Kto rządzi tymi którzy nami rządzą

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Imre 03 paź 2015, 15:38
O Ty, Książę wygnania, mimo wszystkie klęski
Niepokonany nigdy i zawsze zwycięski,

O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj!

Głuchych mroków podziemia wszechwiedzący królu,
Lekarzu dobrotliwy ludzkich trwóg i bólu,

O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj!
Imre

przez arminn 03 paź 2015, 16:11
Polecam film na YT WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA. Dający do myślenia jest też ILLUMINATI W PRZEMYŚLE MUZYCZNYM.

Ostatnio obejrzałam też coś o papieżu Franciszku. Podobno jest on "fałszywym prorokiem". Ciary na plecach co się na tym świecie dzieje :zonk:
I jak tu być zdrowym? :-|
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez Arhol 03 paź 2015, 16:15
arminn napisał(a):Polecam film na YT WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA. Dający do myślenia jest też ILLUMINATI W PRZEMYŚLE MUZYCZNYM.

Ostatnio obejrzałam też coś o papieżu Franciszku. Podobno jest on "fałszywym prorokiem". Ciary na plecach co się na tym świecie dzieje :zonk:
I jak tu być zdrowym? :-|

chill out,jak mniemam własne problemy starczą ci zanadto aż,oglądanie dodatkowych bullshitów o super iluminatach,reptilianach i KFC jako spółki planującej zniewolić świat poprzez żywność...nie pomoże : D
Nawet jeśli,nie poradzimy na to nic : D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez arminn 03 paź 2015, 16:31
Arhol, Tak masz racje. Ja już tego nie oglądam. Kiedyś się w to bardziej zagłębiłam. Może nic na to nie poradzimy, ale ważne jest żeby wiedziało o tym coraz więcej osób i nie dawał się "pożreć" przez masonów :D ani wstrzykiwać sobie żadnych "czipów" :roll: No nieważne, nic już nie mówię :mhm:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez mark123 06 paź 2015, 13:46
Światem rządzi pieniądz.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez elan 06 paź 2015, 15:23
Nasza złota pani Aniela nadal nakręca co rano Kopacz która ćwierka wg jej klucza.Polska już od dłuższego czasu nie jest suwerenem,decyzje podejmowane są zakulisowo przez zakotwiczone od dawna agentury.Nadal jednak "Polska" liczy się z rozkazami z Niemiec pomimo ze obecnie rządzi u nas stronnictwo Amerykańsko-Izraelskie.
elan

przez mark123 25 paź 2015, 10:56
Jeśli chodzi o ludzi, to światem chyba rządzą bankierzy, korporacje i politycy wpływowych krajów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez NN4V 25 paź 2015, 12:53
mark123 napisał(a):Jeśli chodzi o ludzi, to światem chyba rządzą bankierzy, korporacje i politycy wpływowych krajów.

Którymi z kolei rządzą ich kobiety. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Wudezet 25 paź 2015, 13:48
pieniądze, służby, politycy - albo raczej obecnej klasy ich z grubsza głupota
"Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie." ~Milton Friedman

amisulpryd 100mg 1-0-0
alprazolam 0,5-2mg doraźnie

przez Sekreska 01 sty 2016, 22:43
Generalnie światem rządzi szatan (choć oczywiście jemu się tak wydaje), bo niestety przyszło nam żyć w czasach wielkiego zwiedzenia ludzkości. Według mnie to nasze życie jest formą "przesiewu"- ci, którzy nie oddadzą się szatanowi, będą mieć życie wieczne w Królestwie Bożym ;]
Po dzisiejszym świecie widać, że na odstrzał pójdą miliardy.
Pora zacząć się budzić :)

przez Kalebx3 01 sty 2016, 22:46
Sekreska,
pozwole się Ciebie zapytać , jakiego jesteś wyznania/ religii ?
Stawiam na Braci Baptystów ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Kalebx3 01 sty 2016, 22:55
Generalnie światem rządzi szatan

Szatan , Ciało i Świat są wrogie Bogu ,,, ale ten świat dalej należy do Boga i jest Boży pomimo swego upadku i taplania się w szambie .

przez Sekreska 02 sty 2016, 11:56
Nie identyfikuję się z żadnym znanym wyznaniem/religią. Wychowano mnie oczywiście jak większość Polaków, w katolicyzmie, ale każda religia ma w sobie masę zła, a kościół katolicki jest przepełniony wręcz pogańskimi symbolami i tradycjami (święta Bożego Narodzenia nie mają nic wspólnego z narodzinami Jezusa, bo On nawet nie urodził się w grudniu ;))
Wierzę po prostu w Boga, a czy moje poglądy pokrywają się z poglądami braci takich, siakich, czy owakich to już czysty przypadek :)

Oczywiście, że świat należy do Boga, zatem czy nie zastanawia Cię, o co w tym wszystkim chodzi? Bo świat jest przepełniony złem, a wielu pyta, dlaczego Bóg nic z tym nie robi. Masz jakieś zdanie na ten temat? :)

przez Kalebx3 02 sty 2016, 13:36
Nie identyfikuję się z żadnym znanym wyznaniem/religią

hejka ;)
-spoko .Rozumiem . Skoro niepotrzebna jest Ci Celebra , Wspólnota ,Kanon i Tradycja do mężnego wyznawania Wiary Świętej to spoko .
Powiedz mi w takim razie , to skąd czerpiesz "wiedzę " o Bogu ? Czy nazywasz go Ojcem ? Kim jest dla Ciebie Jezus Chrystus ?
W wolnej chwili zastanów się czy prywatyzacja Wiary nie prowadzi do jej sekularyzacji ?

Bo świat jest przepełniony złem, a wielu pyta, dlaczego Bóg nic z tym nie robi.

Bóg cały czas walczy o serce człowieka .Zdaję się ,że niejako śpi i pozwala złu triumfować ,,, ale to zewnętrzny kit . Oczami wiary widzę Boga w tej chwili bardziej niż Ciebie . Prędzej uwierzę ,że to Forum mi sie śni , niż ,że Boga nie widać . Widze go wszędzie ,,,itd.
Gdy widzimy zło wokół nas, często zastanawiamy się: dlaczego Bóg do tego dopuszcza. Rzadziej zadajemy sobie pytanie: gdzie byliśmy, kiedy "nieprzyjaciel nocą rozsiewał chwast po polu"? Spaliśmy. Łatwiej jest oskarżać innych niż czuwać i złu zapobiegać. Kiedy zło zostanie już dokonane, nie tak łatwo jest odzielić "chwast" od "pszenicy". Często korzenie chwastu splątane są z korzeniami pszenicy. Wyrywając jedno, można zniszczyć drugie.
Tylko Bóg zna serce człowieka. On wie, że ludzie nie są doskonali i daje im czas na pracę nad sobą, na rozwój duchowy. On cierpliwie czeka, aż "ziarno dojrzeje", bo pragnie zbawić wszystkich. Do czasu żniwa trwa czas wzrastania, budowania królestwa Bożego. Dlatego dobro musi współistnieć ze złem aż do końca świata. Dopiero w Dniu Ostatecznym okaże się, co jest "pszenicą", a co "chwastem". Tylko Zbawiciel, który umarł za nasze grzechy na krzyżu, ma prawo sądzić człowieka, oddzielać dobro od zła. My powinniśmy walczyć ze złem w jeden tylko sposób: zło dobrem zwyciężać (por. Rz 12, 21).Niby proste ,,, ale gdzie tam .
Z Bogiem.

Sortuj wg