Myślenie o Japonii.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Myślenie o Japonii.

przez elo 01 wrz 2015, 17:15
enpe dzisiejsza medycyna nie wygladalaby tak jak teraz gdyby nie eksperymenty
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Myślenie o Japonii.

przez khaleesi 01 wrz 2015, 17:20
elo napisał(a):enpe dzisiejsza medycyna nie wygladalaby tak jak teraz gdyby nie eksperymenty
szczególnie eksperymenty doktora Mengele. To były bardzo potrzebne eksperymenty,ze rozcinał na żywca brzuch i wyciągał bliżniaki a swoje notatki zabrał ze sobą :lol: A żeby była jasność są świadkowie tego, ze jego badania nie miały żadnej podstawy naukowej był to eksperymenty pseudomedyczne.
Ostatnio edytowano 01 wrz 2015, 17:26 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Myślenie o Japonii.

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 17:26
Zaraz przestanę ostrzegać i przewidywać, bo i tak chyba na najważniejsze nikt nie zwraca uwagi. Wyraźnie napisałem, że większość eksperymentów była bezcelowa.
I jeszcze to gadanie o rozprzestrzenianiu kiczu. Ciasne postrzeganie. My jesteśmy cebulowi, a nasz naród to banda idiotów. No co? Nie jest tak? Japończycy pewnie tak mówią. Wielkie mi rzeczy.
Wasza nienawiść ma tyle sensu, co wojenka młodzieży polskiej z młodzieżą ukraińską, bo był jakiś tam Bandera i ze względu na to, że historię trzeba szanować, będą kontynuować spór, który nigdy się nie skończy - bo moja racja jest najmojsza, pomyślał każdy człowiek. Albo tyle sensu, co spory w dawnej Jugosławii. Co ja gadam, ma mniej sensu, bo tam przynajmniej są to kraje sąsiadujące i mają jakąś wspólną historię, zaś wy tu żywicie nienawiść do niewinnych współcześnie żyjących Japończyków.
Nigdy nie napisałem, że to było potrzebne, więc khaleesi, nie wciskaj mi czegoś, o czym ja nigdy bym nawet w życiu nie pomyślał. O zdaniu "Każdy sprzęt azjatycy psuje się za chwile więc nie wiem co ma technika telewizorów i sprzetów do tego, ze można było ludzi mordować jak oni testowali broń biologiczną." nie wspomnę. W sumie to wspomniałem, przeczytaj i zechciej wyjaśnić albo się poprawić.
TruchłoBoga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myślenie o Japonii.

przez khaleesi 01 wrz 2015, 17:28
TruchłoBoga napisał(a):Zaraz przestanę ostrzegać i przewidywać, bo i tak chyba na najważniejsze nikt nie zwraca uwagi. Wyraźnie napisałem, że większość eksperymentów była bezcelowa.
I jeszcze to gadanie o rozprzestrzenianiu kiczu. Ciasne postrzeganie. My jesteśmy cebulowi, a nasz naród to banda idiotów. No co? Nie jest tak? Japończycy pewnie tak mówią. Wielkie mi rzeczy.
Wasza nienawiść ma tyle sensu, co wojenka młodzieży polskiej z młodzieżą ukraińską, bo był jakiś tam Bandera i ze względu na to, że historię trzeba szanować, będą kontynuować spór, który nigdy się nie skończy - bo moja racja jest najmojsza, pomyślał każdy człowiek. Albo tyle sensu, co spory w dawnej Jugosławii. Co ja gadam, ma mniej sensu, bo tam przynajmniej są to kraje sąsiadujące i mają jakąś wspólną historię, zaś wy tu żywicie nienawiść do niewinnych współcześnie żyjących Japończyków.
Nigdy nie napisałem, że to było potrzebne, więc khaleesi, nie wciskaj mi czegoś, o czym ja nigdy bym nawet w życiu nie pomyślał. O zdaniu "Każdy sprzęt azjatycy psuje się za chwile więc nie wiem co ma technika telewizorów i sprzetów do tego, ze można było ludzi mordować jak oni testowali broń biologiczną." nie wspomnę. W sumie to wspomniałem, przeczytaj i zechciej wyjaśnić albo się poprawić.

Dałes przykład Anioła Śmierci jako rozwoju cywilizacji a akurat ta tematyka nalezy do moich zainteresowań.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Myślenie o Japonii.

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 17:32
>napisz cały post
>jedno zdanie odpowiedzi

O Mengele tak sobie wspomniałem, bo z jakiegoś powodu upatrzyliście sobie Japończyków, co mnie wielce bawi. Postępu, jaki nastąpił podczas 2WŚ nie zanegujesz. Teraz odnieś się do wszystkiego albo ja nie mam co strzępić palców, w sumie nie wiem czego się spodziewałem po temacie "Myślenie o Japonii".
TruchłoBoga

Myślenie o Japonii.

przez khaleesi 01 wrz 2015, 17:36
TruchłoBoga, ja sobie żadnych japończyków nie upatrzyłam ile kojarzę odział 731 i uważam, ze te badania były bezcelowe i niepotrzebne. Rzygać się chce jak sie o tym czyta jeśli mam byc szczera. Nie trzeba być wielkim naukowcem by wiedzieć, ze skóra zejdzie z dłoni czy pod ciśnieniem flaki wyjdą to wiedziałam na długo zanim przeczytałam co robili. Mocny opis tego co robili japończycy.
Mistrz Avatara

Myślenie o Japonii.

