Czy powinienem otrzymać rentę socjalną?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Tak
5
33%

Nie
10
67%

Liczba głosów : 15

przez Sigrun 05 paź 2015, 23:25
take napisał(a):
Sigrun napisał(a):
platek rozy napisał(a):Sigrun, i tak nie dostanie .;)

Mam taka nadzieje :mrgreen:

Oby ta nadzieja nie wynikała z chęci tego, aby mi było niewygodnie.

Wygodnie?do robotu kurfa mac zeby Ci bylo wygodnie!!!!
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez platek rozy 05 paź 2015, 23:26
take, za grosze to nikt pracowac nie chce ale zycie niejednokrotnie do tego zmusza , a rodzicie wiecznie zyc nie beda bo wampirami nie sa i kto Cie bedzie utrzymywal po ich smierci??? Nagle sie okaze ze jestes za stary i bez doswiadczenia i dopiero bedzie placz .... tak skonczyla moja koelzanka ktora miala pracujacego na nia meza i ktora w wieku lat 43 zostala wdowa , i nagle trzeba zarabiac na zycie bo zyc z czegos trzeba a nie zatrudnil jej nikt. Rodzina pomogla na poczatku ale kto bedzie zdrowa kobiete utrzymywal bo jej sie pracowac nie chcialo.????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez take 05 paź 2015, 23:26
Sigrun napisał(a):
take napisał(a):
platek rozy napisał(a):Sigrun, i tak nie dostanie .;)

Uważam, że raczej jednak dostanę. Jeśli nie dostanę, to szybko będę potrzebować pomocy psychocosiów, aby po tych męczących studiach nie zostać bez grosza.

Buedactwo...kto Cie zmuszal do studiowana?

Mama chciała, abym miał magistra. Jakbym rzucił studia, to mógłbym mieć nieprzyjemności. I tak nie mam co robić, więc chodzenie na studia mi nie przeszkadza. Ale w grupie nie umiem pracować, z projektów jestem słaby. Jestem strasznym "nieudacznikiem", jeśli chodzi o umiejętności "dorosłego" życia.
F21, F42.2, F84.5

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sigrun 05 paź 2015, 23:26
acherontia-styx napisał(a):take, a Ty do specjalistów chodzisz, żeby się leczyć czy po to żeby wypisywali Tobie papiery na komisje? :lol: bo odnoszę wrażenie, że po to drugie.
Podesłała bym Cie do mojej T. - szybko pozbawiłaby Cię złudzeń co do zasadności renty ;)

Kochana on nawet twierdzi ze to psycholog czy tam terapeutw prace mu powinien znalezc...

przez Sigrun 05 paź 2015, 23:27
take napisał(a):Praca za "grosze" to znęcanie się nad takim niepełnosprawnym dzieciakiem jak ja. Zwykli ludzie też nie powinni pracować za niskie stawki, ale w przypadku takich ofiar losu jak ja wyzysk jest jeszcze bardziej rażący.

Kurfa jak Ty sie nad soba uzalasz.

przez take 05 paź 2015, 23:28
Tak, znalezienie pracy powinno być zadaniem dla psychocosiów, opiekunów kogoś takiego jak ja, a nie "biednego dziecka". Wy nie jesteście tacy jak ja, więc nie wiecie, jak to jest być tzw. "wioskowym głupkiem".
F21, F42.2, F84.5

przez Davin 05 paź 2015, 23:28
platek rozy napisał(a):take, za grosze to nikt pracowac nie chce ale zycie niejednokrotnie do tego zmusza , a rodzicie wiecznie zyc nie beda bo wampirami nie sa i kto Cie bedzie utrzymywal po ich smierci???

Masz u mnie piwo za ten tekst. Nie wiem czy da coś takie tłumaczenie ludziom w naszym kraju bo oni żyją tylko teraźniejszością.

przez platek rozy 05 paź 2015, 23:28
take, uwazaj bo sie mozesz zdziwic po takiej komisji .. Byles chociaz na jednej kiedykolwiek zes taki pewny???
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez take 05 paź 2015, 23:29
Sigrun napisał(a):
take napisał(a):Praca za "grosze" to znęcanie się nad takim niepełnosprawnym dzieciakiem jak ja. Zwykli ludzie też nie powinni pracować za niskie stawki, ale w przypadku takich ofiar losu jak ja wyzysk jest jeszcze bardziej rażący.

Dobrze napisałem, a tobie się to nie podoba. Prędzej rentę bym mojej matce dał niż tobie. Ona chociaż ma takie biedne dziecko. I nie najlepiej żyje z mężem.
F21, F42.2, F84.5

przez Sigrun 05 paź 2015, 23:30
Ja koncze juz ten temat. Nie nalezy Ci sie renta bo jestes zwyklym leniem ktoremu za najnizsza krajowa nie chce sie pracowa bo chcialby zarabiac od razu niewiadomo ile. Padozyt... Teraz jeszcze na rodzicach... Pizniej (prosze wszystkich bogow aby jednak nie) na panstwie

przez platek rozy 05 paź 2015, 23:30
Davin, ale ja wiem ze to jak grochem o sciane ;) niestety . Zreszta swoje zdanie wyrazilam i ide do lozka , bo mie cos nerw zlapal jak czytam te brednie autora watku

przez carlosbueno 05 paź 2015, 23:31
take napisał(a):Tak, znalezienie pracy powinno być zadaniem dla psychocosiów, opiekunów kogoś takiego jak ja, a nie "biednego dziecka". Wy nie jesteście tacy jak ja, więc nie wiecie, jak to jest być tzw. "wioskowym głupkiem".
pracę to się załatwia po znajomości no chyba że jakies cieżkie i mało płatne których nikt nie chce to czasem i bez znajomości można mieć. Oczywiście mówię tu o osobnikach mojego i Twojego pokroju a nie "wyższych sferach" które potrafią pokonać iluś kandydatów na miejsce albo mają rzadkie i cenione umiejętności.
Największy Forumowy Maruda

przez take 05 paź 2015, 23:31
platek rozy napisał(a):take, uwazaj bo sie mozesz zdziwic po takiej komisji .. Byles chociaz na jednej kiedykolwiek zes taki pewny???

Nie byłem na ani jednej komisji zusowskiej. A brak orzeczenia o rencie by mnie raczej nie zasmucił. Na rynek pracy się nie nadaję, wciąż jestem dzieciakiem i nie można wymagać ode mnie tego, co od dorosłego (np. radzenia sobie na rynku pracy, życia w małżeństwie czy wychowywania potomstwa).
F21, F42.2, F84.5

przez Sigrun 05 paź 2015, 23:31
take napisał(a):
Sigrun napisał(a):

Dobrze napisałem, a tobie się to nie podoba. Prędzej rentę bym mojej matce dał niż tobie. Ona chociaż ma takie biedne dziecko. I nie najlepiej żyje z mężem.

O kurfa!!! To chyba przeplacze cala nic z tego powodu. :lol:
Ja to bym Twojej matce dala medal za to ze utrzymuje takiego lenia i darmozjada

Sortuj wg