Wkładka domaciczna u nieródki.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ala1983 03 wrz 2015, 19:42
Candy14 napisał(a): Seks ma tyle wspolnego z miloscia ze jest wazny w zwiazku dwojga kochajacych sie ludzi

Plytko jak dla mnie. No ale Ty masz zupelnie inne podejscie do zycia niz ja.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez NN4V 03 wrz 2015, 21:37
ala1983 napisał(a):...Nie lepiej poszukac czegos dla siebie? Jakies moze tabletki, ktore niszcza plemniki, albo kastracja?

Jakbym chciał posłuchać kazania, to bym do kościoła poszedł.
Nie pouczaj mnie. Nie Twój interes, co dla kogo lepiej. A już na pewno nie potrafisz racjonalnie tego ocenić. Spadaj z głupawym moralizatorstwem.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Arhol 03 wrz 2015, 22:23
jeszcze 1 durny post na temat moralności i bullshitu z tym związanego i nie będzie ciekawie,prosiłbym jeśli nie ma się nic do powiedzenia,nie pisać i nie prowokować durnych dysput.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cheiloskopia 04 wrz 2015, 01:11
khaleesi napisał(a):Candy14, na tej stronie masz odpowiedz kim jest ona.

gdzie? i skąd taki wniosek?

przez SrebrnaSowa 04 wrz 2015, 07:01
SrebrnaSowa napisał(a):Mam Jaydess ,wkładka dla nieròdek. Jedynie obręcz ma z żelaza żeby było widać na Usg. Jest mała ,zawiera hormony ,swoją budową uniemożliwia zagnieżdżenie się komórki,ale hormony w końcowej fazie doprowadzają do zaniku jajeczkowania. Trzy lata bez okresu xd.
Póki co jestem zadowolona,zero stresu i obciążania flakòw.
Zakładanie nie jest przyjemne.

Ano. Ciebię też bolało później przez dobę?

SrebrnaSowa napisał(a):Cena jest niska w porównaniu do ceny założenia,ja swoją założyłam tu w Niemczech.
U mnie powoduje jedynie stany depresyjne.

W PL cena jest niska z założeniem.
Dlaczego stany depresyjne?

SrebrnaSowa napisał(a):A każda forma antykoncepcji niesie za sobą ryzyko.

Stąd warto zrobić bilans: skuteczność - koszt - uciążliwość - ryzyko.
Wiele wskazuje, że taki bilans jest zdecydowanie korzystniejszy dla wkładki.

Czemu stany depresyjne? Bo to hormony.

Przez dobę to mało powiedziane,okropne uczucie,jakby macica była oderwana od czegoś, ból jest rwący.

Ja tam spiralę mam dla swoich przyjemności a nie partnera,dziwnie patrzysz na to Alu.
Zero stresu, obciążania żołądka,wielkiego apetytu,pryszczy i rutynowego łykania. Więcej luzu psychicznego podczas stosunku. Tyle.

przez SrebrnaSowa 04 wrz 2015, 07:44
bittersweet napisał(a):
SrebrnaSowa napisał(a):Mam Jaydess ,wkładka dla nieròdek. Jedynie obręcz ma z żelaza żeby było widać na Usg. Jest mała ,zawiera hormony ,swoją budową uniemożliwia zagnieżdżenie się komórki,ale hormony w końcowej fazie doprowadzają do zaniku jajeczkowania. Trzy lata bez okresu xd.
Póki co jestem zadowolona,zero stresu i obciążania flakòw.
Zakładanie nie jest przyjemne.
Cena jest niska w porównaniu do ceny założenia,ja swoją założyłam tu w Niemczech.
U mnie powoduje jedynie stany depresyjne.
A każda forma antykoncepcji niesie za sobą ryzyko.
Stany depresyjne to uboki ? jak z libido ? po tabsach siada.

Wiesz po tabsach,choć to indywidualna sprawa, ma sie raczej zmienność nastrojów,czyli nic nowego w sumie =) ,jest to pogłębione. Jest się rozdrażnionym, zdenerwowanym, łatwo wtedy O kłótnie bo każda sposobność jest dobra okazją do zaczepki, albo w drugą stronę płacz na każdym kroku, podkrecona wrażliwość.

