Ukrainka- co o tym myśleć

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 21 paź 2015, 23:59
carlosbueno, mam wrazenie ze dupy Ci nie urwało.... jakos tak z dystansem opisujesz przyszła matke swoich dzieci ;)
też mam takie wrażenie, możliwe że moje wcześniejsze wrażenie było skutkiem złego jej zrozumienia, błędów translatora albo mojej nadinterpretacji, zresztą może już znalazła innego kandydata na męża. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez cyklopka 21 paź 2015, 23:59
bittersweet, później już były związki, że tak powiem, obustronne, ale dalej w jakimś stopniu dysfunkcyjne, bo więcej się działo w mojej głowie niż między człowiekiem a człowiekiem. Teraz jak już jestem trochę podleczona i trochę dorosłam uczę się normalnych relacji z ludźmi i chyba mogę się już normalnie zakochać :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez jetodik 22 paź 2015, 07:52
Elo
no ja sie pytam dumny ty jestes z siebie czlowieku [...] i co to za moda konczenia zdania dwoma myslinkami i przecinkiem co?

z tego i owego jestem dumny -.-
co to za moda? od Masturbantki się nauczyłem :]

ego nie ściemniaj, że byś seksu nie chciała -.-
pisałaś przecież, że podoba Ci się refren i przydałoby Ci się jej ciało do swoich praktyk, ja mam dobrą pamięć :]

a odnośnie Ukrainki no cóż może ja jestem taki zachłanny a inni mają swoje podejście i należy to uszanować.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 22 paź 2015, 08:32
bittersweet napisał(a):carlosbueno, mam wrazenie ze dupy Ci nie urwało.... jakos tak z dystansem opisujesz przyszła matke swoich dzieci ;)

bittersweet, a ja właśnie nieraz, w zasadzie przez cały wiek nastoletni, miałam tak, że stawienie na piedestale i pożądanie bezwzględnie współistniały, co generowało w sumie jeszcze więcej frustracji. Dlatego mnie wkurzało jak ktoś to nazywał "miłością platoniczną". To była "miłość" nieodwzajemniona, ale na pewno nie "platoniczna"
@cyklopka, dlaczego piszesz w czasie przeszłym, teraz masz same odwzajemnione miłości ?

Jeśli Carlos,król malkontentów wyprodukuje potomków,wiedz że coś się dzieje .
World apocalypse .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez ego 22 paź 2015, 09:27
No sorry jetodik, ale moją chęć faktycznych praktyk seksualnych z refren, czy kimkolwiek innym to sobie znów dośpiewałeś, choć przyznam, że to iż refren, bądź co bądź katoliczka, dość pozytywnie odpowiedziała na me sodomskie zaloty, to mi trochę szczena opadła. :smile: No weź, czy Ty każdej dziewczynie na forum, co jej mówisz, że Ci się podoba, to znaczy że najchętniej byś ją od razu praktycznie wydupczył? :]
ego

przez khaleesi 22 paź 2015, 16:09
bonsai napisał(a):
carlosbueno napisał(a):nawet za ładna, mówi mi że w tej miejscowości wielu chłopaków ją zaczepia i się chce umówić.

E, nie grzeszy zatem taką fajną, cnotliwą skromnością! ;) No, ale może po prostu nie za bardzo wie, co mówić. :bezradny:

Fajnie, że jesteś zadowolony. :)

Bonsai widzę, że mamy podobne spojrzenie na ten temat.
bittersweet napisał(a):carlosbueno, mam wrazenie ze dupy Ci nie urwało.... jakos tak z dystansem opisujesz przyszła matke swoich dzieci ;)

bittersweet, a ja właśnie nieraz, w zasadzie przez cały wiek nastoletni, miałam tak, że stawienie na piedestale i pożądanie bezwzględnie współistniały, co generowało w sumie jeszcze więcej frustracji. Dlatego mnie wkurzało jak ktoś to nazywał "miłością platoniczną". To była "miłość" nieodwzajemniona, ale na pewno nie "platoniczna"
@cyklopka, dlaczego piszesz w czasie przeszłym, teraz masz same odwzajemnione miłości ?

bitt bo ładna to jeszcze nie wszystko kobieta ta własciwa musi mieć to w sobie coś a Karol ja opisuje jako zwykłą osobę uroda przemija a potem co zostaje? charakter
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Celice 22 paź 2015, 18:01
khaleesi, Ty za to jesteś skromną wyrocznią ;)
Celice

przez jetodik 22 paź 2015, 19:16
To mówisz Carlos, że pocierałeś jej zmarznięte ręce, ale romantycznie :105:
Tak sobie myślałem, jak to możliwe, że tacy nieekspansywni ludzie zasilają nasze społeczeństwo, przecież z ewolucyjnego punktu widzenia powinni wyginąć. Chyba już wiem, swoim pocieraniem rąk i gapciowatością zmiękczają serca kobiet, również tych dominujących...
Takie Anki Szklanki, kobiety które pięciuset mają pod sobą, dominującego samca na przestrzeni wieków traktowały z sierpa, a pociesznego Carlosa wspierały załatwiając im np. koncesje i takie tam. Co myślicie o mojej teorii? -.-
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez elo 22 paź 2015, 19:27
-.-
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez jetodik 22 paź 2015, 19:35
elo, elo nie przedrzeźniaj mnie :nono:
a odnośnie moich emotek, to widocznie nie tylko Wy znacie internetowe trendy :]

przez Kontrast 22 paź 2015, 19:37
jetodik, Kazdy ma jakies ograniczenia, niektorzy rozwojowe, niektorzy estetyczne i tak to sie miesza. Kompromisy.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez jetodik 22 paź 2015, 19:41
Kontrast, zeby nie było to ja nic nie mówie na Carlosa, że pocierał ręce zamiast ostro zaatakować, bo wybór należy tylko do niego, jak pisałem każdy ma swoje podejście i należy to uszanować.

przez Kontrast 22 paź 2015, 19:51
jetodik, Ale ja tez nie, pisze tak ogolnie. Mysle nawet, ze dobrze zrobil, zachowal sie naturalnie, nie wejdzie w role ktorej predzej czy poznie nie bedzie mogl uniesc. Nie spowoduje to kolejnych dylematow.
Co do takich mezaliansow to pewno duzo za tym stoi. Liderzy czasami w wyniku nieustającej rywalizacji w zyciu zawodowym wola miec spokoj w domu i dlatego wchodza w mieszane uklady dla pewnego psychicznego balansu. Dla kazdego co innego jest wazne i stad tez pewnie takie mixy. Chodzi o dobra kompozycje, wiec wazny jest dobry groove. Nie zawsze dwie alfy to udany uklad.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez tristezza 22 paź 2015, 20:00
carlosbueno, fajnie że jej potarłeś ręce ;)
Nie słuchaj jetodika, bo on głupoty pisze. Ja bym od takiego jetodika uciekła jakbym się dowiedziała, co mu w głowie siedzi.
tristezza

Sortuj wg