Ukrainka- co o tym myśleć

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ego 21 paź 2015, 22:50
bittersweet, jak na laski? przecież robiłam sobie test na orientację. ;) No dobra podobają mi się też niektóre laski, ale seksu to i tak z nikim bym nie chciała, ani z laską, ani z facetem.
Natomiast abstrahując od orientacji, to zafascynować w pewien sposób potrafię się na pewno, zarówno kobietą i facetem, choć nie wiem czy te moje obsesje można zrównać z tą miłością o jakiej chłopaki pisali. Szczerze mówiąc to wątpię, tym bardziej, że mnie te fascynacje(jedna z nich trwa przykładowo ok 15 lat) nie przechodzą( zmienia się najwyżej ich charakter), tylko dochodzą nowe, także mam już tych kilku bożków/bogiń na ołtarzu fascynacji i zapewne z czasem będzie ich więcej. :twisted:
ego

przez cyklopka 21 paź 2015, 22:54
bittersweet, a ja właśnie nieraz, w zasadzie przez cały wiek nastoletni, miałam tak, że stawienie na piedestale i pożądanie bezwzględnie współistniały, co generowało w sumie jeszcze więcej frustracji. Dlatego mnie wkurzało jak ktoś to nazywał "miłością platoniczną". To była "miłość" nieodwzajemniona, ale na pewno nie "platoniczna" :P

ego, ha, może jutro mu w pracy powiem jaką mu ocenę forum wystawiło i jakie to było forum :lol: Ale magia fotografii, nie?, że inni mogą go zobaczyć właśnie tak, jak ja go widzę. Nie powiem, ogólnie miłe uczucie żywić sympatię do prawdziwego człowieka, z duszą i ciałem, a nie do jakichś swoich popapranych wyobrażeń.

Carlos, daruj offtop ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez carlosbueno 21 paź 2015, 22:55
bittersweet napisał(a):carlosbueno, na pierwszym spotkaniu nie musi być seksu, poza tym jakie wrażenie zrobiła na Tobie ? w jakim języku rozmawialiście ?
ja do niej po polsku a ona mi mieszanką Polsko- ukraińskiego odpowiadała. Zrobiliśmy 1,5 h spacer po lesie aż w końcu zmarzła to jej trochę ręce ogrzałem pocierając jej co było najbliższym kontaktem z nią. Do mieszkania jej nie wszedłem bo powiedział że mama chora i nie chce zarażać.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cyklopka 21 paź 2015, 22:59
carlosbueno, o, ładny, ładny sposób na oswajanie się z dotykiem, kontaktem z drugim człowiekiem :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez ChrisMessina 21 paź 2015, 23:00
A ładna ta Ukrainka?
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez carlosbueno 21 paź 2015, 23:01
ChrisMessina napisał(a):A ładna ta Ukrainka?
nawet za ładna, mówi mi że w tej miejscowości wielu chłopaków ją zaczepia i się chce umówić. To klasyczna słowiańska blondynka.

przez bittersweet 21 paź 2015, 23:03
carlosbueno, czyli wszystko tak, jak być powinno.. był kontakt werbalny, ale nie tylko :great: chcesz ją jeszcze spotkać ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez bonsai 21 paź 2015, 23:05
carlosbueno napisał(a):nawet za ładna, mówi mi że w tej miejscowości wielu chłopaków ją zaczepia i się chce umówić.

E, nie grzeszy zatem taką fajną, cnotliwą skromnością! ;) No, ale może po prostu nie za bardzo wie, co mówić. :bezradny:

Fajnie, że jesteś zadowolony. :)
bonsai

przez carlosbueno 21 paź 2015, 23:05
bittersweet napisał(a):carlosbueno, czyli wszystko tak, jak być powinno.. był kontakt werbalny, ale nie tylko :great: chcesz ją jeszcze spotkać ?
powiedziała że mogę wpaść na urodziny jej koleżanki z pracy w sobotę, ale jeszcze nic konkretnego.

przez ChrisMessina 21 paź 2015, 23:05
carlosbueno napisał(a):
ChrisMessina napisał(a):A ładna ta Ukrainka?
nawet za ładna, mówi mi że w tej miejscowości wielu chłopaków ją zaczepia i się chce umówić. To klasyczna słowiańska blondynka.

Zazdroszczę Ci jej :D

przez ChrisMessina 21 paź 2015, 23:07
A gdzie takie Ukrainki pracują?

przez anka szklanka 21 paź 2015, 23:10
carlosbueno fajnie, że było ok :)

przez bittersweet 21 paź 2015, 23:11
ego napisał(a):bittersweet, jak na laski? przecież robiłam sobie test na orientację. ;) No dobra podobają mi się też niektóre laski, ale seksu to i tak z nikim bym nie chciała, ani z laską, ani z facetem.
Natomiast abstrahując od orientacji, to zafascynować w pewien sposób potrafię się na pewno, zarówno kobietą i facetem, choć nie wiem czy te moje obsesje można zrównać z tą miłością o jakiej chłopaki pisali. Szczerze mówiąc to wątpię, tym bardziej, że mnie te fascynacje(jedna z nich trwa przykładowo ok 15 lat) nie przechodzą( zmienia się najwyżej ich charakter), tylko dochodzą nowe, także mam już tych kilku bożków/bogiń na ołtarzu fascynacji i zapewne z czasem będzie ich więcej. :twisted:
A to sa osoby, z którymi masz bezpośredni kontakt w realu ? czy fascynujesz się nimi jak jakims hobby ?
CZemu nie chcesz seksu z kobieta, skoro Ci się one podobają ? czy może tylko estetycznie się podobają ?

przez bittersweet 21 paź 2015, 23:44
carlosbueno, mam wrazenie ze dupy Ci nie urwało.... jakos tak z dystansem opisujesz przyszła matke swoich dzieci ;)

bittersweet, a ja właśnie nieraz, w zasadzie przez cały wiek nastoletni, miałam tak, że stawienie na piedestale i pożądanie bezwzględnie współistniały, co generowało w sumie jeszcze więcej frustracji. Dlatego mnie wkurzało jak ktoś to nazywał "miłością platoniczną". To była "miłość" nieodwzajemniona, ale na pewno nie "platoniczna"
@cyklopka, dlaczego piszesz w czasie przeszłym, teraz masz same odwzajemnione miłości ?

Sortuj wg