Jeśli kogoś to aż tak bulwersuje,to akurat w moim przypadku spirala była koniecznością- bo nie planuje na razie dziecka- a każda metoda anty nie pasowała. Wiem bo szukałam 3 lata. Tabletki powodowały zatory żylne, co u anemiczki było dość ryzykowne,dodatkowo zbierały mi wodę w organizmie, prezerwatywy A w sumie ich składnik najprawdopodobniej lateks powodowały objawy alergiczne,opuchlizne i pieczenie, krążki sa niewygodne i wywołują silne kolorowe uplawy, globulki podrazniają i w.dodatku są mało skuteczne. Dlatego w końcu zdecydowałam się na spiralę. I odpukac póki co nie żałuję.

przez NN4V 04 wrz 2015, 19:04
SrebrnaSowa napisał(a):....Jeśli kogoś to aż tak bulwersuje,to akurat w moim przypadku spirala była koniecznością- bo nie planuje na razie dziecka- a każda metoda anty nie pasowała.

Wiesz - nikomu nic do tego. Oszołomów w walonkach z wystająca słomą i ładujących się Tobie do łóżka nie należy traktować poważnie. To powrzechnie spotykane nietryby, które wiedzą najlepiej, co i jak ze swoją seksualnością masz robić. Żałosne.

SrebrnaSowa napisał(a):.... Tabletki powodowały zatory żylne, co u anemiczki było dość ryzykowne,dodatkowo zbierały mi wodę w organizmie, prezerwatywy A w sumie ich składnik najprawdopodobniej lateks powodowały objawy alergiczne,opuchlizne i pieczenie, krążki sa niewygodne i wywołują silne kolorowe uplawy, globulki podrazniają i w.dodatku są mało skuteczne. Dlatego w końcu zdecydowałam się na spiralę. I odpukac póki co nie żałuję.

No to miałaś szczęście - w PL pokutują trendy na nie. Notabene niczym nie uzasadnione. Właściwie jedyną sensowną alternatywą dla wkładki jest "LadyComp". (O tym ustrojstwie jak widać oszołomki powyżej wiedzy nie mają.) Tyle, że jest więcej uciążliwe w ekspoloatacji, ale zyskiem jest zero skutków ubocznych.

przez Introwertyczka 04 wrz 2015, 19:20
Koniecznością to mogą być leki ratujące życie lub zdrowie, a spirala to kaprys. :D Ale macie dylematy agaty, naprawdę.
Introwertyczka

przez Mae 04 wrz 2015, 20:47
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. ;)
Trolololololo
Mae

przez khaleesi 04 wrz 2015, 22:06
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez acherontia-styx 04 wrz 2015, 23:11
bittersweet napisał(a):jak z libido ? po tabsach siada.

NN4V napisał(a):Sprzeczność. Żre tabsy - nie chce się jej. Nie żre - boi się.

Candy14 napisał(a):Przynajmniej nie utyje jak po tabsach

Ja tam nie wiem co Wy macie za lekarzy i jakie tabsy Wam przepisują, ale mi po tabletkach kompletnie nic nie było. Wręcz schudłam zamiast przytyć.
Wiem, że każdy organizm inaczej reaguje, ale branie najtańszych tabletek anty najczęściej kończy się milionem uboków.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez SrebrnaSowa 05 wrz 2015, 10:17
Introwertyczka napisał(a):Koniecznością to mogą być leki ratujące życie lub zdrowie, a spirala to kaprys. :D Ale macie dylematy agaty, naprawdę.

Konieczny kaprys też może być :twisted:

przez NN4V 12 paź 2015, 18:07

przez Felicja12 12 paź 2015, 19:04
Raczej myślę że spirala to nie jest dobry pomysł :),nawet mnie nie została zalecona mimo ,że mam niedoczynność jajników :P.
W dzisiejszych czasach tabletki nie są takie złe jak mówicie,osobiście ani po nich nie przytyłam , ani nie mam problemów z libido (wręcz przeciwnie...) a biorę refundowane z największą dawką hormonów ,które kosztują mnie za 3 blistry całe 6 zł :lol:.
Brałam również takie za 40-50 i czułam się po nich fatalnie.
Także co organizm to inna reakcja, dlatego rodzajów substancji czynnych jest mnogo jak i sposobów.

Sortuj wg