Nowa czy stara wersja forum.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez obłąkany 26 sie 2015, 13:53
Z której wersji korzystacie??

Osobiście próbowałem przyzwyczaić się do nowej, ale niestety wiele funkcji ze starej jest praktyczniejsze. A może napiszecie co wam się nie podoba w wersji z której korzystacie i może ktoś nas wysłucha i to poprawi.

przez Artemizja 26 sie 2015, 14:27
:mrgreen:
Naprawdę myślisz, że dział IT czyta jakiekolwiek wątki? :lol: To Ekipa zgłasza usterki i prośby Userów. I tak - od razu po wprowadzeniu nowej skórki zgłosiliśmy całą długą listę, która stopniowo jest przez dział IT uwzględniana. Ale...jak niby mamy według próśb działu IT sprawdzić, czy usterka została naprawiona, skoro Userzy olewają prośby o weryfikację? 8) W wątkach technicznych prosiłam o sprawdzenie poprawności pw w nowej wersji i echo. Nikt nie odpisał. Narzekać to i ja potrafię :roll: Nic dziwnego, że cała praca nad usprawnieniem nowej wersji się tak przeciąga, skoro nie można niczego zweryfikować. A niestety - u Ekipy niektóre usterki nie występują i dlatego prosimy Userów o pomoc. I widać z jakim skutkiem :? Także możecie sobie pisać nawet i do kosmitów - usprawnień nie będzie, dopóki nie zaczniecie współpracować i pomagać w weryfikacji.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez INTEL 1 26 sie 2015, 14:55
Ja śmigam na starej.
Z jednego powodu- na nowej patrząc na przykład na aktywne wątki nie pojawia się informacja o momencie ostatniego wpisu jak i o jego autorze. tak więc trzeba wgłębiać się w temat aby przekonać się że i tak nikt niczego nie dopisal.
Z rozmów z innymi użytkownikami wynika że również mają ten problem, ktory w starej wersji nie występuje
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cheiloskopia 26 sie 2015, 16:57
Mnie z kolei bardziej odpowiada nowa wersja :) Zresztą... ja jestem tak nieogarnięta, że każde forum sprawia mi kłopoty (przez przypadek skończyłam LO o profilu mat-inf, a komputer potrafię tylko włączyć i zresetować).

przez mark123 26 sie 2015, 18:33
cheiloskopia napisał(a):(przez przypadek skończyłam LO o profilu mat-inf, a komputer potrafię tylko włączyć i zresetować).

Ja skończyłem studia informatyczne i też prawie nic nie umiem robić z komputerem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez obłąkany 26 sie 2015, 23:47
Myślę że gdyby chcieli to by czytali. A skoro administrator forum przeczytał to znaczy że coś dotrze do działu IT.

INTEL 1, Niestety ten problem występuje. Ale jeśli przykładowo wejdziesz w dział depresja to zobaczysz kto ostatni się wypowiadał i kiedy. Chyba że mi coś sie pokręciło. Korzystam ze starej wersji bo w nowej wkurza mnie to, że jak chce odpisać konkretnej osobie w poście to po kliknięciu w nick przekierowuje mnie do profilu a nie tak jak w starej, automatycznie w oknie dialogu pojawia się kod z userem. Nie muszę zastanawiać się jaki kod jest do koloru. Dlatego w informatyce wole administrować sieciami niż bawić się w programowanie, ale kto wie może pora się przebranżowić, bo w ogóle nie mogę znaleźć pracy a szukam już pół roku.

przez Artemizja 27 sie 2015, 00:17
obłąkany, wszystko to było zgłoszone, więc już dawno dotarło do działu IT. To, że przeczytam po raz dziesiąty skargi na te same usterki - kompletnie niczego nie zmieni, bo to nie ode mnie tak naprawdę zależy ich naprawa ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez mark123 27 sie 2015, 19:21
Dział IT raczej nie czyta forum. Dział abcZdrowie czasem chyba czyta.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Artemizja 27 sie 2015, 20:39
mark123, nie ma czegoś takiego jak dział abcZdrowie ;) Jedyną osobą, która czyta Forum jest ekspertabcZdrowie, ale to psycholog.

Administrator

przez khaleesi 27 sie 2015, 21:47
korzystam ze starej skórki bo ta nowa nie pasi mi za bardzo.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez arminn 27 sie 2015, 22:02
Zdecydowanie stara wersja ;)
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez mark123 28 sie 2015, 10:24
Artemizja napisał(a):mark123, nie ma czegoś takiego jak dział abcZdrowie ;) Jedyną osobą, która czyta Forum jest ekspertabcZdrowie, ale to psycholog.

Nie miałem na myśli dosłownie działu abcZdrowie, ale dział NextWeb Media, który zajmuje się stronami abcZdrowie, a ten dział chyba czasem czyta forum, bo http://www.nerwica.com/member46814.html no to chyba pracownik tego działu.

przez Artemizja 28 sie 2015, 12:35
mark123, akurat ten Admin kontaktuje się wyłącznie z Ekipą ;)

Administrator

przez alone05 28 sie 2015, 15:09
Ja używam nowej wersji forum, bo jest bardziej nowoczesna.

Sortuj wg