Czy powinienem otrzymać rentę socjalną?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Tak
5
33%

Nie
10
67%

Liczba głosów : 15

przez Sigrun 05 paź 2015, 23:03
take napisał(a):
jetodik napisał(a): jednak jak poprac

W tym tygodniu, za kilkadziesiąt godzin, dokładniejszych szczegółów nie chcę podawać.

I tak die dowiemy :mrgreen:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez Sigrun 05 paź 2015, 23:04
take napisał(a):
acherontia-styx napisał(a):take, nie powinieneś dostać tej renty i zostać zmuszony do podjęcia pracy z jednego prostego względu.
Łatwo się wydaje pieniądze, które się dostało za darmo (czy to renta, czy stypendium), jednak jak popracujesz to zanim wydasz każde 100zł to je 5 razy najpierw obejrzysz.
Uważasz, że wszystko Ci się należy za darmo i że za tak nędzne grosze nie będziesz pracował. Zobaczymy jak zmienisz zdanie jak nie będziesz miał za co żyć.

Też bym chciała dostawać kase za darmo, fajnie by było. Fakt faktem mam to szczęście, że zawsze mogę liczyć na wsparcie finansowe rodziny, ale wole mieć satysfakcję z tego, że sama na coś zapracowałam niż żerować na kimś.

A prawdopodobnie ja dostanę. Nie wiem, na ile. Mogą mi dać kilka tysięcy czy kilkanaście tys. zł za bycie chorym psychicznie. Bez harówy za poniżej minimalną za godzinę. Budżet domowy by to poprawiło.

Ty nie jestes chory tylko wygodny

przez Sigrun 05 paź 2015, 23:05
I leniwy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Argish 05 paź 2015, 23:05
take, ty nie jesteś chory psychicznie tylko z tego co pamiętam masz obleśny fetysz a na to się renty nie dostaje
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez carlosbueno 05 paź 2015, 23:05
Argish napisał(a):
acherontia-styx napisał(a):take, nie powinieneś dostać tej renty i zostać zmuszony do podjęcia pracy z jednego prostego względu.
Łatwo się wydaje pieniądze, które się dostało za darmo (czy to renta, czy stypendium), jednak jak popracujesz to zanim wydasz każde 100zł to je 5 razy najpierw obejrzysz.
Uważasz, że wszystko Ci się należy za darmo i że za tak nędzne grosze nie będziesz pracował. Zobaczymy jak zmienisz zdanie jak nie będziesz miał za co żyć.

Swieta prawda
dużo łatwiej wydaje się zarobione przez siebie pieniądze niż cudze, przynajmniej w moim wypadku przecież nie wydam na jakieś głupoty pieniędzy od rodziny a przynajmniej nie większej ilości bo mi by było wstyd no i zwykle nie dostawałem za wiele, a swoje pieniądze zwłaszcza jak pracowałem za granicą wydawałem łatwą ręką i to na często zbyteczne rzeczy teraz jak pracuje w Polsce rzadziej mi się to zdarza bo jednak zarabia się 4 razy mniej.
Największy Forumowy Maruda

przez platek rozy 05 paź 2015, 23:07
take, a z renty socjalnej wyzyjesz? z 600 zl? Ja zaczynam staz za kilka zlotych mimo ze dawniej pracowalam jako ksiegowa i nie mialam zlej placy , choroba zmienila wszystko a mimo tego nie chce siedziec w domu , chce zyc normalnie , i mimo ze sie bardzo boje to chce isc do ludzi i miec satysfakcje z tego ze sama na siiebie zarobilam bo teraz mialam zasilek z Mops i bardzo zle sie z tym czuje psychicznie .
Watpie zebys dostal rente . Ludzie z powazniejszymi schorzeniami nie dostaja. Jak dla mnie to masz mentalnosc pasozyta i postawe roszczeniowa " ja chce tak i tak ma byc" dorosnij bo zycie Cie kiedys ladnie skopie po dupie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez carlosbueno 05 paź 2015, 23:08
Davin napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Setki tysięcy pijaków w Polsce dostaje rentę pijacką i jakoś nic o tym nie piszecie natomiast Take czy detektyw są najgorsi z najgorszych.

Oni chociaż coś włożyli do budżetu nie to co ci panowie których wymieniasz. :mrgreen:
tu akurat masz rację bo oni większość wydadzą na wysokoakcyzowe wyroby spirytusowe i tytoniowe :mrgreen: czyli to to takie perpetum mobile i też zwykle nie dożyją emerytury.

przez Sigrun 05 paź 2015, 23:10
platek rozy napisał(a): . Ludzie z powazniejszymi schorzeniami nie dostaja. Jak dla mnie to masz mentalnosc pasozyta i postawe roszczeniowa " ja chce tak i tak ma byc" dorosnij bo zycie Cie kiedys ladnie skopie po dupie.

:great:

przez Davin 05 paź 2015, 23:10
carlosbueno napisał(a):
Davin napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Setki tysięcy pijaków w Polsce dostaje rentę pijacką i jakoś nic o tym nie piszecie natomiast Take czy detektyw są najgorsi z najgorszych.

Oni chociaż coś włożyli do budżetu nie to co ci panowie których wymieniasz. :mrgreen:
tu akurat masz rację bo oni większość wydadzą na wysokoakcyzowe wyroby spirytusowe i tytoniowe :mrgreen: czyli to to takie perpetum mobile i też zwykle nie dożyją emerytury.

Nie zapominaj że dużo z tych osób ileś lat ma przepracowanych a do pierwszej emerytury może dojadą i ze szczęścia się zapiją.

przez platek rozy 05 paź 2015, 23:14
Sigrun, taka prawda. :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez carlosbueno 05 paź 2015, 23:15
Oni chociaż coś włożyli do budżetu nie to co ci panowie których wymieniasz. :mrgreen:[/quote] tu akurat masz rację bo oni większość wydadzą na wysokoakcyzowe wyroby spirytusowe i tytoniowe :mrgreen: czyli to to takie perpetum mobile i też zwykle nie dożyją emerytury.[/quote]

Nie zapominaj że dużo z tych osób ileś lat ma przepracowanych a do pierwszej emerytury może dojadą i ze szczęścia się zapiją.[/quote] za komuny pracowali później już niekoniecznie , ci młodsi jak już to głównie na czarno.
Wcale nie pochwalam postawy Take ale też pastwienie się nad nim jakby nie wiadomo co robił jest mocno przesadzone, pieniądze budżetowe w dużo większej ilości są marnotrawione na dużo gorsze rzeczy.

przez acherontia-styx 05 paź 2015, 23:15
carlosbueno, mówie o naszych realiach, nie o zarobkach za granicą ;) coś innego wydawać pieniądze, które się dostało od rodziny a co innego pieniądze z państwa. Rodzina może zapytać na co przeznaczyłeś, a instytucje dające stypendia/renty o to nie pytają ;)
wiem z doświadczenia, bo przez rok miałam wysokie stypendium za wyniki w nauce i łatwo się tą kasą szastało na prawo i lewo ;) zarobionymi osobiście rozsądniej się rozporządza ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez platek rozy 05 paź 2015, 23:16
acherontia-styx, oczywiscie ze tak i trzeba pamietac ze jesli wydam na pierdoly to nie bede miala na rachunki ...

przez buka 05 paź 2015, 23:17
do roboty kruszyć głazy w kamieniołomach leniwe gnoje!

Sortuj wg