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 17:37
To fajnie, że tak się przejmujesz, rozumiem to, ale za zdanie w stylu "myslę o czasach ich mordów i przez to ich nienawidzę :roll: Skrzywieni ludzie żrący psy i koty" bym się wstydził.
TruchłoBoga

Myślenie o Japonii.

przez khaleesi 01 wrz 2015, 17:40
TruchłoBoga, a ja się nie wstydzę bo dla mnie to co robią nawet teraz woła o pomstę do nieba.
Mistrz Avatara

Myślenie o Japonii.

przez khaleesi 01 wrz 2015, 17:43
TruchłoBoga napisał(a):>napisz cały post
>jedno zdanie odpowiedzi

O Mengele tak sobie wspomniałem, bo z jakiegoś powodu upatrzyliście sobie Japończyków, co mnie wielce bawi. Postępu, jaki nastąpił podczas 2WŚ nie zanegujesz. Teraz odnieś się do wszystkiego albo ja nie mam co strzępić palców, w sumie nie wiem czego się spodziewałem po temacie "Myślenie o Japonii".
wymień owy postęp? Jak pseudomedyczne eksperymenty mają wpływ na dzisiejsze życie nasze i rozwój cywilizacji bo chyba mnie inaczej w szkole uczyli :P
ja pamietam jak w oswiecimiu grupka młodzieży nawet nie wiedziała, ze tam ludzi mordowali więc nic mnie nie zdziwi
Ostatnio edytowano 01 wrz 2015, 17:46 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Myślenie o Japonii.

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 17:45
Nie, o pomstę do nieba woła to, co teraz robisz, ale dyskutowanie z takimi ludźmi chyba nie ma sensu. Japończycy śmiecie, bo kiedyś mordowali i eksperymentowali (wow!!!!!), co za odkrycie, jakie to przykre! Teraz będę wyzywać ich kulturę że to kicz i wżerają psy!!

Kiedyś była fajna stronka "konie są tępe", ironia to chyba najlepsza broń w walce z każdym rodzajem fanatyzmu. Zakładam, że jesteś hiperempatyczna i ci się bardzo nudzi.

A co sądzisz o eksperymentach USA na więźniach? Ich kultura to też be jest, tylko hamburgery, grubasy i broń. Co nie?
TruchłoBoga

Myślenie o Japonii.

przez khaleesi 01 wrz 2015, 17:47
TruchłoBoga napisał(a):Nie, o pomstę do nieba woła to, co teraz robisz, ale dyskutowanie z takimi ludźmi chyba nie ma sensu. Japończycy śmiecie, bo kiedyś mordowali i eksperymentowali (wow!!!!!), co za odkrycie, jakie to przykre! Teraz będę wyzywać ich kulturę że to kicz i wżerają psy!!

Kiedyś była fajna stronka "konie są tępe", ironia to chyba najlepsza broń w walce z każdym rodzajem fanatyzmu. Zakładam, że jesteś hiperempatyczna i ci się bardzo nudzi.

A co sądzisz o eksperymentach USA na więźniach? Ich kultura to też be jest, tylko hamburgery, grubasy i broń. Co nie?

jestem przeciwna znęcaniu się nad ludzmi i zwierzetami w imię chorych idei. Tu jest przykąłd Japonii to o nich pisze nie będe pisać o USA i i torturach w Guantanamo O.o Trzymam się tematu zwyczajnie.
Ostatnio edytowano 01 wrz 2015, 17:50 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

Myślenie o Japonii.

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 17:49
A ja jestem przeciwny głupocie i uprzedzeniom. To taka straszna ignorancja.

W sumie to i tak mnie to nie obchodzi. Oprócz wylewania nieuzasadnionej nienawiści nic nie zrobisz, więc jesteś niegroźną jednostką. Kto jest wolny od uprzedzeń ten oleje, i ja też tak teraz zrobię.
Ostatnio edytowano 01 wrz 2015, 17:51 przez TruchłoBoga, łącznie edytowano 1 raz
TruchłoBoga

Myślenie o Japonii.

przez neon 01 wrz 2015, 17:50
Ja tam kiedys czesto myślałem o Japonkach i ich cipkach.

Myślenie o Japonii.

przez khaleesi 01 wrz 2015, 17:51
TruchłoBoga napisał(a):A ja jestem przeciwny głupocie i uprzedzeniom. To taka straszna ignorancja.
super to moze skończ sie wypowiadać :D
Mistrz Avatara

Sortuj wg