Ukrainka- co o tym myśleć

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 18 paź 2015, 18:13
Parę tygodni temu do pracy( w której już nie pracuje) przyjęto Ukrainki i jedna( jedyna spośród nich młoda i ładna) się mną zainteresowała. Widziałem że na mnie często patrzyła a jeden koleś z pracy który mieszka w tym samym budynku co one chciał nas spiknąć. No ale pokłóciłem się z szefem i już tam nie pracuje. Myślałem że to będzie koniec naszej powierzchownej znajomości a ona mnie znalazła na fb i zaczęła dużo pisać. Dodam że ona nie mówi po polsku choć coś tam rozumie i pisząc i odczytując moje wiadomości korzysta z translatora. Na żywo z nią się za bardzo pogadać nie da i ze mną przez swoją mamę która nieźle mówi po polsku rozmawiała.

Po tym co pisze widzę że jej się naprawdę spodobałem choć trudno w to uwierzyć bo jestem 14 lat starszy od niej, nie mam auta i ogólnie jestem marudzącym depresantem. Już mnie na Ukrainę zaprasza i zainicjowała to że mamy się spotkać w przyszłą niedzielę( pracuje 6 dni w tyg po 12 h) a proponowała nawet spotkanie w sobotę po 20-tej w sumie nie wiem czemu odmówiłem( chyba bałem się seksu).

Nie wiem co o tym myśleć jeśli chodzi o urodę to mi się podoba no ale nie wiem jak będzie wyglądała nasza rozmowa na żywo. Poza tym istnieje ryzyko że będzie chciała ze mną brać ślub dla polskiego paszportu ( bo już coś o ślubie wspominała) a może się we mnie zauroczyła po prostu. A może chce seksu tylko choć już jednemu innemu zainteresowanemu odmówiła spotkania. Niedawno rozstała się z chłopakiem i ma wizę na 6 miesięcy czyli za 5 będzie musiała wracać na Ukrainę.

Cała ta sytuacja mocno mnie zdziwiła, nie wiem co z tym począć do tego mam teraz nawrót depresji po utracie pracy i nie mam na nic ochoty za bardzo choć może właśnie spotkania z nią by mnie ożywiły.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 18 paź 2015, 18:16
Carlos,może to właśnie ta jedyna ;) zaproś Ją do kina,do baru.Może Ty znajdziesz kogoś fajnego.Powodzenia :D

przez bonsai 18 paź 2015, 18:19
carlosbueno, nie marudź tylko spotkaj się z nią. Za dużo analizujesz, na różne rozkminki przyjdzie jeszcze czas. Dziewczyna Ci się podoba i to jest najważniejsze. A to, że nie będziecie mogli się łatwo porozumieć może być śmieszne i fajne. :> I nie bój się seksu, duży jesteś, rzekłbym nawet, że dorosły. Dasz radę! (ino zabezpiecz się)
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sigrun 18 paź 2015, 18:24
carlosbueno, weżże się z nią umów :)
i tak jak napisał bonsai, zabezpiecz się w razie co... a ślub... no przecież nikt Cie na siłe do ołtarza/urzedu nie zacciągnie :mrgreen:

carlosbueno napisał(a):Po tym co pisze widzę że jej się naprawdę spodobałem choć trudno w to uwierzyć bo jestem 14 lat starszy od niej, nie mam auta i ogólnie jestem marudzącym depresantem.

:hide:

to auto to rzeczywiscie najwiekszy problem ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Lord Kapucyn 18 paź 2015, 18:27
Nie pozostaje Ci nic innego jak zamiast marudzić zacząć się uczyć intensywnie ukraińskiego.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Lord Kapucyn 18 paź 2015, 18:29
a proponowała nawet spotkanie w sobotę po 20-tej w sumie nie wiem czemu odmówiłem( chyba bałem się seksu).

