Czemu nie widze swoich postów?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Polanka 04 wrz 2015, 17:15
Witam chciałam zapytac bo moze ktos wie a ja nie wiem. Wchodzac tu na strone "zobacz swoje posty" widze swoje posty gdzie sie udzielalam itp, ale zeby w danym temacie znalezc w ktorym miejscu sie udzielilam , zeby znalezc ten wpis i odpowiedz po nim, tego sie nie da wyszukac? Jak wątek ma 100 stron to dlugo by szukac swojej odpowiedzi. W opcji "przeszukaj ten wątek " wpisuje swoj nick ale nie znajduje mojego wpisu. Pozdr. :smile:

przez cheiloskopia 05 wrz 2015, 22:44
Można zrobić tak:
wejdź w jakikolwiek wątek w którym się udzielałaś (np. tutaj) i obok Twojego postu (po lewej stronie) standardowo wyświetla się "Polanka/online/liczba postów/Dołączyła...". Klikasz w "Polanka", a potem w pomarańczowy napis "Znajdź posty użytkownika" i tam nie wyświetlają się całe wątki, ale Twoje posty i od moment swojego ostatniego wpisu można zacząć przeglądanie :)

przez Polanka 07 wrz 2015, 17:40
Dzięki. To jest to :) Problem uważam za rozwiązany :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cheiloskopia 07 wrz 2015, 17:55
Cieszę się, że mogłam się przydac :yeah:

przez Polanka 08 wrz 2015, 02:00
Mam jeszcze jedno pytanie ktore mnie bardzo dręczy;) Co znacza te niebieskie plusiki przy niektorych postach i strzalki? Czemu nie widze opcji edytuj post nawet jak nikt nie odpowiedzial? I czemu nie ma rubryki na moje posty tak zeby nie byly pomieszane z innymi. W sensie watki lista wszystkich moich wątkow? ;/ Takie troche nieuporzadkowane to jest i pol dnia uczylam sie opcji na forum;p ale to fakt nie mialam nic innego do roboty...a i do moderatorow jest błąd w wiadomosciach otrzymanych jak wchodze w ustawienia i czytam wiadmosci wyslane to zle wyswietla sie strona nie pokazuje tekstu i tylko z ta strona tak jest we wiadomosciach.

przez cheiloskopia 08 wrz 2015, 12:50
Plusiki są przy postach, w których wypowiedział się ktoś od Twojej ostatniej wizyty. Nie wiem, jak dokładnie zdefiniować strzałkę, ale są to po prostu takie wątki zbiorcze.
Nawet jeśli nikt nie odpowie, po jakimś czasie edycja jest już chyba nie możliwa, dlatego lepiej zrobić to od razu :)
Jest lista wątków, w których się udzielałaś ("posty"-->"zobacz swoje posty"), natomiast jeśli chodzi Ci o listę wiadomości - chyba da się je zobaczyć tylko w taki sposób, jak pisałam wcześniej.
Odnośnie wiadomości - być może nie ma ich w folderze wysłanych. Są dopiero w "do wysłania" (czyli w miejscu, gdzie czekają, aż adresat je odczyta; wtedy automatycznie trafiają w 'wysłane" - sama miałam mega problem z ogarnięciem tej "poczty") ;)

przez Polanka 08 wrz 2015, 16:31
Hehe Oki:) To tak na wypadek jakbym zrobila strasznego byka w tytule i nie mogla zmienic, albo jakby cos mi sie wyslalo zupelnie przez przypadek. Ja tak lubie zawsze wiedziec wszystko ;p ale dzięki !!

przez Polanka 08 wrz 2015, 16:34
O a swoja droga zastanawia mnie jeszcze jedno czemu czasem moja odpowiedz jest napisana większymi szarymi literami niz normalnie malymi czarnymi. Tak jak teraz moj ostatni post? Ja to widze wy chyba tez ? Ja tu nic nie wciskam nawet nie da sie zmienic czcionki ;p

przez cheiloskopia 08 wrz 2015, 16:35
Tylko Ty go tak widzisz i wtedy jest jeszcze możliwość usunięcia/edycji. Gdy będziesz widziała go normalnie, tak jak wszystkie inne, już jest- że tak powiem - po ptokach. :D

Sortuj wg