jestem pobudliwa i impulsywna.

Striptizer na wieczorze panieńskim widzi mi się raczej jako długoterminowy wzorzec przejęty z durnowatych amerykańskich filmów, niz impuls chwili
Kiedy impreza jest mieszana, striptizerzy się sami zgłaszają i nie trzeba nikogo zamawiac ;)

przez Hans 25 paź 2015, 15:36
carlosbueno napisał(a):
jetodik napisał(a):i jak tam sytuacja Carlos?
lipa, przestała się do mnie odzywać, znaczy nie odpisuje mi na fb ani sms. Po spotkaniu z nią zauważyłem że mnie unika, może znalazła lepszego kandydata albo ja nad interpretowałem to co wcześniej pisała lub wynikało to z problemów językowych.

To było do przewidzenia. Wg mnie miała kilku, o ile nie więcej, kandydatów na męża i tylko w poszczególne dni przeprowadzała rozmowy kwalifikacyjne.
Feed your head
Feed your head

przez cyklopka 25 paź 2015, 15:48
khaleesi napisał(a):
bonsai napisał(a):cyklopka, ale można by go w tym nie utwierdzać, pomagajmy sobie, a nie. :P

a po co mu wciskać ciemnotę? Może i jest nieco opieszały ale bez przesady to inteligentny człowiek chyba widzi co jest na rzeczy.

A w zasadzie, róbmy afirmacje!
JESTEŚ BOGATY
Obrazek
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Evia 25 paź 2015, 15:56
bittersweet napisał(a):Kiedy impreza jest mieszana, striptizerzy się sami zgłaszają i nie trzeba nikogo zamawiac ;)

Hah, przypomniała mi się pewna sytuacja.
Kiedyś z koleżankami zrobiłyśmy sobie babskie party, coś w stylu wieczoru panieńskiego, tylko że bez panny młodej :P
W trakcie imprezy napatoczył się przypadkowo osobnik płci męskiej. Szybko pojawiły się okrzyki zachęcające go do rozebrania się, jednak on nie był na to aż taki chętny i uciekł w popłochu :D
No jak widać to o striptizera amatora jednak nie tak łatwo :P

przez Hans 25 paź 2015, 16:28
Evia, od stada pijanych bab gorsze jest tylko stado napastliwych pijanych bab. Raz miałem nieszczęście się w takim stadzie znaleźć. Było to w wakacje w 2008 roku, pamiętam dobrze, bo wtedy trwał mój pierwszy epizod depresyjny. Moja mama urządziła dla koleżanek z pracy (same nauczycielki) garden party. Był grill, było wino i piwo, a ja poszedłem tam, bo nie miałem co jeść i chciałem sobie coś z tego grilla zabrać i zjeść gdzieś ustronnie w spokoju. Jednak zaprosiły mnie do stołu i od razu zaczęły się śmiechy i chichy oraz głupie teksty. Używały karczemnego języka, a najbardziej zaskoczyła mnie moja była nauczycielka z podstawówki, kobieta niesamowicie seksowna, która dwuznacznie zaczęła się mnie pytać, czy nie chciałbym się czegoś od niej nauczyć, robiąc przy tym zalotne oczy i minę. No i gdybym nie był w depresji, to pociągnąłbym z Nią ten wątek i to byłby w zasadzie jedyny plus tej sytuacji, jednak całokształtem byłem zniesmaczony, bo wielokrotnie imprezowałem z samymi mężczyznami i nigdy się tak nie zachowywaliśmy, nie mówiąc o języku. Na szczęście moja mama cały czas po coś chodziła czy przygotowywała w kuchni i nie musiała tego oglądać.
Feed your head
Feed your head

przez Evia 25 paź 2015, 16:35
Hans, skoro twierdzisz, że gdybyś nie miał depresji to byś skorzystał, to może jednak banda napastliwych bab nie jest taka zła? :P

Swoją drogą to nasz znajomy nie miał depresji ani nic w tym stylu, ale jednak nie był zainteresowany.
Znów potwierdza się tutaj moja teoria odnośnie przekonań dotyczących sfer damsko-męskich, że rzeczywistość nie zawsze pokrywa się z wyobrażeniami.

Hans napisał(a):bo wielokrotnie imprezowałem z samymi mężczyznami i nigdy się tak nie zachowywaliśmy,

Bo faceci zachowując się w ten sposób spotkaliby się z ogólną dezaprobatą społeczeństwa, dlatego też muszą się hamować, za to w przypadku kobiet jest inaczej i do tego zjawiska przyczyniają się sami faceci, twierdząc, że jest to pożądane :D

przez bittersweet 25 paź 2015, 16:50
Evia, od stada pijanych bab gorsze jest tylko stado napastliwych pijanych bab
Podobniez profesjonalni striptizerzy na to się właśnie skarżą, ze są napastowani.

przez Evia 25 paź 2015, 16:59
bittersweet napisał(a):Podobniez profesjonalni striptizerzy na to się właśnie skarżą, ze są napastowani.

Podejrzewam, że podobne zastrzeżenia mają również striptizerki.
Dziwi mnie, że ich to dziwi...

przez Hans 25 paź 2015, 17:01
Evia, jeśli chodzi o stosunek seksualny, to bym skorzystał, jeśliby wytrzeźwiała, gdyż nie mam w
zwyczaju wykorzystywać czyjegoś upojenia alkoholowego do zaspokojenia mojej chuci. Bardziej miałem na myśli głupie pogadanie sobie czy poprzekomarzanie się, bo to lubię i dopuszczam. Zresztą nie był to jedyny przypadek, a miałem dwa drastyczniejsze - raz w liceum pojechaliśmy wieczorem do teatru i jak to ludzie młodzi, prości i głupi trochę sobie wypiliśmy przed. Dzisiaj bym tak nigdy nie postąpił, no ale stało się. W teatrze było ciemno, koleżanka była podchmielona, zaczęła się do mnie dostawiać, gryźć mnie w szyję i ucho! A drugi raz podczas imprezy studenckiej na działce wszystko było dobrze, póki wszyscy byli razem, ale jak już położyłem się spać, to przyszła pijana koleżanka i najpierw położyła się obok mnie, a potem wlazła na mnie! Owszem, seks po alkoholu/marihuanie jest fajny i daje ciekawe doznania oraz pożądanie jest jakieś takie inne, ale akceptuję go jedynie wtedy, jeśli jestem z kimś razem i pijemy/palimy przed seksem dla eksploracji ciekawych doznań.

Co się tyczy społecznej dezaprobaty i hamulców, to uważam, że po alkoholu hamulce puszczają i pijana kobieta spotka się z większym ostracyzmem społecznym niż pijany mężczyzna, dlatego nie zgadzam się z Twoim stanowiskiem.
Feed your head
Feed your head

Sortuj wg