Carlos, powiedz mi szczerze... jaką ocenę miałeś na tej swojej socjologii z przedmiotu "stosunki międzynarodowe"? :mrgreen:

Moderator/ R2 - D2

przez carlosbueno 18 paź 2015, 19:03
Dark Passenger napisał(a):
a proponowała nawet spotkanie w sobotę po 20-tej w sumie nie wiem czemu odmówiłem( chyba bałem się seksu).

Carlos, powiedz mi szczerze... jaką ocenę miałeś na tej swojej socjologii z przedmiotu "stosunki międzynarodowe"? :mrgreen:

nie miałem takiego przedmiotu

a co do ukraińskiego to nie znam cyrylicy i nawet z translatora internetowego korzystać nie mogę.

Póki co w niedziele mamy się spotkać ale jeszcze bez szczegółów.

Do tego po zwolnieniu z pracy zaczęła do mnie pisywać,smsowac inna dziewczyna z pracy Polka, nie wiem czy to tylko tak po koleżeńsku czy za mną tak tęskni , ale to podejrzane. Nie jest może tak ładna jak Ukrainka ale zgrabna i ma dziecko. Słowem dziewczyny się mną interesują a ja mam doła i myśli samobójcze a jak wcześniej się o jakieś starałem to mnie zlewały.

przez na_leśnik 18 paź 2015, 19:07
carlosbueno, z tym translatorem to nie problem. Kopiujesz wypowiedź do słownika guglowego i wsio.

Do tego po zwolnieniu z pracy zaczęła do mnie pisywać,smsowac inna dziewczyna z pracy Polka, nie wiem czy to tylko tak po koleżeńsku czy za mną tak tęskni , ale to podejrzane. Nie jest może tak ładna jak Ukrainka ale zgrabna i ma dziecko. Słowem dziewczyny się mną interesują a ja mam doła i myśli samobójcze a jak wcześniej się o jakieś starałem to mnie zlewały.

Widzę, że klęska urodzaju na waćpana spadła :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Marcin2013 18 paź 2015, 19:18
Co tu rozumiec buga buga i jusz mnie nawet trazlator nie rozumie haha

przez Lord Kapucyn 18 paź 2015, 19:34
carlosbueno, Podam Ci rozmówki, które w zupełności wystarczą-

ми збираємося займатися сексом? - jak chcesz seksy
принеси мені пиво, жінка! - jak Cię suszy
писок, і принеси мені пульт від телевізора! - gdy jesteś wzburzony
будьте готові до другого Донбас у себе вдома!!!! - gdy jesteś bardziej wzburzony

Moderator/ R2 - D2

przez Hans 18 paź 2015, 19:38
Ja bym przede wszystkim się wypytał, z którego rejonu Ukrainy jest. Jak jest z Zachodniej Ukrainy, to bym koniecznie popatrzył na podniebienie.
Feed your head
Feed your head

przez Kalebx3 18 paź 2015, 19:39
---dla mnie bariera jęzokowa byłaby nie do przebycia .
Pracowałem we Francji z ( ładnymi ) Ukraikami . Nic z ich gadki( 95%) nie rozumiałem , choć miałem ruski w szkole podstawowej , zawodówce i ogólniaku ( paręnaście dobrych lat ) .
Ukrainki raczej dla frustratów ( typu Detektyw ssiii). Polki mamy tutaj piękne , a nie obce dupy , chyba ,że na-kija to tak ;) .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez carlosbueno 18 paź 2015, 19:44
Hans napisał(a):Ja bym przede wszystkim się wypytał, z którego rejonu Ukrainy jest. Jak jest z Zachodniej Ukrainy, to bym koniecznie popatrzył na podniebienie.
z południowo-zachodniej przed wojną należało to do Polski a jej jedna babcia ma polskie pochodzenie. A co do podniebienia to nie patrzałem może jak będzie chciała się całować to zobaczę. :mrgreen:

przez Zosia_89 18 paź 2015, 19:47
carlosbueno, spotkaj się obowiązkowo :D
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Sortuj wg